Skocz do zawartości

Fazer to jest to! ( FZS , FZ )


Rekomendowane odpowiedzi

Do jakiej kwoty chcesz kupić motocykl?

 

Mój kolega, który sprowadził mi Fazera cały czas na bieżąco ma coś nowego. Mogę się zapytać. Fazery idą jak ciepłe bułeczki, bo co raz widzę, że coś przyprowadził. Stan będzie idealny.

Potwierdzam i polecam. Sam kupiłem i jak narazie jestem bardzo zadowolony!

Oby takich sprzedających jak najwiecej.

Ps. pozdrów pana Tomasza :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OT potrzebuje zdjecie fazera ze zdjeta owiewka jesli ktos dysponuje to prosze tu lub na maila [email protected]

 

Domyślam się, że chodzi o starszy model. Nie dysponuje takimi fotkami, ale na allegro jest parę bez owiewki wiec możesz sobie popatrzeć:

http://moto.allegro.pl/search.php?string=f...untry=1&order=p

 

Pozdro Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam problemik z rdzą...

pod zadupkiem, stelaż z tyłu na spawach zebrała się rdza.

mechanior twierdzi, że tak bywa, rama stalowa, stelaż pod dupką też, więc kiedy wody nadmiar i rdza się pojawi.

 

I tak się zastanawiam, czy to po jakimś upadku moto na boczek, że coś tam się mocno napręzyło/ pękło, czy też tak może się zdażyć.

Przed zakupem moto oglądaliśmy z każdej strony i wyszło tylko na to że owiewka była malowana.

jakoś bokiem nie wyglądał żeby mocno leżał.

 

Cała rama, stelaż pod dupką nie nosi śladów grzebania/spawania/czegokolwiek ale ta je**na rdza mnie irytuje.

dajcie znac co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem podobnie ale tylko na stelazu tylnej lampy. Jednak bez dodatkowego zabezpieczenia (typu blotnik) duzo wody i wszelakiego syfu wali sie do srodka szczelinami. Ja wykrecilem ten stelaz, w robocie zrobilem blasting (piaskowanie) , "fosphate" i polakierowalem od nowa, jest piknie :D

Edytowane przez ruthi7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam panowie znów problem mianowicie podczas powolnej jazdy z okolic zębatki zdawczej (tak przynajmniej mi sie wydaje) słychać dziwne dźwięki (szum ,metaliczne ocieranie ) , po zdjęciu pokrywy nic tam szczególnie podejrzanego nie widać i padło ze może być to łożysko na wałku zębatki czy ktoś to robił jaki koszt czy dużo rozbierania itp

 

 

 

pozdro

 

ps dzieje sie tylko tak przy przyspieszaniu jak odpuszczam gaz to ustaje

Edytowane przez cali78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam panowie znów problem mianowicie podczas powolnej jazdy z okolic zębatki zdawczej (tak przynajmniej mi sie wydaje) słychać dziwne dźwięki (szum ,metaliczne ocieranie ) , po zdjęciu pokrywy nic tam szczególnie podejrzanego nie widać i padło ze moze być to łożysko na wałku zębatki czy ktoś to robił jaki koszt czy dużo rozbierania itp

pozdro

 

Wszystko jest możliwe. Stawiam jednak na zębatkę i łańcuch.

Edytowane przez Occult
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam panowie znów problem mianowicie podczas powolnej jazdy z okolic zębatki zdawczej (tak przynajmniej mi sie wydaje) słychać dziwne dźwięki (szum ,metaliczne ocieranie ) , po zdjęciu pokrywy nic tam szczególnie podejrzanego nie widać i padło ze może być to łożysko na wałku zębatki czy ktoś to robił jaki koszt czy dużo rozbierania itp

pozdro

 

ps dzieje sie tylko tak przy przyspieszaniu jak odpuszczam gaz to ustaje

 

 

podejrzewam, ze masz zestaw napedowy do wymiany. Ale najpierw sprawdz czy łancuch nie jest przeciagniety. Postaw moto na centralnej podstawce i krecac kolem obserwuj zwis lancucha. Jesli slyszysz systematyczne stuki podczas jazdy, to pewnie jest rozciagniety. Po drugie: najlepiej sprawdzic stan lancucha napedowego poprzez próbe odciagniecia go od tylnej zebatki w samym tyle zebatki. Jesli odchodzi na min 3 mm to juz jest oznaka zuzycia napedu.

Ja mialem taki sam problem, wiec wymienilem zestaw i jest OK. Postawilem na łancuch DID x-ringowy i zebatki PBR.

Pozdro Kris

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem taki sam problem, wiec wymienilem zestaw i jest OK. Postawilem na łancuch DID x-ringowy i zebatki PBR.

Pozdro Kris

Ja właśnie czekam na DID x-ring i zębatki JTSprockets. Odkąd kupiłem sprzęta założony był IRIS. Tak się to gówno wyciągnęło w trakcie ostatniego 1000km, że po prostu byłem w szoku. Czytałem do tej pory wiele niepochlebnych opinii o Irisie, ale nie spodziewałem się czegoś takiego.

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a chopoki nie planujecie jakiegos spotkania Fazerowiczów??? Fajno byloby sie spotkac i wymienic spostrzezenia. Co wy na to???

W temacie Fazer Boys rzuciłem już hasło, aby się spotkać i na razie jest cisza i zero odzewu :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Wiem jest wyszukiwarka, ale celem podsumowania; :icon_mrgreen: Jakich używacie crashpadów/gmoli. Które sruby od regulacji swiateł góra dół/lewo prawo? Fzs 600 02' oczywiście.

Do regulacji wysokości snopu światła używasz tych skrajnych śrub(zewnętrznych).

Śrubami do regulacji prawo-lewo radzę nie kręcić. Jak raz to pochrzanisz, to możesz już z tego nie wyjść :icon_razz:

Najlepszym dowodem na istnienie obcej inteligencji w kosmosie jest to, że nas nie odwiedzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko...

 

Zdarza się, że po deszczu są duże kałuże, a nawet tam gdzie mieszkam to i błoto. Fazer się brudzi. Jak myjecie moto?? Używacie jakiś środków czyszczących?

 

 

Niedalko mnie jest myjnia bezdotykowa. Jest to o tyle dobre, że nie rysujesz lakieru. Komary, i inne syfy schodzą bez problemu. Aktywny środek na ciepło myje znakomicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...