Skocz do zawartości

Fazer to jest to! ( FZS , FZ )


Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki, ale dupa. Szczypcami nie ma za co chwycić. Ta dolna część jest wtopiona w gumę, ale obraca mi się cała. Ta dolna częśc jest tak płaska, że nie mogę chwycić, a nie jestem lewa ręka do takich rzeczy.

Nie ma jak złapać, wszystko kręci się.... ;) :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lekko wbić jakiś śrubokręt/ szpikulec, którym to zablokujesz

BTW AFAIR ktoś mówił, że w cywilizowanym świecie te plastikowe mocowania śrub szyby są jednorazowego użytku... kosztowały jakieś chore pieniądze (u dilerów), dlatego nikt u nas ich nie wymieniał :)

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"jednorazowe"... jak dawalem czache do robienia musialem je wyciagnac, jakos na sile i sie wyprostowaly, mysle ze gdybym je czym scisnal to w miare by sie sprostowaly, tak czy siak dalo sie je zamocowac spowrotem..troche na sile. jedna sie zgubila i musialem dokupic.. 10 pln za jedna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem z nimi problem jak zmieniałem szybę na turystyczną... jedna mi wpadła do owiewki pod lampami jedna i nie mogłem za cholerę jej znaleźć :)

Już myślałem, że będę musiał rozbierać cały przód :)

Jakoś po półgodzinie walki ją znalazłem, ale z powrotem to miała opory, aby wskoczyć :(

 

Ciężko poza tym takie dostać i kosztują sporo :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dałem rady, szyba fabryczna zdjęta. Śrubki nowe zamówione jak zwykle w Yamaha w Gdyni u solidnego Jacka. Będą za kilka dni. Nowa szybka zostanie przykręcona i ... aby do wiosny. :icon_razz:

To gratulacje! Zapodaj tylko jakąś fote po założeniu.

Ps. tez miłałem problem z tymi srubami ich 'łby' mam w dwóch bardzo rozwiercone i trzeba mieć dobry śubokręt żyby je odkręcić/dokręcić. Ale jakoś poszło.

Ps. 2. dziś odpaliłem Fazera - zagadał bez problemu - aż miło było posłuchac tego dzwięku silnika:-) oby do wiosny.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj nie wytrzymałem jak zobaczyłem piękne błękitne niebo i +7st. na termometrze i pojeździłem trochę :buttrock:

Kilku wytrwalców mijałem :biggrin:

Ludzie w katamaranach trochę się dziwili jak widzieli kogoś na moto... szczególnie na skrzyżowaniach jak się przeciskałem :crossy:

 

Przy okazji zrobiłem zdjęcia po założeniu kilku nowych rzeczy:

http://bikepics.com/members/bart3z/06fz6/d...p?i=1072693&s=0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj nie wytrzymałem jak zobaczyłem piękne błękitne niebo i +7st. na termometrze i pojeździłem trochę :icon_question:

Kilku wytrwalców mijałem :icon_razz:

Ludzie w katamaranach trochę się dziwili jak widzieli kogoś na moto... szczególnie na skrzyżowaniach jak się przeciskałem :)

 

Przy okazji zrobiłem zdjęcia po założeniu kilku nowych rzeczy:

http://bikepics.com/members/bart3z/06fz6/d...p?i=1072693&s=0

B@rtek chyba należy Ci się miano najbardziej wypasionego Fazera na 4rum :P

Super się prezentuje z tymi kierunkami białymi i całą resztą

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj nie wytrzymałem jak zobaczyłem piękne błękitne niebo i +7st. na termometrze i pojeździłem trochę :biggrin:

Kilku wytrwalców mijałem :wink:

 

Na Śląsku też 7 stC wiec i ja sie skusiłem by pojeździć :crossy: banan na gębie do teraz :)

 

B@rtek chyba należy Ci się miano najbardziej wypasionego Fazera na 4rum :icon_rolleyes:

Super się prezentuje z tymi kierunkami białymi i całą resztą

 

To prawda, zadbane i dopieszczone moto cieszy oko, szczególnie gdy jest to Fazer :icon_mrgreen:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to fakt...pogoda calkiem fajna...na bazarze w katowicach widzialem kilku smialkow (za rana przymrozek byl)... krew mnie zalwea jak jest ladna pogoda, a piekna rozkrecona w garazu stoi - nie mam kiedy wyczyscic porysowanych elementow silnika...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B@rtek chyba należy Ci się miano najbardziej wypasionego Fazera na 4rum

Super się prezentuje z tymi kierunkami białymi i całą resztą

:clap:

Hehe dzięki, ale nie przesadzajmy z tym najbardziej wypasiony :)

 

Oj! Wypasik Piekny! Gratulacje!

Dzięki :flesje:

 

Na Śląsku też 7 stC wiec i ja sie skusiłem by pojeździć :crossy: banan na gębie do teraz

To prawda, zadbane i dopieszczone moto cieszy oko, szczególnie gdy jest to Fazer

Pozdrawiam

Dzisiaj się już pogoda popsuła u mnie :(

Pada, zimno, ślisko...

 

Dzięki :bigrazz:

Ja nie lubię mieć moto fabrycznego... :wink:

Wolę już tą kasę odżałować, zrezygnować z jakiś innych przyjemności, ale mieć moto takie, które mi się podoba i oddaje po części mój charakter :wink:

Poza tym lubię pogrzebać przy nim wieczorem, założyć coś nowego... itp. :wink:

Fazer nawet fabryczny jest sam w sobie piękny panowie :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To gratulacje! Zapodaj tylko jakąś fote po założeniu.

Ps. tez miłałem problem z tymi srubami ich 'łby' mam w dwóch bardzo rozwiercone i trzeba mieć dobry śubokręt żyby je odkręcić/dokręcić. Ale jakoś poszło.

Ps. 2. dziś odpaliłem Fazera - zagadał bez problemu - aż miło było posłuchac tego dzwięku silnika:-) oby do wiosny.

Pozdr.

 

No właśnie, rozwierciłem i poszło.

Odpalenie: w sobotę też odpaliłem (bo jestem chory, więc tylko do garażu) i na widełkach troche pochodził i parę biegów zmieniłem. Zero problemów,

wystartował, jakby miał śmignąć ,ale to tylko garaż.

Ale niedługo będzie lepiej, luty ma byc z +15 i wyżej. :lalag:

Trzymajcie się, :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...