Skocz do zawartości

Motocykl z napędem na dwa koła. (lol)


Rekomendowane odpowiedzi

Myślę' date=' że nie [/quote']

Filet wrzuc na luz .. Kolega lata na skuterku i to co dla Ciebie jest oczywiscte dla niego moze byc czyms nowym. Wr'ka jest w sumie stworzona do enduro, ale skakac oczywiscie sie da! Jedynym minusem jest wieksza waga, bo ten caly naped to swoje wazy

 

 

 

 

Co do tej Wr'ki to nie wyobrazam sobie jak sie tym gania. Lecisz sobie w poslizgu i nagle Ci sie naped przedniego kola wlacza :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem też ostatnio zdjęcie motocykla w którym przednie koło było napędzane łańcuchem. Musiał to być jakiś elastyczny łańcuch bo był prowadzony tak jak te przewody z olejem w WRce. Może odnajdę tą fotkę.

 

No i znalazłem.

http://motocross.com.pl/down_mf/foto_2003/...l-drive-ktm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filet :-D :-D :-D :-D a co do latania bokami to nie da rady bo tylko sie pochylisz i kolo zlapie nawet minimalny uslizg a juz zalacza sie przedni naped.

Sory za brak polskich znakow ale na macu siedze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EnduroMax kumaty jestem tylko zanim przeczytałem całą strone to dodałem posta,dopiero potem zobaczyłem wasze posty w ktorych to piszecie ze nie da sie latać bokami :) fakt,czasami za szybko wszystko robie 8)

nowadeba.com.pl- tor motocross/ATV-zapraszamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)No i znalazłem.http://motocross.com.pl/down_mf/foto_2003/1130286735/2-wheel-drive-ktm.jpg

 

OŻ !! Co to wogle za opona z tylu, o lancuchu na przednie kolo nie wspominajac o_O

 

Pzdr 8O

Simson SR 50 > Honda Transcity NX 125 > Honda XL 600 RM > Honda CBR 1000f SC 25 > Suzuki GSX-R 750 K1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że nie

Filet wrzuc na luz .. Kolega lata na skuterku i to co dla Ciebie jest oczywiscte dla niego moze byc czyms nowym. Wr'ka jest w sumie stworzona do enduro, ale skakac oczywiscie sie da! Jedynym minusem jest wieksza waga, bo ten caly naped to swoje wazy

 

 

 

 

Co do tej Wr'ki to nie wyobrazam sobie jak sie tym gania. Lecisz sobie w poslizgu i nagle Ci sie naped przedniego kola wlacza :) .

 

Endurogeju.

Pisze co chce i będe pisał. I przestań mnie tak nazywac bo nie mam ochoty obrzucać sie na publicznym forum wyzwiskami.

Jak irytują Cię moje posty to dodaj mnie do uzytkowników ignorowanych na swoich koncie , jak ja uczyniłem z tobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"dupa jasiu" ;) to jest moto przystosowane do hillclimbingu.... tak zwanego szybkiego podjazdu :) To jest coś w rodzaju tego KDX'a co był w Jednośladzie kiedyś, tylko że ten KTM jest profesionalniej przygotowany ;) tyle odemnie ;)

 

 

Pozdrawiam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Endurogeju.  

Pisze co chce i będe pisał. I przestań mnie tak nazywac bo nie mam ochoty obrzucać sie na publicznym forum wyzwiskami.  

Jak irytują Cię moje posty to dodaj mnie do uzytkowników ignorowanych na swoich koncie , jak ja uczyniłem z tobą.

 

Skoro jesteś taki mądry, to czemu piszesz takie głupie posty:

Myślę, że nie

 

Wracając do tematu wydaje mi się że np. Yamaha 2Track świetnie nadaje się w piasek i błoto, tam gdzie przednie koło pomaga wyciągnąć zakopaną maszyne. Mam w którejść gazecie porównanie WR450F do WR450 2Track, przestudjuje i wieczorem coś napisze.

 

A co do KTMa to chyba faktycznie maszyna do Hillclimbingu(w jednoślacie była Kawa KLX650). Na takich oponach śmiga się też po pustyniach :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Primo - ten motocykl (WR) jest na rynku od 2 lat.

Secundo - 3 miejsce w Dakarze 2004 zajął na takim motocyklu Fretigne, więc się nie śmiać że to nie jeździ.

Tercio - zestaw napędu przedniego koła można już kupić do innych enduraków, w tym do serii EXC KTMa.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...