Skocz do zawartości

Policja ...


Grzes
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ktoś tu chyba nie ma wszystkich papierkow :-D :-D

 

Za spokojne jechanie sobie po drodze ścigają was ?

po drodze leśnej czy asfalcie?

 

Któryś z was dostał już mandat itd. ?

ja jeszcze nie, ale to tylko dzięki szczęsciu i po częsci "nagłej zmianie toru jazdy" gdzies w krzaki czy na bloki :D :-D ale to ma sens (ogólnie to sensu nie ma :D ) gdy mijasz radiowóz z naprzeciwka tak, żeby nie widzieli rejestracji. nie mówiąc o tym, że takie manewry czesto konczą się fakturą od grabarza ...

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA powiem choc wstydze sie tego ze jak kupilem dt to niemialem na nia zadnych papierow a nawet tablicy. Noi głupi wyjechalem na droge ( chcialem podjechac do kumpla) Noi akurat Policja mnie chiala zatrzymac. Wiedziałem jakie konsekwencje by mnie czekaly jak by mnie zatrzymali wiec szybka redukcja i w bok:D czyli w pola. Teraz choc mam juz zarejestrowana ale niemam prawka to omijam drogi publiczne bo jakos niekreci mnie ucieczka przed Policja i ogulem niechce sobiue klopotow narobic. Wiec jesli masz zamiar tak jezdzic to unikaj drog publicznych. Predzej czy pozniej ucieczka moze sie nieudac i

konczą się fakturą od grabarza ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie drogami publicznymi nie mam zamiaru jeździć ale od czasu do czasu może się zdarzyć. Podskoczyć do kumpla czy coś. Bo ja troche mieszkam na odludziu i mam same piachy pola i lasy koło siebie. Dlatego kawałek musze przejechać. Uciekać to jest taka lipa, wtedy adrenalina tak podskakuje i człowiek robi głupie rzeczy. Pisać jak kogoś kiedyś złapali i czy przewalone było ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mój kuzyn na motocyklu marki WSK 125 8) natknął się na policje. Chcieli go złapać ale zawinął w drugą strone i odjechał. Jednak jechał z nim kolega który podczas "manewru" zleciał z motocykla. Efekt był taki że zabrali jego kumpla na komisariat ale nie powiedział gdzie mieszka mój kuzyn i skończyło się na pouczeniu. P.S pozazdrościć takiego kolegi. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Grześ znajdź sobie forum dla jakichś niewyżytych małolatów i proszę - z całym szacunkiem - wyjeżdżaj stąd z takimi tematami!

Jak Twoi rodzice mają za dużo pieniędzy i nerwów to weź wyjedź na drogę i kogoś rozjedź, a sam znajdziesz odpowiedzi na idiotyczne pytania jakie tu zadajesz.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...