Skocz do zawartości

Fazer to jest to! ( FZS , FZ )


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Czy moglibyście przysłać mi kontakty miejsc w których zaopatrujecie się w części tzn.filtry,świece itd. dziękuje i pozdrawiam( FZ6 Fazer -2006r)

www.scigacz.pl

www.moto-akcesoria.pl

www.larsson.pl

 

Chociaż takie rzeczy jak wymieniłeś to zawsze kupuję w serwisie Yamahy u siebie...

 

:icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejdź tutaj:

http://fahrzeugteile.listings.ebay.de/Moto...ListingItemList

Wpisz w wyszukiwarce "FZ6" i przeglądaj :wink:

 

Wiem, że Leo można kupić za 380€, bo sam ostatnio oglądałem... poza tym ładnie brzmi :biggrin:

http://pl.youtube.com/watch?v=icKyd6MWDAE

 

 

Dzieki bardzo :notworthy: Ja sie czaje na akrapy tytanowe ale nowe kosztuja cos kolo 750 euro. i szukam wlasnie czy nie daloby rady gdzies taniej znalezc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam zimowe miski ... forum troche zwolnilo :D zima daje sie we znaki :0

 

ja dzisiaj przewietrzylem moto bo pogoda piekna a i nie malem czasu na uspanie go... no i jak odpalilem jak ju po przejażdzce słyszałem coś niepokojącego ..

 

jak moto dziala na luzie to słychać z okolic okolo silnikowo-skrzyniowych lekki stukot-chlupot ... ktory znika jak przycisne sprzęgło .. martwie sie troche żeby to nie było coś poważnego .. przegląd odpiero na wiosne ale ja juz teraz trzepie portkami żeby nie było to coś poważnego..

 

nie wiem jak wyglada sprzeglo w fazerze wiec i nie mam pojecie co może być nietak .. dajcie znac czy mieliści coś podobnego ?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

U mnie dokładnie to samo. Na serwisie zmieniłem całe kompletne sprzęgło (tracze i dociski), powiedziałem aby mechanik rzucił okiem/uchem na ten dźwięk. Stwierdził, że to typowa przypadłość dla yamaszki, odgłos od pracującego kosza sprzęgłowego narastający ponoć z przebiegiem. Znany już od modelu XJ i równie często spotykany w Thundercat'ach (którego zresztą owy mechanik sam ujeżdżał).

 

Gdy zapytałem co mam z tym robić, odpowiedział, że owy stan nie jest jeszcze niepokojący i abym sie nie martwił....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Gdy zapytałem co mam z tym robić, odpowiedział, że owy stan nie jest jeszcze niepokojący i abym sie nie martwił....

 

Witam

U mnie to samo.

A kiedy zacząć się niepokoić i co trzeba będzie zrobić??

 

pozdro

Kaszub

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , u mnie tez ten sam dźwięk , jak kupowałem trochę mnie niepokoił ale popytałem się znajomych potwierdzili że to mankament Yamaszki , poprzednio miałem Xj 88r to samo tam było - tyle że wiele głośniej

Z tego co wiem nic sie zazwyczaj z tym nie robi , trzeba się do tego przyzwyczaić , podobno nie groźne, chętnie wysłucham innych opinni na ten temat , pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , u mnie tez ten sam dźwięk , jak kupowałem trochę mnie niepokoił ale popytałem się znajomych potwierdzili że to mankament Yamaszki , poprzednio miałem Xj 88r to samo tam było - tyle że wiele głośniej

Z tego co wiem nic sie zazwyczaj z tym nie robi , trzeba się do tego przyzwyczaić , podobno nie groźne, chętnie wysłucham innych opinni na ten temat , pozdrawiam

 

ten typ tak ma :clap:

U mnie lekkie szumy po nacisnieciu sprzęgła giną (ale są to tylko szumy )

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

a ja mam na chwile inne pytanko.

Kupiłem turystyczna szybę i chciałem wczoraj wymienić, ale nie moge odkręcić

śrub/wkrętów trzymających tą fabryczną. Kręcą się razem z dolną częścią, która jest płaska,

nie ma żadnych mozliwości przytrzymania (żadnych nacięć). Czy macie pomysł, albo mieliście ten problem?

Myślę o rozwierceniu tych starych śrubek i założeniu nowych, ale jak zaczne wiercic, to tez całośc będzie

sie obracać :icon_mrgreen:

A z taką pierdołą nie będe jechac do serwisu, zresztą nie wiadomo, czy oni maja jakieś złote środki na to...

Napiszcie coś...pls

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

a ja mam na chwile inne pytanko.

Kupiłem turystyczna szybę i chciałem wczoraj wymienić, ale nie moge odkręcić

śrub/wkrętów trzymających tą fabryczną.

 

Witam,

Pochwal sie jesli możesz gdzie ( i za ile) kupiłeś turystyczną szybe do FZS i jakiej firmy?

Co do tych wkretow, to zbytnio nie mam pomysłu, wiem tylko że przy dokrecaniu trzeba uwazać by nie uzyc za duzej siły i nie urwać głowki tego wkrętu, co mi się zdarzyło :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Pochwal sie jesli możesz gdzie ( i za ile) kupiłeś turystyczną szybe do FZS i jakiej firmy?

 

 

 

Proszę, to tu:

 

http://sklep.scigacz.pl/advanced_search_re...+fazer&x=24&y=9

 

za jedyne 250 zł, dostawa w ciągu 3 dni i przymierzałem, wszystko OK.

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak wyglada mocowanie w twoim fazerze ale wydaje mi sie ze mamy jednakowe... srubka jest wkrecona w gumową tuleje na ktorej koncu znajduje sie gwint, poprzez dokrecanie z gumowej tuleji robi sie jakby podkladka. Ja widze wyjscie takie zeby kombinerkami przytrzymac od spodu gumowa tuleje w miejscu gdzie jest ten gwint i druga ręką - mysle ze najlepiej wkretarka - odkrecać srubke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...