Skocz do zawartości

CZy kupno czopera na polskie drogi ma sens?


Pompka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oj, chyba nie jest równie wygodnie. VN to bardzo ładna maszyna, ale jednak po przesiadce z choppera na enduro jakiś czas temu stwierdzam, że na drogach nieutwardzonych różnica jest niewyobrażalna! Nie mówię tu o terenie, bo to oczywiste, ale nawet droga wiejska daje się we znaki chopperowi. A enduro jedzie w takich warunkach piiiiięknie.

 

Mimo wszystko pytanie o sens kupna czopka jest dość zabawne. Każdy kto mial kiedyś musi chyba szczerze odpowiedzieć, że sensu to trudno się dopatrzeć, ale to uczucie... Też może kiedyś wrócę do tego "niesensownego" rodzaju motocykla :notworthy: . Tylko kaska mnie trzyma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, wg mnie nie ma lepszego motocykla do spokojnej, "relaksacyjnej" wycieczki. Jest to jedyny znany mi typ motockla, którym jazda, np. 90km/h, może dawać frajdę. Więc jak polskie prawo się zaostrzy a radarów zacznie przybywać jak grzybów po deszczu, kupno będzie miało jak najbardziej sens.

P.S. Oczywiście nie ma sensu jazda po polnych drogach czy terenie, to nie ten motocykl!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Z czy ktos z was mial okazje jezdzic motocuklem, ktory mial jedynie amory a przodu, a tyl byl calkowicie sztywny(amorow brak)? Ja mialem; niezapomniane wrazenia, szczegolnie dla mojej D. Tydzien po tej przejazdzce jeszcze to odczuwalem. Ale nic a nic tego nie zaluje :) :P

I dodam, ze to nie bylo w PL.

MOto to Iron Horse, replika Easy Rider.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...