Skocz do zawartości

Fazer to jest to! ( FZS , FZ )


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

mam pytanie do użytkowników crashpadów firmy Zipser.

Do wersji FZ6 Fazer S2 2008 polecono mi crashpady od FZ6 GT, które oprócz śruby i ślizgacza obecnych w crashpadach do FZ6 od '04 do '07, mają jeszcze jedną śrubę i płytkę pośrednią.

Które crashpady są właściwe, zwykłe, czy te z płytką pośrednią?

 

Dodatkowo instrukcja montażu wskazuje po lewej stronie, śrubę położoną niesymetrycznie wobec śruby po prawej stronie. Błąd w instrukcji, czy też tak macie?

 

Dzięki za pomoc.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz oryginalnie zmostkowane to masz problem z glowy :biggrin: A wiecie jak to wogole zmostkowac w warunkach domowych :biggrin:

 

A jak sadzicie wymina zarówek na lepsze da jakis efekt :biggrin:

 

Jak poszukasz dobrze, to gdzieś wcześniej opisałem w tym temacie swoja przeróbkę, z zastosowaniem przekaźnika - tak że na światłach mijania w prawej lampie świeci się włókno od krótkich, a po włączeniu długich włókno od krótkich gaśnie i świeci się tak jak powinno być tylko to od długich.

 

A tak przy okazji pochwale się - od dwóch tygodni jestem szczęśliwym posiadaczem kilofazea (2004) :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a ma ktoś w FZ1 turystyczną szybę puiga, jakieś fotki bym poprosił na maila [email protected] . Teraz mam racingową czarną ale się zastanawiam nad turystyczną, proszę o pomoc

Zerknij Sławek na mojego bikepicsa (zdjęcia trochę niżej)

http://bikepics.com/members/jaquzie/06fz1/

Puig turystyczny zgodnie z prośbą (przyciemniany) :bigrazz:

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 :>
http://sites.google.com/site/jaquzie/
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze temat dlugi wic zapytam czy istnieje mozlowosc zakupu fzs 600 w dobrym stanie do 8000zł?

 

mam takze kilka pytan:

jak to jest z tymi kruccam do gaznikow? co jaki okres trzeba je wymieniac?

przy jakich przebiegach trzeba wymieniac rozrzad? wymienia sie sam lancuszek? jaki jest tego koszt?

 

z gory dzieki za odpowiedzi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamietaj, ze jest taka zlota zasada, ze nic dobrego nie kupisz za tanie pieniadze. Jesli cos jest dobre i niezawodne tak jak fazer :biggrin: to osoba ktora Ci go sprzedaje nie odda Ci go za polowe ceny :bigrazz: Musisz szczegolnie uwazac na wszelkiego rodzaju PROMOCJE I WYSMINITE OKAZJE czesto sa to naciagacze i krentacze. Napisales ze chcesz kupic do 8000 kafli ale nie napisales, ktrory rocznik i ciezko jest cos w tym temacie sie wiecej wypowiedziec :biggrin:

Co do kroccy ssacych to wykonane sa one z takiej gumy, ktora potrafi peknac po 4-5 latach eksploatacji, a wynika to z tego ze silnik zawieszony jest na ramie na gumowych blokach a gazniki zamontowane sa na stale do ramy. Gdy zwiekszasz obroty odleglosc pomiedzy silnikiem a gaznikami zwieksza sie a guma sie rozciaga i wkoncu peka "chyba nikt nie lubi jak guma peka :icon_mrgreen: " Pozniejsza wymiana jest kosztowna, wiec przy zakupie trzeba na to zwrocic uwage

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli myślisz o zakupie fazera, to zapraszam do Warszawy. Powoli przymierzam się do sprzedaży mojej fazy.

Rok 2001, zakupiony w Irlandii. Co do stanu, nie będę bajerował. Musisz ocenić sam, lub z mechanikiem.

Jeżeli coś, to daj info na pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dleczego zdecydowales sie na fazera

 

fazer dlatego ze jest motocyklem najbardziej uniwersalnym. w sam raz na miasto jak i poza nie. po torze tez widzialem ze daje rade. poza tym jest to naked.

Edytowane przez peterr86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...