Skocz do zawartości

Wielki motobazar poznański


mati1411
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Nie chodzi o 10 czy 7 zł. Takie imprezy powinny być darmowe. Płacą za stoiska wystawiający się. Zbieranie kasy od potencjalnych klientów to zdzierstwo. Biletować to można targi, na ktorych się nie handluje, tylko pokazuje. Czy aby wejść do supermarketu i coś kupić też muszę kupić biler?? Paranoja. Takie mam zdaniem, wku*rwia mnie to i koniec.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no do "Wielkiego" to jeszcze mu sporo brakuje ale widze że powoli się chłopaki rozwijają i dobrze że chociaż jest taka impreza

 

dokladnie tez sobie nad tym rozmyslalem, moze powinni fachowcow z Plusa wynajac do reklamy i zamiast "Wielki" moze "Acz kolwiek" by pasowalo..... :-D :mrgreen: :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Jedyny pozytw oplaty ze nie kreca sie tam jakies menele niezwiazane z tematem' date=' wiekszosc raczej bikerow i nie ma takich tlokow[/quote']

 

 

No tak, słuszna uwaga... Ale po darmowym markecie też nie snują się menele. Od tego jest ochrona, a temk na bazarze było chyba więcej niż wystawców.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tam byłem w sobotę ale na szczęście nie płaciłem bo wpuścił mnie kumpel, który sie wystawiał z kaskami.

Gdybym wywalił 10 zł na to co tam zobaczyłem to na dłużej bym się zraził do tego bazaru rupieci.

 

Chociaż z drugiej strony jak za bilet do muzeum to jeszcze nie tak źle. :-D :-) :lol:

 

No dobra może trochę przeginam i jest szansa, że ktoś mógł tam coś dla siebie poszukać.

Jak dla mnie dużo lepsze sa te stoiska wystawiane przy okazji róznych zawodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Bary, ale latem poznańskie bazary są naprawdę w porzadku, nawet dla nas, enduraków zawsze coś się znajdzie. I wówczas można nawet zapłacić za tę chęć wydania kasy. Ale zimą powinni sobie odpuścić branie kasy za taką miernotę...

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o 10 czy 7 zł. Takie imprezy powinny być darmowe. Płacą za stoiska wystawiający się. Zbieranie kasy od potencjalnych klientów to zdzierstwo

Święte słowa. W ten sposób odstrasza się klientów. Dziwie się wystwacą że się na to zgadzają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

' date=', uwaga promocja bo na sklepie jest 20 zł drożej "[/quote']

Zależy co kupujesz...

A takie manewry marketingowe to przeca codzienność w handlu.

Dzis byłem oglądać z bratem kino domowe w MediaMarkcie bo zapodali przecenę z 2500 na 1900. W necie autoryzowana firma sprzedaje dokładnie ten sam model za 1800. Tylko niepotrzebnie straciliśmy czas :?

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...