Skocz do zawartości

Fazer to jest to! ( FZS , FZ )


Rekomendowane odpowiedzi

nooo właśnie zapomniałem wspomieć, że shimma była jak puściłem kierychę na chwilę, żeby się przeciągnąć

 

Fazerzasty nie jest nudny, ino zlotów Fazerów jakoś mało...

 

 

 

No to może masz wyząbkowaną przednią oponę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

wybieram się do liberty w łodzi (i profi również), chętnie zerknę tę fz8, ale zamienić się raczej nie, bo po co mi słabszy :)

 

ja zachorowałem na hondę vfr 1200 nowy model z 2010, ale nie stać mnie jeszcze :D

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 :>
http://sites.google.com/site/jaquzie/
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ma ktoś może lekarstwo na siedzenie w FZ1...? To jest normalnie porażka. Jak latałem koło komina, to byłem zachwycony wygodą. Ale jak pojechałem w długi weekend czerwcowy do Włoch i robiłem dziennie po 800 km... to aż bałem się siadać wieczorem, tak dupa bolała. Nie wiem czy to jest wina tylko siedzenia, czy może pozycji w jakiej się siedzi, albo może dupę mam za chudą? :icon_eek:

 

Zmieniał ktoś z was na jakieś żelowe? Pomoże?

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślałem i nad tym, ale doszedłem do wniosku, że to kwestia przyzwyczajenia, a poza tym jestem wizualista, moim zdaniem akcesoryjne siedzenie wygląda z lekko nie bardzo...

takie żelowe kanapy do gold winga pasują, nie do FZ1 (nawet turysty, którym sam jestem) ;)

 

plecaczek trochę narzekał, przestał, jak zaczęliśmy zatrzymywać się po 150 (nie po 300) przejechanych km :)

w końcu w tym rzecz, by pojeździć, zatrzymać się, dać pupsku odpocząć, pogadać, i w drogę :)

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 :>
http://sites.google.com/site/jaquzie/
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,ostatnio zauważyłem, że w moim moto podnóżki nabrały sporego luzu,co może być przyczyną?Jego przebieg to 21tys km.Dodam ,że co jakiś czas zdarza mi się je przytrzeć na winklach.

 

Poskręcaj podnóżki i poobcinaj ograniczniki :biggrin:

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Też jestem posiadaczem Fazerka kupilem go w poniedzialek. sam jestem ciekaw jakie powinno byc cisnienie w ogumieniu. Motorek hest suuuuper. Moze byc lagodnym turystykiem, a jaesli chcemy moze pokazac co potrafi:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczytajcie manuala panowie Fazerowcy. jak to tak, że macie motocykl, a nie macie manuala jeszcze do niego ? :)

 

z tego co pamiętam, w FZS600 wygląda to tak:

do 90 kg 2,25 przód 2,5 tył

od 90 kg 2,5 przód 2,9 tył

nie macie naklejki na wachaczu z informacją? nie może być! :D

Edytowane przez jaquzie

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 :>
http://sites.google.com/site/jaquzie/
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co moge Ci powiedziec to to, że ja mam z przodu 2,2bar a z tyłu 2,5bar.

 

Hej a macie manuala do Fazerki 600 bylbym niezmiernie wdzieczny najlepiej jak by byl po polsku :biggrin: Z góry dzieki :bigrazz: :biggrin:

 

Panowie specjalisci :bigrazz: Mam do was pytanie. Mianowicie jak kupilem Fazera to jego opony nie byly ze sie tak wyraze w stanie zadowalajacym. Facet u ktorego kupywalem motor dozucil mi jednak 2 nowe ale szersze od standardowych mianowicie sa z przodu 110 a dal mi 120 z tylu jest 160 a dostalem 180. Co sadzicie moge zalozyc te szersze, jakie sa wlasciwosci trakcji na takich oponach? Czy lepiej poszukac rozmiarow takie jakie mialem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Google Fazerowcy Google ;) Albo funkcja szukaj na forum..

dla leniwych:

http://www.scribd.com/doc/20575066/FZS600-Owners-Manual

po polsku tylko w Erze.

 

Co do rozmiarówki - Przetestuj i zobacz, a się przekonasz.

Jak dla mnie Fazer winien jeździć tylko i wyłącznie na oryginalnych rozmiarówkach - przekonałem się, nie polecam kombinować.

Edytowane przez jaquzie

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 :>
http://sites.google.com/site/jaquzie/
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SirAdam

Pozostać na fabrycznych rozmiarach.

Powód jest prosty - węższa opona - węższa felga, szersza opona szersza felga.

Założysz szeroka oponę na wąska felgę, to profil opony całkowicie się zmieni, i nie będziesz na pewno zadowolony z takiej kombinacji.

 

 

 

 

Adam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...