Skocz do zawartości

Kawasaki KDX 125/200/250


Rekomendowane odpowiedzi

Mam kawasaki kdx 125 i mam taki problem a mianowicie: w skrzyni biegow jest taki mlekowaty olej. Z tego co się zorjentowalem to miesza sie płyn chlodniczy z olejem i nalezy wymienic zimering. Czy ktos wie który zimering mam wymienic? Gdzie on sie znajduje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A cos dokladniej - gdzie to jest w tej pompie? Sory za glupie pytanie ale zielony jestem. Mam jeszcze jedno pytanie : otoz mam z kolega dwa takie same kdx-y 125 i jak jezdzimy tyle samo to moj pali duzo wiecej paliwa dodam ze kopa maja takiego samego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko Panowie, potrzebuje linki sprzegła do KDX 125, jesli ktos by miał,lub wiedział gdzie dostane,lub od innego moto czy bedzie pasować, prosze pisać na gg lub tutaj. Chyba ze ktos ma KDX 125 na czesci to potrzebuje jeszcze kilka innych drobnostek.

 

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Mój były sprzęt :bigrazz: . Po mnie to już drugi właściciel. Z tego co wiem remont na prawde był zrobiony, jeżeli obecny właściciel dbał o niego to moto jest doinwestowane i warto sie nim zainteresować. Tłumik sportowy to prawdopodobnie mojego wykonania bo dałem go przy sprzedaży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam. Jestem nowym uzytkownikiem tego forum. Moja maszyna to KDX 200 z '97. O tym sprzecie jest malo w internecie wiec postanowilem sie u was zarejestrowac aby uzyskac fachowych porad. :P

1. Czy jest jakies specyficzne ustawienie tego zaworu wydechowego ( polaczenie walek napedzajacy a walek sterujacy zaworami) Moglby Mi ktos przyblizyc jak to ma wygladac?

2. Regenerowal ktos oś wahacza? Jakie są wymiary poszczegolnych łozysk, tulejek itp. czesci mocujacych oś w wachaczu?

3. Czy gaznik KEHIN jest seryjnie montowany w tej maszynie? Jakies wskazowki regulacyjne?

4. Mieszanka jest jak dla wiekszosci 2T czyli 1:50 oczywiscie przy uzyciu dobrego oleju typu Panolin offroad czy Castrol.

Jako ze nie jest to typowy cross pozwole sobie zadac pytanie: W jakich granicach moze oscylowac spalanie? :P

Moze durne pytania ale jastem poczatkujacym endurakiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...

Witam jestem tutaj nowy i chcialem zadać kilka pytań dotyczący Kawasaki kdx 125 sr chciałem się dowiedzieć czy ten sprzęt opłaca sie kupić za 3800zł.

 

http://www.brzozowiak.pl/ogloszenie.php?nr=238991

 

Witam jestem tutaj nowy i chcialem zadać kilka pytań dotyczący Kawasaki kdx 125 sr chciałem się dowiedzieć czy ten sprzęt opłaca sie kupić za 3800zł.

 

http://www.brzozowia...e.php?nr=238991

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...

Cześć

Mam mały problem(kawasaki kdx 125 rok około 1990,na koszu jest napisane kx 125,słyszałem że silniki w tych latach były te same)ze sprzęgłem.Rozebrałem silnik i gdy go złożyłem nie było już sprzęgła(wcześniej wszystkie biegi ładnie wchodziły ze sprzęgłem).Teraz biegi są,lesz brakuje sprzęgła. Zmieniałem ustawienia tarczek i przekładek lecz to nic nie dało.Na 99 procent nic nie pogubiłem,składałem sprzęgło nawet z serwisówką,no ale nic.Proszę o pomoc co mogę dalej zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...