Skocz do zawartości

Jak zimujecie swoje motki ??????


berni71
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A moje moto nie stoi ani na dworze ani w garażu.Jako że w tygodniu mnie nie ma bo jestem na studiach mój pokój jest wolny...  reszty się domyślcie :)

 

Musisz mieś fajny zapach w pokoju… :> czy może benzynę spuściłeś ?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie wczoraj umyłem swojego rumaka, zalałem paliwa pod korek i wyczyściłem łańcuch naftą i posmarowałem olejem silnikowym żeby ogniwa rdzy nie łapały.

Wstawiłem go do domu brata gdzie temp. nie powinna spaść poniżej 0.

W czasie zimy będę go jeszcze głaskał i pucował.

Akumulator tez wyjąłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja swojego sprzęta jeszcze nie odstawiłem na zimowy odpoczynek,musze wymienic pare rzeczy,no a jak je wymienie to trzeba sie bedzie przejechac,zobaczy czy wszystko jest ok,no i wtedy pomysle o odstawieniu go na zime.a co do tankowania do pełna to chyba nie trzeba tego robic,wystarczy żeby było troche benzyny w baku,wtedy nie zbierze sie wilgoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe kto trzyma moto w lozku....

mój mąż by chciał, ale się nie zgodziłam, bo jeszcze sobie kiedyś pomyli motocykl ze mną i co wtedy?? Zwłaszcza jak mu się spodoba!! :mrgreen:

A poważnie, chcieliśmy w tym tygodniu przewieźć przewieźć swoje sprzęty do garazu mojej babci, bo u nas już brakuje miejsca, a tu zima cholera i nici z jazdy....miałam nadzieję na ostatnią przejażdżkę..... :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mojego rumaka zimujie w nastepujiący sposób o nawet fotka :)

 

http://www.bikepics.com/pictures/472017/

 

tzn. Dokladnie umyty pianą aktywną z roznymi dodatkami

(mucha nie siada) 2 godz mycia z wysuszeniem wypolerowany do granic mozliwosci specjalną pasta 3M,bak zalany pod sam korek, nasmarowany

łancuch , a po zatym to miejsce postoju jest dosyc cieple ,

temperatura nie spada ponżej zera, akumlator jest na swoim

miejscu.

 

Podladiujie go jak zamierzal bende wyciagnać moto :mrgreen:

 

Ogladam go co najmniej raz na dzien dlatego nie przykrywam

go niczym :)

Pzdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...