Skocz do zawartości

Cegła z przebiegiem


Rekomendowane odpowiedzi

mój tata ma k75. nudne moto. gwiżdże, moc rośnie liniowo. stateczne, ale nudne. za o w sam raz do turystyki. model z 1991roku, licznikowo 70kkm, ale przy wamianie rozrządku znajomy majster powiedział, ze conajmniej o stówke zbity przebieg :-), nic nie kopci. bierze troche oleju, ale wylot rury wydechowej nie jest okopcony, kompresja w normie.

 

Bo wiesz bmw a szczególnie cegła to motocykl dla prawdziwych facetów :-D , nie nazwał bym cegły "nudnym moto" widocznie nie miałeś okazji pośmigać tym sprzętem :-D

" Im więcej jeżdzę tym mniej czuję się motocyklistą " .


"The Nightrider, that is his name. The Nightrider. Remember him when you look at the night sky".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koles z Bialegostoku na GSXR 1100 mial nakrecone 250 tys. km i dalej bylby krecil...tylko skrzynia biegow skapitulowala...zmienil silnk, i dalej naginal... a (nie wiem na ile to prawda) z opowiesci zaslyszanych w Ace Cafe w Londynie... byl gosciu co jezdzil na kurierce...i na swoja VFRe nawinal cos kolo 400 tys. mil .... tez nie zly as

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielu z nas zmienia sprzęty bardzo często na coraz to nowsze , szybsze , ładniejsze itd , a nie lepiej by było pozostać przy jednej sztuce i za parę (naście , dziesiąt) latek pochwalić się nie następnym motocyklem tylko wynikiem w kilometrach :-D :mrgreen:

" Im więcej jeżdzę tym mniej czuję się motocyklistą " .


"The Nightrider, that is his name. The Nightrider. Remember him when you look at the night sky".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla turystyka przejechanie 30 tys rocznie nie jest wielkim wyczynem

 

Zgadzam się z tobą, ja kupiłem moją xjote z przebiegiem 67tys

a rocznik 2000 uzytkowana była do 2003 roku i dopiero ja cały

zaszły rok jeździłem, czyli wychodzi 22tyś z chakiem.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny przebieg. Nawet mój merc ma mniejszy, bo tylko 550 tys.km.

Co do przebiegów maszyn sprzedawanych w Polsce, to ludzie sami prowokują sprzedawców do kręcenia liczników.

Wiosną sprzedawaliśmy szkółkowa SR250 z przebiegiem ponad 60 tys.km. Szkopuł był w tym że maszyna miała niecałe dwa lata...

Oglądający podziwiali ładny lakier, chromy, niezniszczoną kanapę, po czym zdziwieni przebiegiem twierdzili że maszyna powypadkowa i zegary ma uzywane od starszej sztuki.

Prawda była taka: lakier kładziony po roku eksploatacji pod kursantami, koła przeplatane na japońskie szprychy, kanapa obszyta po półtora roku jazdy na szkole. Mimo przebiegu maszyna miała oryginalne sprzęgło (już nie za ostre :roll: ), kompresję w normie i osiągi zgodne z książką.

 

Ludzie nie patrzą na stan, tylko na przebieg.

Kupił ja instruktor z Garwolina do swojej szkółki, poinformowany o przeszłości maszyny.

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...