Skocz do zawartości

CZ cross


rg166
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wiecie zastanawiam sie nad kupnem crossa. Myslalem nad czyms typu ktm sx, ale wczorajszego dnia naszla mnie mysl n/t

CZ cross!!! Powiedzcie cos na jej temat. Jakie wersje silnikowe wystepuja, jak sprawa cen i rocznikow, czy jest awaryjna, jak wyglada sprawa wymiany tloka?? licze na szybka odpowiedz.pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslalem nad czyms typu ktm sx, ale wczorajszego dnia naszla mnie mysl n/t  

CZ cross!!!

Pytanie czy ty tylko myslisz ze ci staruszkowie kupia czy tez realnie rozwazasz zakup :-D

Bierz cezete bo to jest jeszcze w twoim zasiegu a ktma sobie zostaw na plakatach chyba ze masz kasy jak lodu :roll:

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh bardzo mnie zdziwila ta sytuacja :D Przeciez kupujac KTM masz wszystko nowoczesne , silnik silniejszy , serwis w kraju , czesci od reki mozna powiedziec , nie wspomne juz o ramie , amortyzatorze centralnym ktorego w CZ nie widzialem i pewnie nie zobacze ... :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez kupujac KTM masz wszystko nowoczesne ' date=' silnik silniejszy , serwis w kraju , czesci od reki mozna powiedziec , nie wspomne juz o ramie , amortyzatorze centralnym ktorego w CZ nie widzialem i pewnie nie zobacze ... [/quote']

A wy wszyscy nie wzieliscie pod uwage ze kolega moze mowic o KTM'ie z rocznika CZ'ty, ktory jest do niej zblizony? DO niego czesci nie ma, silnik ma taka sama moc, amortyzatory sa 2... A co do CZ to poszukaj modelu 519 jak chcesz centralny amortyzator zobaczyc :D . Gadania rzeczy w stylu ze do CZ nie ma czesci jest smieszne po prostu. Dzwonisz nawet do jawa impol i masz wszystko od reki 4 razy taniej niz do SX, a jak ktos sprytny to na allegro znajdzie jeszcze 2 razy taniej

Heh to jest tak jak bym miał wybierać pomiędzy mercedesem 1 letnim' date=' a golfem 30 letnim ...

 

Pozdrawiam

 

Powrót do góry [/quote']

Wez pod uwage ze nie kazdy mercedes i sx jest nowy! Przeciez te KTM'y kiedys scigaly sie na jednym torze z CZ'kami! Rocznik jest wazny! Sadze ze kolega nie mial na mysli KTM SX125 six days :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

amortyzatorze centralnym ktorego w CZ nie widzialem i pewnie nie zobacze ... :|

 

bo jeszcze mało w życiu widziałeś i pewnie mało zobaczysz

 

co do CZ to poszukaj modelu 519 jak chcesz centralny amortyzator zobaczyc

 

nie tylko bo już na poczatku lat 80 jak sie pokazały centrale w japońskich moto to i czescy zawodnicy fabryczni mieli centrale w cezetach z tym ze te modele są nie do dostania w Polsce zresztą w Czechach są juz pewnie wykupione przez koneserów ale na którejśc stronce widziałem a nawet nie wiem czy nie mam fotki w rodzinnym albumie :D

 

Jak wiecie zastanawiam sie nad kupnem crossa. Myslalem nad czyms typu ktm sx' date=' ale wczorajszego dnia naszla mnie mysl n/t CZ cross!!! [/quote']

 

no to albo nie wiesz ile kosztuje sx albo jesteś wielkim fanem marki CZ chyba ze jeszcze sam nie wiesz co mówisz albo rozważasz zakup KTM z lat 80-86 to polecam CZ bo przynajmniej wszystko kupisz bo do KTM przed 92 to masz troche lipe, a nawet nie troche a bardzoooooo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bari napisał:

amortyzatorze centralnym ktorego w CZ nie widzialem i pewnie nie zobacze ... Neutral

 

 

bo jeszcze mało w życiu widziałeś i pewnie mało zobaczysz

 

U mnie znajomy miał centralny nawet w CZ model 516. Może Lucas lub jego tata będą kojarzyć Karego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...