Skocz do zawartości

Znalazłem silnik WFM co zrobić??


piotr7557
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przechodziłem niedawno obok złomu i wstąpiłem się rozejzeć w poszukiwaniu częsci do WSK. Części nie znalazłem ale natrafiłem na dziwne cacuszko, silnik WFM. Pomyslałem że warto by się było z nim troszke pobawić przez zime ale koleś chcial za niego 40 zł nie miałem takiej kasy przy sobie, wróciłem do domu i sie zastanawiam czy wziąć czy nie... A wy co o tym myslicie?? Jakie ma zalety śilnik WFM?? Ile ma mocy?? Co można z nim zrobić i czy w ogóle warto go brać... Poszperałem troche i jest to chyba silnik WFM S-34 to chyba jakiś rarytas nie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

:evil:

S-34 to unifikacja sillnika klasy 125 z silnikiem klasy 175.Mimo to jego dane eksploatacyjne są podobne do 'zwykłego silnika'.Ale wymiary obudowy siln

ika 175ccm.

Radił bym zobaczyć stan techniczny, jak możliwy to bież.Te silniki mają znaczną wartość i dobrze się sprawują :!: :!: :!: .Mocy to ma z 6,5 km.

Kiedyś czytałem recenzję-ten silnik można by było dużo lepiej wykorzystać gdyby miał4 biegi , ale konstruktorzy nie pomyśleli. :D

 

PS Dobbrze gdyby miał papiery( co jest mało prawdopodobne)

END pozdro :D

 

[ Dopisane: 07-11-2005, 22:09 ]

coś jeszcze :mrgreen: :lol: :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem i już się nim zająłem... Stan idealny brak tylko gaźnika. Jeśli dobrze się orientuje to ma to być gaźnik pegaz o śr 24 mm jeśli ktoś ma to PISAĆ!!! :D To nie jest S-34 tylko S-32 pomyliło mi się. :? PS, Na pewno wyląduje w mojej wieśce... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze wyglada ladnie :D ale zobaczyc trzeba jak to lata,czy biegi nie wyskakują, pewnie lozyska do du** i gra to niezle....ale i tak ja bym zie zalowal bo mozna z takiego nabytku cos ciekawego stworzyc lub hmm jak ktoś juz wyzej napisał nabrac doswiadczenia wiekrzego w grzebaniu sie przy silnikach 2T!

 

Pozdro

BYŁO:

-kilka MZ--> Kawasaki ZXR 400-->VFR 750 streetfighter-->Honda Vfr 750 rc 36 I 92r.

JEST:

-Honda VFR 750 rc36 I 90r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam kiedys niosłem silnik od wsk3 do domu w rekach,przej**ane,miałem go nie sprzedawac,ale jakos tak wyszło,pare części jeszcze mam,tez kiedys kupowałem silniki ze złomu,tylko ze od komara ktory stoi z silnikiem do teraz,a drugi silnik lezy w czesciach,czasami na złomie mozna znalezc ciekawy silnik.dobrze że go kupiłes zrobiłbym to samo na twoim miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...