Skocz do zawartości

cr 250 ?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Strzalek_t napisał:

U mnie np w głowicy jest odpowietrzacz

u mnie zadnego odpowietrzacza nie ma, wiec mysle ze odkrecic srubke przez ktora spuszczalem plyn do chlodnicy i lac - jak zacznie wylewac sie przez ta srubke to zakrecic i do pelna dolac plynu??

 

 

 

ENDURO napisał:

PS jakiej firmy tłok kupiłeś,jaka selekcja?

Kupilem Vertexa-D.53.95 -taki wymiar na tloku jest napisany, wiec jaka to selekcja?selekcja D?? Ps. 380 zl za ten tlok dalem -nie przeplacilem???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzalek_t

jednak chyba jakis odpowietrznik jest u mnie na cylindrze(tzn. nie wiem czy to odpowietrznik, od strony tam gdzie jest HPP jest taka srubka (gwiazdkowa) wiec to moze odpowietrznik byc?

Skubi jak odbiec od tematu CR, jak spojrz na nazwe tego posta :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba już można odbiec od tematu CR  8)  

Ktoś coś jeździł, miał styczność, wie o Husqvarnach TE? Np. TE 410 http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=70998468  8)

Ja miałem styczność. Bardzo ostry motocykl, żywo reagujący na max. Całkiem nieżle sie prowadzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. 380 zl za ten tlok dalem -nie przeplacilem???

Tak masz selekcje D a za tłok Vertexa 380zł to dobra cena.Tak to wszędzie kosztują po 400zł.

 

 

Czy skracacie swoje kierownice ? Bo są straznie długieeee

Po co?? :? Taka ma być 80-83cm bodajże.

 

 

Wie ktoś gdzie można qpić naklejki do cr ?

Jak tuningowe to blackbirda u olka www.olekmotocykle.pl

Ale do Cr z 93 roku raczej nei znajdziesz.Do Cr 125 dają od 97 roku...zmieściłem się :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

94-97 te same naklejki maja

Chodzi że są u Olka tylko od 97 roku.A rok 97 a 94 już te naklejki nie bedą pasowały inne owiewki.

 

 

ENDURO skoro mam juz selekcje D to ile takich selekcji jest

Hmm dokładnie nie wiem...Strzałek wiesz?

Ale chyba do "E".A na jednej selekcji 2-3 zmiany tłoka.Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiem ... a buty kupię odrazu na bazarze jak będę odbierał moto. Na allegro troche lipa, bo nie ma jak przymierzyć. Co prawda jest długość wkładki ale i tak nieraz jest nie tak jak trzeba. Jakie buty do 500 zł polecacie ? Lepiej kupić nowe czy używki ?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy temacie dwieście piędziesiątek, chciał bym się zapytać jak jest z wymianą tłoka np. w KDX250, czy tak samo się zużywa jak 125 a może wolniej, i jak jest ze spalaniem, bo słyszałem że takie Hard Enduro jak KDX250 pali mniej niż 125ccm, czy to może być możliwe :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...