Skocz do zawartości

KAWASAKI,SUZUKI,HONDA ?? CO WYBRAC NA POCZATEK


Rekomendowane odpowiedzi

z tych trzech najlepsza będzie............ opcja SZUKAJ !!!!

 

Hehehehehehe :-D ' date=' jestem tu od niedawna, a temat wraca jak bumerang. Spoko, ale ja mam dla Ciebie inną radę.

Nawet nie [b'] szukaj ;)

 

Pozdro i pamiętaj...to nie był żart 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A I JESZCE SUZUKI GSX750F ZNALAZELM W TEJ CENIE NO I ZZR 600 TEZ CHODZI MI PO GLOWIE TYLKO CO TO JEST WARTE WIEM ZE PEWNIE JAK BYM PRZESZUKAL FORUM TO BYM ZNALAZL ODPOWIEDZ ALE MYSLE ZE TAK BEDZIE PROSCIEJ ;)

 

Proszę wyłączyć ten caps-lock. Nie musisz na nas krzyczeć! - Dominik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeździłeś już trochę na motocyklach? Czy w ogóle nic i to jest pierwszy pierwszy? pomijając fakt, że jest to jedno z najgłupszych pytań, z jakim się tu spotkałem.

Ale z tym:

z tych trzech najlepsza będzie............ opcja SZUKAJ

to mają chłopaki rację. Jak pobędziesz trochę na tym forum Grabar, to sam się przekonasz jak wku... rzające jest czytanie wiecznie tego samego pytania: "co na popczątek?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brakuje jeszcze YAMAHY w spisie firm. w ogóle bzdurne pytanie. Nawet nie powiedziałeś jaki typ moto chcesz a pytasz sie jaka firma lepsza. Zalezy jakie sprzety chcesz porównać. Nie można napisac że najleprze moto robi firma X bo to zalezy od tego co z czym porównujesz.

Dlaczego wszyscy pisza ze GS 500 jest odpowiedzia na wszystkie pytania? Po pierwsze jest on strasznie słaby, mółowaty (chodzi mi o klase 500), chłodzony powietrzem i do tego bez owiewki co od razu skresla go z kategorii komfort. To ze jest długwieczną, sprawdzona konstrukcją moze być zaletą ale za te same pieniądze wolał bym Kawaski GPZ500 - też sprawdzona długowieczna konstrukcja ale: chlodzona cieczą, mocniejsza, szybsza, ma owiewke i jest ogólnie lepsza pod każdym wzgledem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej kup motór czerwony.Ludzie i tak beda myslec ze jezdzisz Hondą.

:)

Powaznie na poczatek zrob rachunek- do czego Ci motór potrzebny, potem zobacz ile kosztuje kask,rekawice, buty, kurtkai spodnie.Od ogolnej sumy przeznaczonej na zakup odejmij koszta ciuchow, potem odejmij tak z 1000-1500 zl na ewentualne koszty wymian, regulacji, malych remoncikow i bedziesz mial sume za jaka mozesz zakupic motocykl. Janek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....... Po pierwsze jest on strasznie słaby' date=' mółowaty (chodzi mi o klase 500), chłodzony powietrzem i do tego bez owiewki co od razu skresla go z kategorii komfort. .........Kawaski GPZ500 - też sprawdzona długowieczna konstrukcja ale: chlodzona cieczą, .....[/quote']

 

Niezależnie od tego jaki ten temat jest.... i od tego że akurat o GS 500 mam podobne zdanie to nie bardzo rozumiem zarzutu dotyczącego chłodzenia powietrzem?? akurat w przypadku suzuki to rozwiązanie równie skuteczne a jednoczesnie tańsze niż chłodzenie cieczą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

PROSZE O POMOC PRZY WYOBRZE MOTOCYKLA

ZAMIERZAM KUPIC MOTOR DO 6-7 TYS. ZL

CO WYBRAC KAWASAKI HONDE CZY SUZUKI??

Mój kolega z Wrocławia sprzedaje ZZR600 z 91 r., naprawdę w świetnym stanie, nowe tłumiki i w ogóle wypas. Cena za jaką odda ją od ręki to 6500 nowych polskich złotych. Jeżeli chcesz się czegoś więcej dowiedzieć to wal do mnie na PW lub na GG.

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pewne obawy co do chłodzenia powietrzem silników: np. jazda w korku w bardzo upalny dzien (w GS jeszcze gorzej to wygląda - brak chłodnicy oleju (tak mi sie przynajmniej wydaje)) nie wyglada dobrze. Palenia gumy na moto chłodzonym powietrzem tez bym sie obawiał. Może moje rozumowanie mija sie troche z prawdą ale jakoś bardziej przemawia do mnie chlodzenie cieczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...