Skocz do zawartości

Fazer to jest to! ( FZS , FZ )


Rekomendowane odpowiedzi

Podziwiam :) Jak będziecie następnym razem w okolicach Pucka to zapraszam do nas www.restauracjapubemi.pl na małe piwko z "korzeniami" i wspólny wypad po okolicach :D

 

piwko z korzeniami :) !!! .... teraz to juz bardzo zaluje, ze sie wczesniej nie odezwalam :>

Edytowane przez Sobota
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M3 zapinała 270(licznikowo). Ale widać było, że juz przy 180km/h litrowy Fazer mial kłopoty z solidnym odejściem. Dystans nie byl duży :)

 

 

 

Fajny ten duży fazer nie ma co :)

Najlepszym dowodem na istnienie obcej inteligencji w kosmosie jest to, że nas nie odwiedzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boniek co tak słabo :) ?

 

Czas na litra :)

 

No słabo bo miszcz prostej ze mnie cienki ;) Nawet "czysta" na gumie nie umiem latać :)

Co do litra to chyba jako piwko :) Jeśli będzie zmiana to pewnie VFR 800, ale nie zanosi się na to szybko.

A gdybym nie miał lepszej połówki to pewnie śmigałbym Monsterem :D Ale, że plecaczek lubi jazdę, to w garażu stoi bardziej odpowiedni Fazer :)

Edytowane przez Boniek

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No słabo bo miszcz prostej ze mnie cienki ;) Nawet "czysta" na gumie nie umiem latać :)

Co do litra to chyba jako piwko :) Jeśli będzie zmiana to pewnie VFR 800, ale nie zanosi się na to szybko.

A gdybym nie miał lepszej połówki to pewnie śmigałbym Monsterem :) Ale, że plecaczek lubi jazdę, to w garażu stoi bardziej odpowiedni Fazer :D

 

Widzę, że myślimy o tym samym :)

 

Mnie tez chodzi po głowie VFR 800, ale oczywiście nie V-tec :)

Najlepszym dowodem na istnienie obcej inteligencji w kosmosie jest to, że nas nie odwiedzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że myślimy o tym samym :buttrock:

 

Mnie tez chodzi po głowie VFR 800, ale oczywiście nie V-tec :biggrin:

Akurat co do VFR; sobie myśle fotki pooglądam na bikepics, a tam na stronie startowej jako Photo of the Day VFR 800 Groszka :bigrazz:

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj miałem okazję na spokonie przyjrzeć się Fazerowi 1000 :bigrazz:

 

Ech chyba juz wiem co bedzie następne. Z resztą zdrowy rozsądek chyba tak nakazuje, aby kontynuować przyjaźń z fazerem.

 

Już na oko widać, że to sprzęt masywniejszy, bardziej dojrzały. Choć z drugiej strony, to taki cichy rozrabiaka :)Wygląda niepozornie, ale drzemie w nim ogromny potencjał :biggrin:

 

Przednia owiewka w stosunku do całości wydała mi się nieco skromna gabarytowo, i mimo tego że sie nie przymierzałem, to tak "na oko"maszyna wydała mi sie jakaś wyższa. Tylny zadupek wygląda moim zdaniem bardziej jadowicie niż w 600-tce ;)Rama i wahacz tylnego koła wzbudziły we mnie wielkie uznanie wizualne :biggrin:

 

Teraz trzeba szukac ofiary, która da rundkę :notworthy:

 

 

 

Kto da kraniaka ?? :buttrock:

Najlepszym dowodem na istnienie obcej inteligencji w kosmosie jest to, że nas nie odwiedzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na razie zostaję przy obecnym, którego planuję mieć jeszcze z dwa lata, później zobaczę. jeżeli teraz miałbym decydować to może zmieniłbym na nowsze FZS (FZ 6 mi się nie podobają), albo szukałbym jakiegoś sporta 600, ewentualnie b12

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...