Skocz do zawartości

cr 250 ?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Za mocne są te 2 motocykle jak na teren jak dla mnie' date=' ale biorę tą 250 i postaram się nauczyć tym jeździć.[/quote']

 

Podoba mi się to podejście. Moje obserwacje są następujące (może są błędne) jeśli moc jest za duża to wąska opona trochę załagodzi sytuacje. W CZ kumpla gwałtowne dodanie gazu stawia motor na gume u mnie natomiast zaczyna mielić tylnym kołem i na gume nie wchodzi. Kumpel ma opone 110 a ja 90 albo 100 (nie pamiętam w tej chwili) i różnica jest zauważalna. (warto wspomnieć że oba motocykle to CZ 380) Może kup sobie jakiś rolgaz od WSK bo w tej CR pewnie masz króciutki. W WSK musisz brać na 3 razy żeby do końca poszło :D Jeśli motor tak wyrywa to będziesz kurczowo trzymał za kierownicę a co za tym idzie nie przełożesz ręki aby odwinąć gaz do końca :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i przynajmniej sie przejechałeś i żaden detetkowicz z forum nie bedzie ci pieprzył że to za mocne i sie od razu zabijesz tylko sam wiesz że taki motocykl ci pasuje i chcesz nim jeździć. Wojteque rzeczywiście dobry pomysł z tą węższą oponą bo w końcu na oponie 100 już ci raczej żaden motocykl nie wyrwie sam na gume na sypkiej nawierzchni. Ja jak jeździlem cr 250 '99 po torze to wcale nie wydawała mi sie bardzo mocna. Rwała rzeczywiście nieźle, ale wszystko dało sie opanować bo opona cały czas szła w poślizgu. A jak sie teraz niedawno przejechalem yz 250 '85 po trawiastej łące to od razu mi na gume poszła i ledwo ją opanowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na asfalcie napewno bardzie rwalo na kolo bo to asfalt. Na piasku mniej bedzie rwalo na kolo, ale za to bedzie fajnie dupe nosilo;] Takze GRzes kupuj kask ,ochraniacze i jazda na CR 250 - mocno tylko sie kierownicy trzymaj. Bedzie dobrze.Ja jutro zakladam nowy tloczek i wiura w las;] .Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ahhh tam CR 250, Idź na całość http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=71431538

PS. ja też zastanawiam się nad wyczynową ćwiartką 2T, więc jeśli będziesz miał pierwszą jazdę zaliczoną podziel się wrażeniami . Pozdrawiam miłej zabawy życze. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro temat o CR to mam male pytanie. Bo zmienialem tlok w motorze...Wiec Plyn z chlodnicy spuszczony.Jak zloze motor i bede chcial zalac plyn do chlodnicy to musze przed zalaniem jakos odpowietrzyc chlodnice? czy odrazu zalewac bez odpowietrzania?.A odnosnie tloka- po wymianie tloka w wyczynach nie dociera sie motorka(tzn. odpalic spokojnie, niech popracuje i wiura)? mam racje? pytam sie tylko tak dla pewnosci.DZieki. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat:

ahhh tam CR 250' date=' Idź na całość http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=71431538

 

to jest 4t :]

Znam właściciela. Taki niduży koleś ale daje rade ją opanować.

 

Skoro temat o CR to mam male pytanie. Bo zmienialem tlok w motorze...Wiec Plyn z chlodnicy spuszczony.Jak zloze motor i bede chcial zalac plyn do chlodnicy to musze przed zalaniem jakos odpowietrzyc chlodnice? czy odrazu zalewac bez odpowietrzania?.A odnosnie tloka- po wymianie tloka w wyczynach nie dociera sie motorka(tzn. odpalic spokojnie' date=' niech popracuje i wiura)? mam racje? pytam sie tylko tak dla pewnosci.DZieki. Pozdrawiam[/quote']

 

U mnie np w głowicy jest odpowietrzacz. Zalewam i jak sie przeleje to zakrecam. Co do docierania to niech pochodzi ze 15 in sobie na wolnych obrotach. Potem pojeździj lajtowo ze 20 min i powinno być gotowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...