Skocz do zawartości

cr 250 ?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1993 rok, a stan jest super ponieważ był rozbierany cylinder i nikasil jest w świetnym stanie tak samo tłok. Zawszieszenie sprawdzał mój znajomy i mówił, że też swietny stan. Prawdopodobnie nie była w ogóle latana. Plastiki są jak nowe nie poobijane. Motor został kupiony od osoby 34 letniej, która jedziła sobie nim na pole. Został kupiony od pierwszego właściciela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki mały offtopic. Słuchajcie ile palą takie wyczynowe Enduro 250. Chodzi mi o np. KDX250, CRM250 coś w tym stylu :?: Idzie wyrobić na paliwo. Najlepiej napiszecie ile łykają na godzine latania, i jak jest z ich żywotnością :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylo wiele tematow na ten temat pali tyle ile odkrecisz ale ok 10 na godzine przy ostrej jezdzie a zywotnosc tlok zmieniasz co ok 30 -40 motogodzin zalezy od stylu jazdy

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1993 rok' date=' a stan jest super ponieważ był rozbierany cylinder i nikasil jest w świetnym stanie tak samo tłok. Zawszieszenie sprawdzał mój znajomy i mówił, że też swietny stan. Prawdopodobnie nie była w ogóle latana. Plastiki są jak nowe nie poobijane. Motor został kupiony od osoby 34 letniej, która jedziła sobie nim na pole. Został kupiony od pierwszego właściciela. [/b']

no jAK faktycznie tak jest wszystko dobrze i tak cena, to okazja - tylko czy aby napewno??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NAJLEPIEJ SIĘ NIĄ KARNIJ I SPRUBUJ I OCEŃ ,Z TEGO CO PISZESZ TO MOTO JEST FAJNE A JAK MASZ ROZUM W GŁOWIE A NIE W.,......... TO SOBIE PORADZISZ. JA JEŻDZIŁEM TROCHĘ NA CAGIVIE 500 37KM ALE BYŁA ZA CIĘŻKA WIĘC SIĘ ZAMIENIŁEM NA GSX 1100 300 KG,PORAŻKA JEŻDZIĆ TYLKO PO ULICY . TERAZ CR 500 OCZYWIŚCIE 2T I NIC INNEGO NIE CHCEM !!!!!!!!!! KUPUJ CR!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...