Skocz do zawartości

cr 250 ?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

jestem nowym użytkownikiem forum:)

Mam takie pytanie...

Niedługo stanę się posiadaczem cr 250 z 1993 roku. Nigdy wcześniej nie śmigałem na takim sprzęcie. Największym jeżdżonym przezemnie motocyklem była kawaszka 9. Z crossem nie miałem doczynienia. Czy uważacie, że taki motorek będzie niebezpieczny na początek? Zawsze lubiałem mocne i duże sprzęty i właśnie dlatego wybrałem ten model. Mam 17 lat, 186 cm wzrostu i ważę 80 kg :D Będzie za mocny dla mnie ?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

jestem nowym użytkownikiem forum:)

Mam takie pytanie...

Niedługo stanę się posiadaczem cr 250 z 1993 roku. Nigdy wcześniej nie śmigałem na takim sprzęcie. Największym jeżdżonym przezemnie motocyklem była kawaszka 9. Z crossem nie miałem doczynienia. Czy uważacie' date=' że taki motorek będzie niebezpieczny na początek? Zawsze lubiałem mocne i duże sprzęty i właśnie dlatego wybrałem ten model. Mam 17 lat, 186 cm wzrostu i ważę 80 kg Będzie za mocny dla mnie ?

 

Pozdrawiam [/quote']

Ojj bedzie ciezko na poczatku! Mialem przyjemnosc jezdzic taka CR'ka tylko z tego co pamietam troche nowsza! Idzie jak burza (nawet na prostej strach gaz odkrecic bo przod sie unosi) i mimo ze kilkoma sprzetami juz smigalem to po prostu balem sie tym jechac! Moge Cie tylko pocieszyc ze sprzet ma jak na 2t swietny dol i wcale nie trzeba go pilowac w najwyzszym zakresie obrotow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mu odradzilem. Bedzie lepiej jak kupi 125 albo ma na oku XL250 sprowadzona to tez bylo by lepiej jak by ja kupil. Nie wiem czy zauwazyliscie ale napisal ze nie mial w ogole stycznosci z enduro i terenem a na plastiku to kazdy potrafi.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas byl koles na plastiku i myslal ze jak jezdzil bo asfalcie to jest boss. Wyprzedzal kolege na muldzie odkrecil i wyszlo tak ze kolega pojechal a on sie z moto zlaczyl i nieprzytomnego go karetka to szpitala wiozla. CR 250 to zdecydowanie za duzo jak na poczatek (wiem co mowie bo jezdziliem kilka razy na takiej crce) Wczoraj jak jej odkrecilem troche to by mnie poniosla bo na hopke zle najechalem i duzo by nie brakowalo to bym sie nie zmiescil :| Polecam ci na poczatek jakas setke i jak rocznik do 1997 to crka bedzie bardzo dobra.

 

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ja napisałem, że uważam się za bossa ? Napisałem jakim największym bikiem śmigałem. Zapomniałem napisać, że kilka razy dosiadałem też xt600. Jeździło się spoko i na lajcie. A jeśli chodzi o sprawność fizyczną i siłe to u mnie nie ma problemu. Biorę ją i poprostu nie będę jej odrazu odkręcał tylko pojeżdże spokojnie na początku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorę ją i poprostu nie będę jej odrazu odkręcał tylko pojeżdże spokojnie na początku.

 

Rob jak chcesz Yaho tez sie wyrwal z cwiartka i teraz zaluje :D Po 2 Tam sie nie da nie odkrecac. (to wyczynowy 2T) Po 3 bedziesz sie bardzo powoli uczyl jazdy ze wzgledu na moc (jest za duza na poczatek) ja jezdze juz rok i nie daje sobie z nia rady ;)

 

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ja napisałem' date=' że uważam się za bossa ? Napisałem jakim największym bikiem śmigałem. Zapomniałem napisać, że kilka razy dosiadałem też xt600. Jeździło się spoko i na lajcie. A jeśli chodzi o sprawność fizyczną i siłe to u mnie nie ma problemu. Biorę ją i poprostu nie będę jej odrazu odkręcał tylko pojeżdże spokojnie na początku.[/quote']

Xt to spokojna owieczka porownujac do CR250... Xt'kiem mozesz jechac jak chcesz a w hondzie ledwo musniesz manetke i idzie jak szalona! Bedzie Cie poniewierala jak szalona i tylko Ci to bedzie przeszkadzalo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio mialem przyjemnosc latac sx 200 powiem tak dla mnie to nawet 200 jest przerazajace(nie tyle moc mnie przeraza co swiadomosc ze jak bym taka moca dysponowal to wiecej jak 2 treningi bym nia nie przejezdzil) kazdy bieg guma !! dobra spadam polatac 3m sie boyz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...