Skocz do zawartości

W czym na rasowego choppera (Yamacha Virago 250)


Adam Paweł
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj, gratuluję sprzętu ;)

Hmmm... dres i polar na choppera :| - to nie pasuje (prawdę mówiąc, wg mnie do żadnego motocykla to nie pasuje).

Macie rasowy motocykl - wskazany jest rasowy strój motocyklowy. Do chopperów oczywiście najlepsza skóra, ale na początek pewnie mogłyby być ubrania tekstylno skórzane.

Ale jeśli jeździsz w dresie - to na litość Boską nie rezygnuj z kalesonów, załóż też jakieś nieprzewiewne spodnie - bo załatwisz sobie kolana :banghead: Jeśli na razie nie zamierzacie kupować ubrań mortocyklowych, to jeździjcie chociaż w turystycznych nieprzewiewnych ciuchach - o tej porze roku jeździć na moto w lekkim cywilnym ubraniu to zabójstwo :!: Trzeba chronić przede wszystkim stawy: kolana, nadgarstki. Nieprzewiewne ocieplane rękawice są konieczne. Są jeszcze kominiarki, pasy nerkowe i bardzo ważne w chłodzie ocieplaczo-ochrancze na kolana etc.

Już nie wspominam o ochraniaczach zabezpieczających w razie wypadku czy wywrotki... :?

Pozdrawiam 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba chronić przede wszystkim stawy: kolana, nadgarstki.

 

Ja na razie sie nie dorobilem porzadnych ciuchow i przyjalem styl na "cebule". Procz wspomnianych kolan i nadgarstkow przy takiej pogodzie mimo 5 warstw wieje rowniez po jajkach. Tam tez nalezy sie zabezpieczyc! To tak dla potomnych :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej odzież texowa lub skóry - ale do zakupu ciuchów musisz trochę rozeznać temat, poszperać w e-sklepach. no i ... przyoszczędzić na nie /wydatek dość spory/. Później jeszcze kask, itp...

jakby co -to mam na sprzedaż 2 pary spodni skórzanych /jakby co to wal na PW/

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary... zalatw sobie skore... jesli chwilowo kiepsko z kasa to na jakims bazarze motocyklowym... Pewnie juz za jakies 300-400zl skompletujesz. Ale na boga nie w polarze i dresach 8O Nie rob obciachu sobie i motorkowi. A zreszta pal szesc obciach... przy jakiejkolwiek wywrotce jestes pozdzierany na maxa :(

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten temat to totalna ściema, albo autor debil. :(

a nie słyszeliście o jakiś odjazdowych dresach na motor, bo ja głównie to pod dyskoteki podjeżdzam a na skóry u nas dziwczyny nie lecą.

 

w jakim kasku lepiej sie reprezentować???
a w kalesonach to kicha jeździć.  

w samych kalesonach chcesz jeździć? :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej to sprzedaj motor bo twoje rozumowanie jest sprzeczne z idea motocyklisty, po prostu robisz obciach dla motocyklistow i koniec, sprzedaj motor. Uwaga socjologiczna: " Spojrz w lusto, przycisnij sobie jaja do umywalki i przemyśl swoje całe życie jeszcze raz, bo bedziesz mial strasznie ciezkie zycie jezeli natychmiast czegos nie zmienisz ". Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno sie tak nie uśmiałem :-) to musi być prowokacja,a jak nie to kup skóry potem sprej do skór, WIADOMO(taka mała dygresja http://www.forum.motocyklistow.pl/viewtopi...pic.php?t=34356 )niebieski i biały na paski,może sie blachary nie zorientują :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Małą_czarna
a nie słyszeliście o jakiś odjazdowych dresach na motor, bo ja głównie to pod dyskoteki podjeżdzam a na skóry u nas dziwczyny nie lecą.

a ha i jeszcze jedno, w jakim kasku lepiej sie reprezentować??? w takim z szybka czy bez(ja jeżdze bez szybki a tata z szybką), i teraz więcej dziwczny sie do mnie uśmiecha.

o fuck......nie kompromituj sie więcej....

to ty moze lateksy sobie zasponsoruj to sie błyszczy i bezpiecznie jest... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie - zasada jest prosta:

1. Na "Yamachę" dresy i łańcuch na klatę, pasy na dresach - fosforyzujące

2. Na "Sózóki" - wyłącznie lateksy i ŻADNYCH KALESONÓW !!!.

3. W obu przypadkach filcowy berecik z antenką na głowę BEZ SZYBKI, czarne lakierki, białe skarpetki (!!!) i chromowany uchwyt na bejsbola wzdłuż lewej lagi.

Eee ... sorry ale nie mogłem się powstrzymać... I nie będę kłamał, że to się więcej nie powtórzy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...