Skocz do zawartości

Fazer to jest to! ( FZS , FZ )


Rekomendowane odpowiedzi

Ja pomoge jeszcze mniej...

W lato rozbierałem virago w celu wymiany tarcz,

W ofecie bardzo łatwo własnie o tarcze EBC

na tyle na ile sie tym interesowałem mają słabą opinie...to samo sprzeżyny...

WIdać to też po cenie ( tarcze EBC były 2 x tańsze niż inne uznane za firmy...) cos w tym jest....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czaść Chłopaki!

 

Potrzebuję pomocy przy wyborze sprzęgła - ponieważ głównie śmigam po mieście, w naprawdę duzych korkach, to moje sprzęgło po ok 50000 km postanowiło odmówic posłuszeństwa.

 

Pytanie czy ktoś z was już zmieniał w Fazerze sprzęgło i czy jest ono takie samo jak w Thundercat'cie - bo serwisówka do obu modeli jest praktycznie taka sam, a w Louisie nie mają sprzęgła do Fazera 2003, natomoast mają do "kociaka" (a może ma ktoś fiszki do Fazera 2003 i Thandercata to porównam sobie numery częsci)

 

Jakiej firmy możecie polecić tarcze sprzęgłowe - osobiście słyszałem podzielone opinie o EBC- najłatwiej dostępne, co jeszcze wchodzi w grę? - Ferrodo, Kyoto (słyszł ktoś coś o tym?). Wszelkie opinie mile widziane, również doświadczenia z waszych poprzednich motocykli.

 

PZDR

Ja założyłem tarcze lucasa i zdecydowanie ci je polecam. Zrobiłem na nich 5 tyś km, a na samym początku po montażu przejechałem 300km ze ślizgającym sprzęgłem(nie wiedziałem o regulacji pod deklem). Pomimo tak ciężkiej próby tarcze nie spaliły się i do dzisiaj radzą sobie bardzo dobrze.

Pozdrawiam Iwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniac zawory samemu czy wytrzepac kase na mechanika(Mr.Serwisanta)

Patrzac na moje FZS w sumie niczym sie nie rozni od Tego Simsona, w ktorym wymieni£em Wa£ majac trzynascie lat

Czy Dam Rade?

Dam, powiedzcie tylko Jak Wam sie to u£ozylo..

Bo jeszcze nie otwieralem 4 suwowego silnika

 

pzdr

c.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Zna ktos moze to moto lub mógłby sie wypowiedziec co od 'oryginału". Bo na zdjęciach jest nawet oki.

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M293102

Pozdr.

 

Mam Fazera w identycznym malowaniu. Patrząc na fotki wygląda ok. Nie mozna mieć zastrzeżeń. Opona przód na jakiej wyjeżdżały te Fazery z salonu.

 

Cena dobra. Ja w maju dałem za ten sam rocznik 20 tyś.

 

Przjedź się do serwisu Yamahy. W kompie FZ6 można sprawdzić czy leżał.

 

Powodzenia.

 

 

Premiera modelu FZ6 jest w ŚM nr 8/2004.

Natomiast w Motocyklu z kwietnia 2005 jest podsumowanie testu FZ6 po 25000km.

 

Wicher, możesz coś naświetlić jak wypadł Fazi po 25 tyś km. Nie mam tego numeru a jestem ciekaw.

 

Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pożyczyłem ten numer kumplowi :icon_mrgreen:

Jednak po tym przebiegu fazer jest jak nówka :)

 

Mówiąc krótko: Małe piwko przed śniadaniem :banghead:

Najlepszym dowodem na istnienie obcej inteligencji w kosmosie jest to, że nas nie odwiedzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie fazerowcy prosze o pomoc!

 

Zbliża sie gwiazdka żona powiedziała że może mi coś dokupić do mojej ukochanej mazyny FZ6 2005 ale to nie ma znaczenia!

Wybrałem sobie jako prezent linki do hamulca przedniego w stalowym oplocie ale na http://sklep.scigacz.pl/btuningb-przewody-...e-c-156_60.html jest do wyboru kilka końcówek mianowicie:

 

Aluminiowa za 398zł

Chromowana za 290zł

Ocynkowana za 244zł

Nierdzewna za 424zł

 

który wybór bedzie najlepszy i dlaczego! aha pytałem juz kiedyś o te sprawę ale zapytam ponownie! Macie pomontowane w swoich fazerach amorki skrętu przednie?? jeśli tak to jakie dziekuje za odpowiedzi!

 

ps.z komputera fz6 mozna wykasowac informacje o wywrotce bardzo prosto!:buttrock:

Edytowane przez tra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o końcówki przewodów hamulcowych, to nie bierz aluminiowych, bo często pękają przy dokręcaniu śruby i lubią śniedzieć.

 

Dobrym wyborem będą końcówki ze stali nierdzewnej ;)

Najlepszym dowodem na istnienie obcej inteligencji w kosmosie jest to, że nas nie odwiedzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiem twierdzić, że pod względem trwałości to zarówno chrom jak i ocynk wypadnie dobrze, ale akurat końcówki przewodów to takie elementy, którym ciężko cokolwiek zarzucić jeżeli chodzi o trwałość. Przeważnie końcówki alu niszczą się przy nieumiejętnym montażu i mają tendencje do śnieżenia, co obserwuję u jednego kolegi :)

 

No i z pewnością końcówka chromowa będzie ciszyć oko :biggrin:

Najlepszym dowodem na istnienie obcej inteligencji w kosmosie jest to, że nas nie odwiedzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do amorka skrętu to też chciałem kupić ale dowiedziałem się że nie ma sensu. Po pierwsze cena. Po drugie Fz6 nie ma żadnych shim. Po trzecie wymieniłem sprężyny na progresywne przez co prowadzenie poprawiło sie kolosalnie i zaoszczędziłem jakieś 1800 zeta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki wielki za pomoc wybrałem ocynkowane na przód i tył ale bedę miał prezent od mikołaja!

 

jesli chodzi o amorek to tez chyba odpuszcze chociaz czasem jak daje na koło to myśle oby nie było wypadku...:notworthy:

 

a co do spręzyn to jakie kupiłes i gdzie???? jak mogę wiedziec rzecz jasna:):notworthy::]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...