Skocz do zawartości

Fazer to jest to! ( FZS , FZ )


Rekomendowane odpowiedzi

Siema.

Dawno nie byłem w tym dziale :)

Szukam stelaza pod kufer do fzs600 z 2000r.

W tej chwili mam stelaz + płyta od givi, ale potrzebuje kufry boczne,

NIe wiem czy moge rozbudować stelaż istniejący czy trzeba montowac cały nowy z bocznymi rurkami.

Czy do bocznych kufrów - też stosuje sie płyty czy są inaczej ( do rur) mocowane.

 

Jak ktoś ma doświadczenia w tym temacie - to proszeo rady ew namiary gdzie moza kupic lub schemat jak pospawać ewentualnie.

 

Zobacz tutaj jak to wygląda: http://moto.allegro.pl/item404486156_motob..._fz6_fazer.html

 

Na tym zdjęciu widzisz jak to jest zrobione: http://www.moto-akcesoria.pl/images/zdjeci...ia/10022556.jpg. Po prostu w sam stelaż są wbudowane wszystkie części klasycznej podstawki.

Edytowane przez Prog
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak oceniacie widoczność w lusterkach rocznik 2004-2006?

Bo dla mnie mogłyby być trochę szerzej rostawione, ale to już się zmieniło od rocznika 2007.

Jednak widoczność oceniam pozytywną, tylko czasem trzeba lekko odchylić głowę gdy chcemy spojrzeć w lusterka :) .

 

 

w MR'07 wcale dobrze to nie wygląda - muszę się w końcu zebrać i przedłuzyć sobie troszkę

Edytowane przez zan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam 2 kluczyki czarne i 1 czerwony. Kiedy używa się tego czerwonego, czy nie ma tak, że po jakimś czasie moto nie chce się uruchomić i musimy uruchomić tym kluczem. Mi mówili coś, że po odłączeniu akumulatora się go używa.

Jak to w końcu jest :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w MR'07 wcale dobrze to nie wygląda - muszę się w końcu zebrać i przedłuzyć sobie troszkę

 

A jak to przedłużyc ?? Bo jak dla mnie widocznosc w mojej FZ6 z 2006 w lusterkach jest do bani. To naprawde uciążliwe na dluzsza mete.

 

 

A ten 3 czerwony kluczyk to przypadkiem nie jest serwisówka ?? U mnie mam do niego dołączony kod - zeby mozna bylo sobie dorobic i immobileser zeby poprawnie dzialał pozniej - tak przynajmniej mi sie wydaje . Poczytam w instrukcji to napisze . Ale zeby specjalnie po odlaczeniu akumulatora go uzywac ?? To pierwsze slysze.

 

 

P.S. Jest tu ktos , kto ma owiewke w FZ6N ?? Jak sie spisuje ?? Bo to glowy nie da sie obrocic powyzej 120km/h , a ze w lusterkach za duzo nie widac - to jest to częsta czynnośc.

Edytowane przez DABLJU
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[..]

Szukam stelaza pod kufer do fzs600 z 2000r.

W tej chwili mam stelaz + płyta od givi, ale potrzebuje kufry boczne,

NIe wiem czy moge rozbudować stelaż istniejący czy trzeba montowac cały nowy z bocznymi rurkami.

Czy do bocznych kufrów - też stosuje sie płyty czy są inaczej ( do rur) mocowane.

 

Jak ktoś ma doświadczenia w tym temacie - to proszeo rady ew namiary gdzie moza kupic lub schemat jak pospawać ewentualnie.

Też mam mocowanie stelaż givi pod top-case. Wcześniej zamierzałem zamontować stelaż kappa top+boczne, ale okazało się, że nie pasują, ponieważ mam podwyższony akcesoryjny tłumik :icon_question: - dlatego kupiłem tylko top-case givi, a do tego kupiłem dwie sakwy 2x65L.

 

Tak więc jak jesteś zainteresowany kappa, pisz na priv (zrobię foty, przymierze czy pasuje).

Do tego mam 2x45L kufry givi - też do oddania, z powodu jw.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dla zainteresowanych spalaniem, na trasie W-wa - Płońsk - W-wa 1os. bez bagażu, przy 120-200 spalił 7,4L/115km.

Na trasie W-wa - Krynica Morska, 2 osoby + bagaż, przy 90-120 spalił 4,9-5,1L/100.

zdroofko

Daszek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zbiornik wyrównawczy cieczy chłodzącej

Dzieki Ernest ;). Tylko po co w takim razie sa dwa wlewy dla cieczy chlodzacej, jeden pod bakiem i drugi przy tym zbiorniczku? I dlaczego u mnie tam pod bakiem cieczy jest pod sam korek a w zbiorniczku pusto?

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fazer72 a skąd wiesz ze ma zapowietrzony układ?

 

jak na moje oko zo zalej zbiorniczek wyrównawczy miedzy tek kreski na nim i bedzie ok!

Edytowane przez ernestZL

Od wojny, głodu, TVN-u i Platformy, zachowaj nas Panie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak to przedłużyc ?? Bo jak dla mnie widocznosc w mojej FZ6 z 2006 w lusterkach jest do bani. To naprawde uciążliwe na dluzsza mete.

A ten 3 czerwony kluczyk to przypadkiem nie jest serwisówka ?? U mnie mam do niego dołączony kod - zeby mozna bylo sobie dorobic i immobileser zeby poprawnie dzialał pozniej - tak przynajmniej mi sie wydaje . Poczytam w instrukcji to napisze . Ale zeby specjalnie po odlaczeniu akumulatora go uzywac ?? To pierwsze slysze.

P.S. Jest tu ktos , kto ma owiewke w FZ6N ?? Jak sie spisuje ?? Bo to glowy nie da sie obrocic powyzej 120km/h , a ze w lusterkach za duzo nie widac - to jest to częsta czynnośc.

Do Fz6n są przedłużki lusterek i wtedy widoczność super ,a szyba to według mnie to porażka zdecydowanie lepiej jednak bez niej , bardzo duży hałas bo struga powietrza wali na głowę i golas wygląda po prostu super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Fz6n są przedłużki lusterek i wtedy widoczność super ,a szyba to według mnie to porażka zdecydowanie lepiej jednak bez niej , bardzo duży hałas bo struga powietrza wali na głowę i golas wygląda po prostu super.

 

No wlasnie dzisiaj widzialem fz6 z akscesoryjna szybką i zdecydowalem ze w zyciu jej nie zaloze . Ze tak powiem - brzydko i juz. Nawet kosztem wygody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów fazerowców :)

Jak wczesniej pisałem, przyszedł czas na zmiany :)

Miało być Varadero, zapragnąłem czegoś innego i uważam, że dobrze zrobiłem :)

http://pl.fotoalbum.eu/Wicher/a116587

 

Pozdrawiam :)

Najlepszym dowodem na istnienie obcej inteligencji w kosmosie jest to, że nas nie odwiedzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...