Skocz do zawartości

Fazer to jest to! ( FZS , FZ )


Rekomendowane odpowiedzi

A dlaczego sprzedałes jak było takie super?

 

A po co miał się kurzyć przez zimę w garażu? To było moje pierwsze moto i taka ostra sześćsetka to chyba nie było to.

 

DL 650 nie jest za mułowaty po przesiadce z Fazera? Nie odczuwasz braków?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co miał się kurzyć przez zimę w garażu? To było moje pierwsze moto i taka ostra sześćsetka to chyba nie było to.

Ja z identycznego powodu sprzedałem FZS. Charakterystyka zupełnie nie dla mnie - męczyłem się na tym tylko :wink:

 

DL 650 nie jest za mułowaty po przesiadce z Fazera? Nie odczuwasz braków?

Zależy co kto lubi. Ja nie lubie szybko latać, najlepiej się bawie przy relaksacyjnej jeździe, więc w ogóle nie odczułem "straty" 30KM. Inaczej może być z kimś, kto do granic wykorzystywał 98KM fazera - po przesiadce na pewno odczuje. Inna sprawa, że w DL jest V'ka, więc całkiem inna zabawa :P

 

Podsumowałbym tą zamiane tak:

30 koni mniej a za to 300% frajdy z jazdy więcej :icon_razz:

 

pzdr,

ladzior

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie lubie szybko latać, najlepiej się bawie przy relaksacyjnej jeździe, więc w ogóle nie odczułem "straty" 30KM. Inaczej może być z kimś, kto do granic wykorzystywał 98KM fazera - po przesiadce na pewno odczuje. Inna sprawa, że w DL jest V'ka, więc całkiem inna zabawa :smile:

 

Podsumowałbym tą zamiane tak:

30 koni mniej a za to 300% frajdy z jazdy więcej ;)

 

 

Czyli muszę znaleźć kogoś w pobliżu i się przejechać DL'ką, może to będzie to? :icon_razz:

A DL1000 jeździłeś? ciekawe jaka różnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli muszę znaleźć kogoś w pobliżu i się przejechać DL'ką, może to będzie to? :icon_razz:

A DL1000 jeździłeś? ciekawe jaka różnica.

Na polskie "rowne inaczej" drogi nie ma nic lepszego niż takie szosowe enduro :smile:

 

Nie jeździłem dużym. W wyglądzie różnicy prawie nie ma - są niemal identyczne.

DL1000 jest mocniejszy, cieższy i siedzenie ma wyżej. Ale to 650'tka wygrywała wszystkie rankingi ;)

 

pzdr,

ladzior

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zerknijcie to ogłoszonko na allegro czy te zegary to czasem nie od FZ1

http://moto.allegro.pl/item285237079_yamah...l_fz_6_07_.html

chce kupić fazerke a tu taki myk, czy wychodzily takie egzemplarze ??

 

Nie, to są nowe zegary w modelu S2 (2007) - mam takie same :icon_rolleyes:

 

Pozr.

Peet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przy tak pięknej pogodzie (słoneczko i 0 st.C) postanowiłem odpalić sprzęta. Jak już odpaliłem to zrobiłem rundkę wokół garażu (500m) i już nie mogę się doczekać cieplejszych dni.

Motór odpalił bez problemów i wszystko grało jak trzeba :biggrin:.

Przy okazji zamontowałem turystyczną szybę MRA.

Efekty widać na dole strony http://www.bikepics.com/members/icebear/01fazer/

O wrażeniach z jazdy po zmianie szyby napiszę po pierwszych testach.

Czekam jeszcze na stelaż GIVI więc po montażu też zamieszczę fotki.

 

Oby do wiosny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też już nie mogę doczekac się pierwszych jazd :)

Jeszcze nowe opony i jak fundusze pozwolą to własnie turystyczna szyba i nowe siedzenie :)

 

W ogóle za dużo kasy inwestuję tej zimy w moją niunię :)

Najlepszym dowodem na istnienie obcej inteligencji w kosmosie jest to, że nas nie odwiedzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

O wrażeniach z jazdy po zmianie szyby napiszę po pierwszych testach.

 

 

Napisz pls. Ja też wymieniłem szybe na długa, ale właśnie rozhcorowałem się ;) i nie udało mi sie teraz odpalić,

wiec poczekam jeszcze troche, zanim wydobrzeje i nadejdzie sucha pogoda i chociaż +kilka stopni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nagly

kupiłem w sklepie www.jotte.pl który polecam, bardzo dobry kontakt i szyba przyjechała błyskawicznie.

piszesz do nich co cię interesuje i do jakiego motocykla a oni odpiszą za ile i czy maja na stanie a jak nie to kiedy mogą mieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...