Skocz do zawartości

Przyroda


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Temat przyszedł mi do głowy dość niedawno. Otóż jeżdżąc sobie po okolicznych rowach i krzaczorach znalazlem czaszkę konia. Jest naprawde duża. Od razu spodobało mi się moje znalezisko. Innym razem wracałem od enduroboja <tu gorące pozdrowionka dla niego> i jadąc ścieżynką wzdłuż torów jakieś 100 metrów przede mną spłoszył się dzik i to nie jakaś mała świnka, tylko dość spory dzik. Troche się na początku zląkłem, bo to widok niecodzienny no i każdy wie, że "Ten kto spotka w lesie dzikia, ten na drzewo szybko zmyka" Szczęście, że się przestraszył moto i uciekł w las. Jeszcze innym razem jade sobie po polu i po drugiej stronie przy lesie wyskakują 3 sarny i biegną sobie na drugi koniec pola. Czy wy też macie takie bliższe kontakty ze zwierzakami <lub ich szczątkami> podczas waszych terenowych wypadów??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też dużo zwierzaków spotykam w lesie. Spotkałem prawie wszystko...oprócz dzików, pewnego razu spotkałem nawet tzw. "ducha puszczy" :evil: . A że jestem synem mysliwego to jestem przyzwyczajony do zwierząt więc luzz. Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Króliki przelatujące przez droge to codzienność, do tego zdażyła mi sie raz sarna i raz przeleciał mi przed nosem bocian 8O :D Takie rzeczy bardzo cieszą :evil: Tyle człowiek widzi wysypisk śmieci w lasach że jak zobaczy sie jakiegoś zwierza od razu sie pucha cieszy że nei wszystko jeszcze zniszczyliśmy :D Wiem że hipokrytą jestem bo sam hałasuje w lesie ale co zrobić :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak apropo dzikow to wam powiem ze niedawno na moje osiedle wparowalo 15 i zrobilo taki sajgon ze w teleexpresie o tym mowili

HAhahahaha ale sie usmialem :evil:

 

Dominik super fotki!

 

U nas w lesie Sarne mozna dosc czesto spotkac, na dawnym torze na wale zająca sporo razy widzialem a z Płochem ostatnio nad Świdrem spotkalismy mase owiec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dominik-świnka najladniejsza.

Tak apropo dzikow to wam powiem ze niedawno na moje osiedle wparowalo 15 i zrobilo taki sajgon ze w teleexpresie o tym mowili

Przyszli pewnie telefony skroic :lol:

Co do tamtau to kiedys jak zawracałem zeby napędzic sie na podjazd pod tory (bo cwaniaczek Aszuki juz sobie tam yz-tka stał :? :evil: :-) ) to mi malutki dzik przebiegł dosłowanie przed przednim kołem.

Rodziny dzikow to juz nie raz.Rownolegle z sarnami jechałem około 300 metrów. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe podczas ostatniej wyprawy nad zalew stanelismy ja z Pingwinem zeby sie odlac. Pyk pyk ide se pod drzewko patrze a tu przez tory przebiega taka sporarodzinka dzikow ze 30 pierw duze pozniej takei srednie pozniej takie male na koncu jeden ledwo co przez tory przelecial fajne sa takie akcje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, ja jak jeszcze miałem TSke to ganiałem się po łące z królikami które poprostu biegały w kółko :evil: A zazwyczaj spotka się jakąś krowe albo byczka wcinającego trawke. Zdażały się także sporkania z sarnami w lesie :D Ogólnie to my enduromaniacy jesteśmy z przyrodą zapan brat :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super foty Dominik :-) "Duch puszczy" to takie coś kto nikt nie wie jak dokładnie wygląda ale to coś powoduje różne dziwne, czasami nieszczęśliwe rzeczy i potrafi wystraszyć do porządku swoim działaniem. Taka miejscowa legenda...która się nawet sprawdza :? Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...