Skocz do zawartości

grzane manetki - instalacja


zbyhu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zamontuj manetki pod pozycje - wtedy beda grzaly tylko przy odpaleniu. Bezposrednio nie jest dobrze, bo ktos bedzie przechodzil, przelaczy i calkowicie rozladuje aku.

Ja jezdze teraz caly czas na starcie - czy ma jakis wplyw na zywotnosc tego nie wiem. Polecam manetki daytony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam nakladki na manetki Oxforda i zgonie z instrukcja , ktora posiadaja zamontowalem pod aku. I jakos o dziwo zawsze pamietam co by wyloczyc a po drugie maja tez kontrolke, ktora jest tez dobrze widoczna. Zastanawiam sie jeszcze dlaczego wszyscy ingeruja w orginalna instalacje fabryczna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam nakladki na manetki Oxforda i zgonie z instrukcja , ktora posiadaja zamontowalem pod aku. I jakos o dziwo zawsze pamietam co by wyloczyc a po drugie maja tez kontrolke, ktora jest tez dobrze widoczna. Zastanawiam sie jeszcze dlaczego wszyscy ingeruja w orginalna instalacje fabryczna?

 

 

bo ktos bedzie przechodzil, przelaczy i calkowicie rozladuje aku ? ? ? np

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zlosliwi ludzie mieszkaja tylko w Polsce. Tutaj sie jeszcze z tym nie spotkalem a mieszkam juz 13 lat.

Ale o co ci chodzi? natępny "emigrant do cudzego raju..." Nie chodzi tu o kogoś złośliwego, tylko o przypadek, jak np masz ciasno wstawiony gdizesmotocyklo i ludzie koło niego przechodzą, i np. ktoś zahaczy połą kurtki czy jak... przypadki chodzą po ludziach, a akurat instrukcja oxfordów (choć to bardzo fajne manety - mam to wiem) jest błędna. NALEŻY podłączyć przez przekaźnik bezpośrednio do aku. Tak na zdrowy rozum to wynika to z elektryki.

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam manetki Daytona - bardzo jestem z nich zadowolony.

 

podłączone bezpośrednio do akku, z tym że przez przekaźnik, który dostaje napięcie od pozycyjnych.

dodatkowo bezpiecznik 16A, nie mam żadnych problemów :bigrazz:

 

ustawione na maxa nie dają rady na trasie 120-140kmh przy temp 5 stopni - jest zimno, ale na mieście aż parzy w łapki kiedy jest na maxa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak przy okazji, to czy są jakieś przeciwwskazania do jazdy w trybie start? Manety dostają wtedy pełną moc, a czasem się to przydaje jak jest naprawdę zimno:)

 

 

Guma się przegrzewa. Mam Seito, po montażu okazało się że są spieprzone, grzały tylko w trybie start. Po sezonie guma manetek wygląda jakby miała 20 lat.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Guma się przegrzewa. Mam Seito, po montażu okazało się że są spieprzone, grzały tylko w trybie start. Po sezonie guma manetek wygląda jakby miała 20 lat.

Zbychu, niekoniecznie. Kiedyś kumpel miał taki sam kłopot - manetki były źle podłączone. One są tak zrobione, że w trybie start sa podłączone równolegle, a w normalnym szeregowo, i to zmienia obciążenie i oddawaną moc. Jak się je dobrze podłączy to jest git. Pamiętam że mi to troche czasu zajęło, ale jak sobie rozrysowałem schemat to było git :)

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale o co ci chodzi? natępny "emigrant do cudzego raju..." Nie chodzi tu o kogoś złośliwego, tylko o przypadek, jak np masz ciasno wstawiony gdizesmotocyklo i ludzie koło niego przechodzą, i np. ktoś zahaczy połą kurtki czy jak... przypadki chodzą po ludziach, a akurat instrukcja oxfordów (choć to bardzo fajne manety - mam to wiem) jest błędna. NALEŻY podłączyć przez przekaźnik bezpośrednio do aku. Tak na zdrowy rozum to wynika to z elektryki.

Juz nie emigrat :buttrock: W styczniu po ostatniej rozprawie pelnoprawny obywatel Repubblica di Italia. i moze nie raju ale na pewno lepiej mi sie tu zyje niz wielu znajomym w RP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz nie emigrat :buttrock: W styczniu po ostatniej rozprawie pelnoprawny obywatel Repubblica di Italia. i moze nie raju ale na pewno lepiej mi sie tu zyje niz wielu znajomym w RP

I niech ci pizza lekką będzie. Jeszcze bądź konsekwentny i zrzecz się polskiego obywatelstwa, wtedy naprawdę mój szacun do ciebie wzrośnie.

 

sorry za offtop

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Guma się przegrzewa. Mam Seito, po montażu okazało się że są spieprzone, grzały tylko w trybie start. Po sezonie guma manetek wygląda jakby miała 20 lat.

 

Niestety znam same negatywne opinie o saito - sam po kupnie motocykla takie mialem i sie popsuly.

 

Buber - zajmij sie swoim nosem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...