Skocz do zawartości

Skuter-rakieta, czy niewysilona 500 ccm ???


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

 

W kwietniu zdaje prawko na kat. A (obecnie mam A1).

Śmigałem naprawde wieloma sprzętami (najmilej wspominam XJR 1300 116 km mojego ojca ;p).

 

Zastanawiam się, czy sprzedać mój skuter-Yamaha majesty 125 4t.

Seryjnie ma 12 koni, po tuningu o wartości 3-4 tys. zł można uzyskać około 22-26 koni.

jest jeden skuter w krakowie, który z 125 ccm został przerobione na 172 ccm, podobno ma nieziemskie przyśpieszenie i v-max w granicach 140 km/h.

 

 

Druga opcja, to sprzedanie skutera, dołożenie około 2-3 tys. np na Kawasaki er5 - 500. 50 koni i 45 NM, v-max licznikowy koło 190 no i całkiem przyzwoite przyśpieszenie.

W sumie od "urodzenia" jeździłem biegówkami, a automat pojawił się zamiast RS125, (podobno ten model potrafi się posypać kilka razy w sezonie).

 

Proszę o jakąś radę ;p

Czy bawić się w tuning i mieć wyjątkowy sprzęt, czy iść w masówkę, ale mieć możliwość redukcji i pośmigania nieco szybciej ??

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie ze motocykl! Na skuterze nigdy nie odczujesz takiej frajdy!

Piszesz o jakims nieziemskim przyspieszeniu skutera stuningowanego na 170ccm, nieziemskie przyspieszenie to maja sporty!

Odzież, części i akcesoria do motocykli, skuterów i ATV

Wszystkie marki w jednym miejscu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(podobno ten model potrafi się posypać kilka razy w sezonie).

 

 

Napewno nie częściej niż zajechany, tuningowany skuter 125 o nieziemskim przyspieszeniu... Idź na masówkę i zrób coś ładnego bedziesz wyjątkowy... Tylko nie neony bo pod remizą same takie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...