Skocz do zawartości

Co polecacie z 250?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ze 125 moze sie szybko znudzic

To chyba nigdy nie jeździłeś na wyczynowej "setce"(125ccm),nawet nie wiesz co takie coś potrafi :twisted: ,przejdź się na secie a później pogadamy.

 

Ale myśle że najlepiej jakieś 4t,spokojna płynna jazda :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz coś spokojnego do jazdy to poszukaj exc250, lekki( w miare), ciągnie z dołu, jak się wkręci na oboty to chce ręce pourywać (ale żadko trzeba go wkręcać), tłoczek na roczek Ci starczy, jedyną czynność serwisową jaką wykonuje to jest wymiana świecy co 1000km i oleju co 700km

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie widze, że LAMASSU chce moto do poszalenia, skoków, jazdy na gumie itp., nie koniecznie z mozliwością rejestracji. Wiadomo, że 4T to zupełnie inny komfort i w ogóle niz 2T, ale ja akurat do takiej jazdy jak LAMASSU (bez topienia sie w błocie) wybrałbym crossówke. Wiadomo, że, nie ciągnie z samego dołu, ale jak juz pociągnie to spadasz z siedzenia :twisted: , w ogóle moim zdaniem daje wiecej radości z jazdy (kazdy ma inny gust). Ja wybrałbym chyba CR, albo YZ. MOze ktos powie, że te maszyny nadaja sie tylko na tor - faktycznie takie jest ich przeznaczenie, sucha nawieżchnia bez błota, skoki, zakręty z kontrolowanymi poślizgami lub nie :P . W lesie chyba sa podobne warunki. Co do DR 350 tez się nadaje do poszalenia podobnie jak i XR czy WR, ale tak jak mówie ja wybrałbym 2T 250cmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wybrałbym chyba CR' date=' albo YZ. MOze ktos powie, że te maszyny nadaja sie tylko na tor [/quote']

Szczególnie na tor,ale w lesie też można poszaleć(większa adrenalina niż na torze crossowym),ale nie ukrywam że jak byłem CRką w lesie to się namisząłem tymi biegami ostro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu wszyscy naprali sie na takie ciezkie endura. Moze cos bardziej odlotowego :P Jesli masz zamiar smigac glownie po polach lasach i torach to cross dal by rade. Moze poszukasz jakiejs CRF 450r :D (znajomy kupi 2002 albo 3 ale skonnosc w strone 3 za 12 tys. dostal jeszcze do niej 2 komplet nowych plastikow i pare innych pie**ol). Na takim moto mozna juz konkretnie poszalec i jest to czterosów. Mozna tez szukac wyczynowego enduraka np. exc ale nie wiem czy w takiej cenie pojdzie jakiegos dorwac.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lamasu szuka moto do zarejestrowania i poszalenia. Ja tam bym sie nie wybral niezarejestrowanym za 12000 w pola. Zielorz chyba Policja nigdy Ci nie zabrala motocykla(ale masz dopiero 15 lat- wszystko perzed Tobą)- nawet nie wiesz ile klopotow sprawia odebranie.

Znam taki przypadek i kolege uratowalo to ze jest zawodnikiem- zeby nie klub to moto pa, pa, do odebrania tylko przez sąd .

Poza tym CRF 450- jest specyficznym pojazdem i koszty remontu sa znacznie wieksze niz XR 600, TT 600, czy XR 400.Janek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prponuje ci wr 400 naprawde niezly sprzet a ta akurat znajomy sprzedaje i gwarantuje ci za jest w idealnym stanie

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=73900940

naprawde super motor mozna skakac jezdzic na kole i co tylko sobie wymyslisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie potrzebuje moto do jazdy po miescie czy szosie tylko teren i zabawa.
Lamasu szuka moto do zarejestrowania i poszalenia.

 

Coś mi sie wydaje' date=' że niekoniecznie do zarejestrowania.

Ja tam bym sie nie wybral niezarejestrowanym za 12000 w pola.

Chyba nie wjada za toba w pole :P . Po lesie tez nie jezdzą chyba, że straż gminna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz racje nie zabrala mi ale staram sie nie jezdzic po okolicznych terenach w tym lasach. Czasem tylko z kumplem gdzies skoczymy. Jesli mieszkasz w wiekszym miescie albo jestes "nie na swoim terenie" to przed policja mozna uciec (w swoim rejonie to wogule nie ma sensu lepiej sie zatrzymac i porozmawiac)

 

Zapomnialem o WR mysle ze ten motocykl przypasowalby Ci. I mozna go zarejstrowac. Ogólnie mysle, że bardziej pasowało by jakies wyczynowe enduro/cross niz "ciezkie" enduro, ale to jego kasa jego wybor.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sa sposoby by wyłapac goscia sp.... przez pola wcale go po polach nie goniac. To ze Was nie gonia-pewnie dlatego- uznaja ze lepiej lapac prawdziwych bandziorow, a nie chlopakow co chca sobie poszalec.

Byc moze to wszystko do czasu- jak maja znow sciagac mora cywilom z plecow( pisze znow, bo juz kiedys milicja mnie ganiala za moro i wojskowe buty), ciekawe czy mi spodnie sciagna-mimo ze mam wzor niemiecki- najwyzej pokaze"blache"- znaczy "szmate" i zostawia w spokoju - pomysla facet na sluzbie :-D :P Pozdr.Janek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Dodatkowo plyn chlodzacy zezarl material przy pompie cieczy i trzeba bylo wymieniac caly prawy dekiel.

 

Skądś to znam... Mi tak się zdarzyło w Hondzie CR 125, ale to się dzieje w skutek penetracji nie płynu chlodniczego, tylko wody. Tak, wody, jeżeli jeździmy na wodzie, a nie na płynie, to ryzyko uszkodzenia obudowy pompy wody jest bardzi duże, gdyż materiał tam użyty bardzi silnie koroduje pod wpływem właśnie czystej wody... Dziwne, ale prawdziwe.

 

 

prponuje ci wr 400 naprawde niezly sprzet a ta akurat znajomy sprzedaje i gwarantuje ci za jest w idealnym stanie  

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=73900940  

naprawde super motor mozna skakac jezdzic na kole i co tylko sobie wymyslisz

 

Oczywiście, że tylko coś takiego Lamassu. Jeżeli kupisz dwusuwa to pojeździsz, ale chwilę, bo uznasz, że to naprawdę nie nadaje się do miasta: praktycznie brak możliwości utrzymania jendolitej prędkości, niska prędkość max, potworne wibracje przenoszone na dłonie, konieczność ustawicznych przegazówek, gdyż w przeciwnym razie zalewa się świeca u jest dupa blada, etc ect. Poczytaj o eksploatacji 2T w tym dziale, jest tego milion postów i jeszcze jeden więcej.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jesli to ma byc enduro do jazdy nie tylko po torze to wylacznie 4T.

Do wybory masz kilka motocykli: tych starszych konstrukcyjnie jak XR400(sprzet nie do zajezdzenia) lub KLX 300 (lekki i z dobrym zawieszeniem) lub ew. DR350. Ale jak znajdziesz cos nowszego za rozsadne pieniadze i w dobrym stanie to sie nie zastanawiaj i bierz WR400 lub EXC400 - i nie boj sie pojemnosci 400 - dasz rade.

 

pozdro

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze by tez za wielki nie byl bo wole miec cos porecznego pod soba

Często polecana tu XR-ka jest własnie bardzo wysoka i może być problem... ile masz wzrostu?

 

BTW w "Jednosladzie" w tym tygodniu pokazują zawody crossowe chyba z sochaczewa i w klasie otwartej między crossowkami lata też XRa 8O :mrgreen: i całkiem dobrze daje sobie rade :twisted: Widac ją miedzy innymi na starcie i jak przejeżdza koło kolesia, który zaliczył glebe po skoku

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...