Skocz do zawartości

Fazer to jest to! ( FZS , FZ )


Rekomendowane odpowiedzi

Jaką średnią prędkością przelotową śmigacie na fazerach? chodzi mi o FZS 600 tak żeby nie męczyć maszyny:) Z góry dzięki. POZDRAWIAM

 

Przelotowa w granicach 120 - 160 km/h, w tym zakresie najlepiej mi sie jeździ :)

Ponizej 120 km/h (czyli ponizej 6000 rpm na 6. biegu) moje nogi odczuwają delikatne mrowienie na podnozkach,

a powyzej 160 km/h napór wiatru robi sie juz silniejszy (mam standardową szybkę) :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście uważam ze prędkość rzędu 170km/h fz6-stką jest optymalna na trasie. Większe stałe prędkości dla tego motocykla są troche męczące. W/w prędkość jest i wygodna zarówno dla kierowcy, pasażera, jak i dla całego motocykla.

Pozdrawiam

Edytowane przez mlodociany1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście uważam ze prędkość rzędu 170km/h fz6-stką jest optymalna na trasie. Większe stałe prędkości dla tego motocykla są troche męczące. W/w prędkość jest i wygodna zarówno dla kierowcy, pasażera, jak i dla całego motocykla.

Pozdrawiam

Stała prędkość 170 to chyba na niemieckich autostradach będzie optymalna, a nie na polskich dziurawych i zatłoczonych drogach pełnych tirów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stała prędkość 170 to chyba na niemieckich autostradach będzie optymalna, a nie na polskich dziurawych i zatłoczonych drogach pełnych tirów.

 

Dokładnie mam takie same odczucia. Ze zdumieniem czytam komentarze o prędkościach przelotowych rzędu 170+ na naszych drogach...

Edytowane przez Peet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozmawiamy o tym gdzie tylko jaka jest predkosc optymalna do jazdy w trasie. Jedni mieszkają obok autostrady inni przy zatłoczonych miastach. Stan dróg pozostawia wiele do życzenia to prawda. Ja na trasie Warszawa-Lublin utrzymuje prędkość 160-170 km/h i nie męczy się ani motocykl ani ja.

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio duuużo po mieście latam do pracy i spalanie wychodzi w granicach 6 litrów czasem z małym hakiem.

 

Co do prędkości przelotowych, to spokojnie można się kulać w granicach 120-160 pod warunkiem, że droga dobra. Przynajmniej mi takie prędkości odpowiadają.

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś szukał tłumika to mam na sprzedaż LeoVince do FZ6 :icon_mrgreen:

http://allegro.pl/item366686413_wydech_leo...r_fz6_s1_2.html

Tak z ciekawości zapytam: zakładałeś go do swojego Fazera ?

Ja cały czas się czaje na jakiegoś tłumiora...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do prędkości przelotowych, to spokojnie można się kulać w granicach 120-160 pod warunkiem, że droga dobra.

 

To brzmi rozsądnie. Dzisiaj zrobiłem po okolicy 250 km w 3 motocykle (dwa Fazery i jedna CBR-ka) i prędkości przelotowe zawierały się (w zależności od drogi i nasilenia ruchu) właśnie pomiędzy 120 a 160.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości zapytam: zakładałeś go do swojego Fazera ?

Ja cały czas się czaje na jakiegoś tłumiora...

NIe zakładałem go do swojego, ale wiem jak brzmi w realu :)

Jak odłożę kasę to sobie kupię jakis tłumik przelotowy :wink:

 

tylko cena :|

Dla forumowicza taniej... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma ktos do sprzedania w rozsądnej cenie crashe albo gmole do FZS 600?

jak cos to na priv

pozdrawiam

 

 

Ja będę dorabiał do swojego .. tylko nie mam czasu pojechać do znajomego spawacza .. wyjdzie taniej :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie-jestem delikatnie mówiąc w szoku!

dzisiaj pojechałem zrobic 1 przegląd i przy wyjezdzaniu ze stacji wrzucilem ładnie jedyneczke szybko do 6tys potem szybko dwa i przy 6-góra 7 tys wyskoczyła dwójka:(!!! masakra!

jak kupywałem moto to z dziewczyną na tylnim siodełku dałem mu na maxa na 2 i skrzynia nawet nie jąkneła(i to kilka razy)! co jest fuck!? jechałem w cienkich tramkach:) może poprostu za słabo wbiłem bieg?

co wy myślicie? wyskoczyła wam kiedys 2 w ten sposób?

czy jedno wyskoczenie 2 musi oznaczac kosztowny remont?

troche mi sie odechciało...

 

mi chyba, nigdy 2 nie wyskoczyla. Nie pamietam takiej sytuacji a smigam fazerem 1,5 roku.

 

Zobacz czy sie problem powtórzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...