Skocz do zawartości

Suzuki GSXR 1100 ( GSX1100R , GSX 1100 R )


Rekomendowane odpowiedzi

witam :P

Enduro*MAN* może pomyślałbyś nad czymś w stylu FZR600 :?:

kumpel kupił taką maszynke w kraju pod koniec września za 5tys. zł. moto ma blisko 100 koników i bardzo fajnie jaździ, no i jest znacznie oszczędniejszy od GSXR-a. nie najgorszy materiał na przeróbki, pod owiewkami ma całkiem fajnie wyglądającą rame 8)

nie koniecznie musi to być FZR-a, ale akurat to proponuje bo sam patrząc na to moto pomyślałem o przerobieniu go na streetfightera :twisted:

POZDR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega z forum slaskiego zakupił gixera w streecie chyba 89 rok za jakies smieszne pieniadze typu 2000pln. fakt to był jednorazowy strzał bo moto zajebiste no ale zdazaja sie.

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Witam.

 

Pytanie jak w temacie. Aktualnie jeżdzę GSX 1100F z 88 r, fajny sprzęt, ale by się przydały lepsze hamulce, i mógłby być odrobine lżejszy i nowszy.. Czy zamieniając go na GSXR zrobię dobry interes? Jeżdze głównie po okolicy, wypady po 250, 300 km, prawie zawsze we dwoje. Myślełem również o Kawasaki ZZR 1100, lecz mi go odradzają.

 

Pozdrawiam Darek.

Edytowane przez makumba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sądze , ze ty zniesiesz bez problemu takie wojaze , ale czy "plecaczek" też będzie w doskonałym humorze tego zagwarantować nie moge , ale jak coś to poduszka pod dupe i wiooo ... :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ona zniesie wszystko :biggrin:

w ogóle mnie nigdzie samego nie puszcza...

Może jak jej będzie trochę niewygodnie to da mi samemu pośmigać he he...

 

Tak na poważnie to mieliśmy rok temu wypadek i pomimo tego że miałe połamane pięć żeber i łopatkę to nadal ze mną jeździ.

 

Jakoś mi się bardzo GSXR 1100 spodobał, mam nadzieję że zużycie paliwa będzie podobne do tego w GSX 1100F. Mój w trasie pali od 5,5 do 7 litrów na 100 km.

 

 

Dzięki i narka.

 

PS. Co się stało z Bractwem Suzuki?

Edytowane przez makumba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak dalej pujdzie to z Hayabusy zrobią turystyk. Jak masz chęć to możesz sobie kupić niewiadomo co. A czy to będzie turystyk czy nie to już moim zdaniem zadecyduje o tym tylko technika jazdy. Bo jak można Gsxr 1100 nazwać turystykiem???

Edytowane przez ventura
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

witam

 

mam pytanie odnosnie liczby biegów w gsxr 1100 olejakach początkowe modele mialy skrzynie piecio biegowe z tego co wiem to do modelu '90 a ile biegów mialy roczniki '91 i '92?

 

z góry dzieki za odpowiedz

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

WITAM

 

Potrzebuje wszelkich info. na temat motocykla suzuki gsx 1100 z 82 r. przeszukałem cały internet i nie znalazłem nic ciekawego . Jesli posiadacie wiedzę na ten temat lub linki do tego typu moto, serwisówke prześlicie. Za wszelkie info na ten temat dziekuje.

 

Pozdrawiam

Karol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ale konkretnie co chcesz na ten temat wiedzieć

troszkę znajdziesz tutaj: http://www.suzukicycles.org/

miałem swojego czasu mniejszego brata - gsx 750e z 81r

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezdzilem gsx1100g rocznik cos kolo '90. ciezka wielka landara. zawieszenie miekkie bardzo. heble slabe. opony w jakichs dziwnych rozmiarach. ale przyspieszenie atomowe. ten mial czerwone pole w granicach 9500rpm i od 3000 bylo dobrze a od 6000 male pieklo. sprzet raczej do preclowania do amierykanskich autostradach. z tego typu sprzetow juz bym wolal jakies b12

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...