Skocz do zawartości

Kawasaki KDX 125/200/250


Rekomendowane odpowiedzi

Prać to można w letniej wozie z dodatkiem płynu do zmywania naczyń po czym dokładnie wypłukać, wysuszyć i nasączyć specjalnym olejem do filtrów. ( tylko nasączyć tak żeby nie kapało z niego ) Tutaj masz kilka http://www.allegro.pl/search.php?string=do...3w&category=156

Edytowane przez Stoźu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc już wszystko wiadomo. Znalazłem service manuala z 1990 w którym jest wyraźnie napisane żeby filtr prać i nasączać. Szkoda tylko że nie napisali tego jasno w instrukcji użytkownika.

 

Mam jeszcze pytanie dotyczące oleju do lag. W w/w serwisówce pisze żeby lać olej SAE 10W20 (550 +/- 2,5ml). Dotyczy to jednak klasycznego zawieszenia. Ja mam USD. Czy wiecie jaki olej Kawasaki zaleca do takich właśnie lag (i ile go wlać)?

 

Dzięki za zainteresowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

witam po dlugich poszukiwaniach kupilem kawasaki kdx'a 125 z 1998r za 2800.

byly wlaciciel twierdzi ze jest zablokowany i jedzie 110 i tu pytanie do was.

wg mnie moto jest oblokowane i jedzie 110 bo ma zebatke z tylu 50z a przód 14z i na takim przelozeniu raczej nie polecial by wiecej nawet odblokowany xd

co o tym sądzicie ?

i moze ma ktos na sell opone kostke 18cali taką zeby weszla do kdx'a ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektóre części silnikowe pasują z KXa 125 z rocznika 91, więc możesz szukać raczej tylko w crossówkach, taki sam na pewno nie będzie lecz może uda ci sie dopasować taki zeby pasował w mocowania, pomierz wszystkie otwory i gadaj z kolesiami na allegro aby ci podali wymiary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na orginalnym zawiasie kdx 125 można latać nawet po torze....tył od dt będzie ci dobijał przy skokach zrobisz z harda lajtowe enduro....

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie większość z was nawet nie jeździła KDXem, wszyscy zasłyszeli opinie z neta i teraz piszą że KDX to hard i w ogóle, owszem silnik jest mocny, ale zawieszenie jest kanapowate hamulce też nic specjalnego. Po KDX miałem CRM i uważam że jest dużo lepsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...