Skocz do zawartości

Fazer to jest to! ( FZS , FZ )


Rekomendowane odpowiedzi

ciekawa sprawa, może w fabryce coś mieszali z przełożeniami między latami produkcji.

Raczej to kwestia regulacji silnika. Przed wakacjami zrobię najprawdopodobniej synchro gaźników i regulacje zaworów, wtedy zobaczymy ile obrotów będzie miał przy 100kmh.

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przy 80 km/h jest 4 tyś, przy 100 km jest 5 tyś, 120 km ok. 6 tyś oczywiście na 6 biegu.

 

A pytanie z innej beczki, czy wymienialiście krućce i ile to kosztuje ? :icon_twisted:

 

Złapalem gume i mam dylemat czy jeźszić na naprawianej oponie co myślicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pytanie z innej beczki, czy wymienialiście krućce i ile to kosztuje ? :icon_twisted:

 

było już o tym kiedyś.

 

komplet w Louis kosztuje 99,95 EUR na ebaymotors.de można dostać 10 EUR taniej. Wymianę można spokojnie zrobić samemu. Sam w zeszłym tygodniu dokopywałem się do nich więc wiem :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po krótkiej przerwie :buttrock:

 

Ja na szóstym biegu przy 5 tys.obr/min. mam równo 100 km/h :)

 

I oczywiście nie moge byc gorszy od kolegi "W" i również mam pytanie, ale dotyczące raczej upiększania maszyny :crossy:

 

Chodzi mi o dwa gadżety do Fazera, a mianowicie o pług pod silnik oraz nakładkę tylnego koła, czy błotnik tylnego koła(zwał jak zwał), który jednoczesnie jest tez osłoną łańcucha - zapewne wiecie o co mi chodzi :)

 

Czy ktoś orientuje się gdzie takie gadżety można zdobyć i kto oferuje takie cuda w przystępnych cenach ??:)

Najlepszym dowodem na istnienie obcej inteligencji w kosmosie jest to, że nas nie odwiedzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o dwa gadżety do Fazera, a mianowicie o pług pod silnik

 

słyszałem ze ten pług sie nie sprawdza bo kolektory ssace sie nagrzewaja. najlepiej zadzown do yamahy na połczynskiej i Ci tam p.Sławek wyjasni wszystko!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o dwa gadżety do Fazera, a mianowicie o pług pod silnik oraz nakładkę tylnego koła, czy błotnik tylnego koła(zwał jak zwał), który jednoczesnie jest tez osłoną łańcucha - zapewne wiecie o co mi chodzi ;)

 

Czy ktoś orientuje się gdzie takie gadżety można zdobyć i kto oferuje takie cuda w przystępnych cenach ??:D

http://www.aastor.400.pl/

Pod tym adresem znajdziesz firmę która robi plastiki. Możnaby do nich napisać i spytać się czy dorobią tego typu elementy bo w ofercie na stronie nie widać nic takiego.

Poza tym w sklepie www.moto-akcesoria.pl są takie graty z Louisa, ale ceny trochę wysokie :/

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słyszałem ze ten pług sie nie sprawdza bo kolektory ssace sie nagrzewaja. najlepiej zadzown do yamahy na połczynskiej i Ci tam p.Sławek wyjasni wszystko!

 

Możesz wyjaśnić szerzej? Ja mam pług i nie mam z nim zadnych problemów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co niewiem dokładnie bo z mechanika jestem na bakier ale jak kupowałem moto w salonie pytałem o to ŁYŻWE pod moto i koles powiedział ze cos sie tam nagrzewa i ma to taki sobie wplyw na silnik bez tego jest lepiej bo jest lepszy obieg powietrza!

jak cchesz więcej szczegołow zadzown do yamahy na polczynskiej i pros z panem Sławkiem

 

pzdr tra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...