Skocz do zawartości

Fazer to jest to! ( FZS , FZ )


Rekomendowane odpowiedzi

dajecie czadu ;)

 

Jak Wam udaje się za tą adziewną owiewką schować przy takiej prędkości?? Przy 190 km/h już jest masakra, trzeba leżeć na maxa a przez szybkę gówno widać...

 

 

Masz racje, że czuć predkosc i to bardzo, ale ja jakos daje rade ;) "nie mam barów" . Przez owiewke nigdy nie patrzyłam, lecz ponad nia.

 

I tak szczerze mówią odkrecanie manetki gazu jest najprostrza rzeczą na motocyklu, gorzej z reszta ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio jechalem 240km/h na A2 do poznania na tor i bylo ok tylko troche sie lusterka trzesły ale 250 pojedzie i to bedzie mojego fazera max!

a owiewka super chroni od wiatru nigdy nie mam na skorze tyle komarow much i innych stworzen co moj kolega ktory jezdzi cbr600 f4 i ma mniejsza owiewka odemnie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio jechalem 240km/h na A2 do poznania na tor i bylo ok tylko troche sie lusterka trzesły ale 250 pojedzie i to bedzie mojego fazera max!

Mnie się zdarzyło popełnić tam jakieś 220-230 i jeszcze jakiś zapas był :) Szyba faktycznie mogłaby być wyższa trochę, ale nie jest tak strasznie.

Generalnie za tą autostradą nie przepadam. Przez częste przejażdżki do Poznania oponka z tyłu się prawie na kwadrat się zrobiła :P

Na szczęście nowa już jest w drodze. Ma ktoś z was może doświadczenia z RoadAttackiem Continentala?

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiecałam sobie, ze nie bede tak szybko jezdzić :cool: , ale jakos nie da sie :P Fazery to takie ......... .

Faktycznie mają coś w sobie takiego, że chce się jeździć szybciej... :biggrin: :wink:

 

dajecie czadu :flesje:

 

Jak Wam udaje się za tą adziewną owiewką schować przy takiej prędkości?? Przy 190 km/h już jest masakra, trzeba leżeć na maxa a przez szybkę gówno widać...

Ogólnie to leżałem na baku i patrzyłem przez szybę, ale ładnie widać, więc nie wiem o co chodzi?

Jak już zwalniałem i miałem 220km/h to się wyprostowałem i nie było źle (myślałem, że mnie zdmuchnie a tu zonk) :)

 

rafi masz FZ6 czy FZS 600?

W FZ6 masz większą owiewkę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się zdarzyło popełnić tam jakieś 220-230 i jeszcze jakiś zapas był :) Szyba faktycznie mogłaby być wyższa trochę, ale nie jest tak strasznie.

Generalnie za tą autostradą nie przepadam. Przez częste przejażdżki do Poznania oponka z tyłu się prawie na kwadrat się zrobiła :icon_evil:

Na szczęście nowa już jest w drodze. Ma ktoś z was może doświadczenia z RoadAttackiem Continentala?

 

Continentale są OK ale na suchym asfalcie, na mokrym trzeba bardzo uważać. Raczej nie założył bym jej na przód - jak już to tył + bardziej przyczepna oponka na przód

Mają więcej mięcha (czyt: gumy) niż inne opony więc starczają na dłużej.

Ogólnie na lato - ciepłe, suche warunki mogę polecić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podwójne światło mijania w FZ6 2004-2007 :icon_mrgreen:

 

http://www.youtube.com/watch?v=EY4D2n1cIOA

 

Robił już ktoś tego moda?

Ja właśnie się zastanawiam na tym :banghead:

 

Jak widać na końcu prawy odbłyśnik nie jest przystosowany do światła mijania- pali się tam wyłacznie światło drogowe.

 

A teraz pomijąjąc światło i Fazera, który jest dla tego właściciela kolejną zabawką. Dwa samochody na podjeździe, jeden przykryty plandeką w garażu. Crossówka i Fazer, a za domem pod wiatą pewno stoi jacht.

 

USA...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać na końcu prawy odbłyśnik nie jest przystosowany do światła mijania- pali się tam wyłacznie światło drogowe.

Fakt widać to bardzo wyraźnie, ale po prawej (patrząc z pozycji kierowcy) u siebie mam światło mijania gdzie jest żarówka H1, a po lewej niby tylko drogowe, gdzie jest żarówka H4, która jak wiadomo działa jako mijania i drogowe, więc jak to z tym jest? :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Hehe ciekawe ile z tego 247 zostanie Ci na GPS, moje FZS 600 2001 rok leci 230 licznikowe

Mój w/g licznika sypie 240km/h i nic więcej :P

 

dajecie czadu ;)

 

Jak Wam udaje się za tą adziewną owiewką schować przy takiej prędkości?? Przy 190 km/h już jest masakra, trzeba leżeć na maxa a przez szybkę gówno widać...

Cza se kupić niższą i szersza kierownicę, albo wyższą szybę i dajesz czadu ;)

Ja tam sobie pykam 180km/h jak lord i do tego fajkę palę ;)

Może ten Twój jakiś zwichrowany jest ?? ;)

Najlepszym dowodem na istnienie obcej inteligencji w kosmosie jest to, że nas nie odwiedzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Skonczyly mi sie uszczelniacz przedniej zawiechy i przy ich wymianie, wymienie tez olej .

 

Jaki olej do zawieszenia polecacie?

Tak jak pisał koniaczek Motul 10W. W Motosprzęcie mają też olej Agip jakbyś chciał poeksperymentować :icon_evil:

Uszczelniacze chętnie odsprzedam bo leży u mnie nieużywany komplet.

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cza se kupić niższą i szersza kierownicę, albo wyższą szybę i dajesz czadu :icon_question:

Ja tam sobie pykam 180km/h jak lord i do tego fajkę palę :banghead:

Może ten Twój jakiś zwichrowany jest ?? ;)

 

qrna, już sam nie wiem. Na fotkach mój sprzęt.

 

fotka 1

fotka 2

fotka 3

 

Macie szybkę dłuższą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zegary wyglądają tak samo jak w modelu 98-99. Dodatkowo od 2000 roku jest dołożony drugi licznik dzienny i zegarek. W 2001 roku zmieniła się obwódka obrotomierza (karbon). Regulacja przedniego zawieszenia to śruby wystające z lag.

 

http://img526.imageshack.us/my.php?image=fzs600014wb3.jpg

 

http://img515.imageshack.us/my.php?image=fzs600011cc0.jpg

 

 

ale to jest chyba pierwotna wersja .. bo ta nowa po 2000 roku miała mieć obwódke zegara carbon i jakiś zegar dzienny i jeszcze coś tam ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...