Skocz do zawartości

Fazer to jest to! ( FZS , FZ )


Rekomendowane odpowiedzi

Witam :banghead:

Cholerne światła nie dały mi spokoju. Odbłyśniki niczym w promie kosmicznym, a świecą jakby były pędzone dynamem z Wigry 3. (...)

 

 

Co do świateł to też będę musiał pokombinować. Dziś jak wracałem wieczorem do chaty ciągnąłem się za katamaranami bo samemu za wiele nie widziałem :/:/

 

Jeśli chodzi o wskaźnik to wyskakiwanie poza skalę to jedno. U mnie dodatkowo na początku jazdy z pełnym bakiem wskazówka prawie się nie porusza, a potem sruuuuuuu na dół :evil: z każdym kilometrem, jakby wir w baku się zrobił. Poza tym zdarzało się, że wskazówka szła na trochę do góry :evil:

Generalnie wolę taki wskaźnik niż żaden. Zawsze to jakaś pomoc :P

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boniek, dzisiaj jezdziles na swiatlach mijania? Bo jak za mna jechales ,to w lusterku widzialem takie bardzo slabiutkie swiatelko, prawie jak rowerowe. Cos chyba tam jest nie tak, ze te swiatla sa ledwo widoczne-tym bardziej ze masz mocniejsze zarowki wstawione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dodatkowo na początku jazdy z pełnym bakiem wskazówka prawie się nie porusza, a potem sruuuuuuu na dół :evil: z każdym kilometrem, jakby wir w baku się zrobił. Poza tym zdarzało się, że wskazówka szła na trochę do góry :banghead:

 

Identycznie jak u mnie, czyli to wada chyba wszystkich fazerów :P

Najlepszym dowodem na istnienie obcej inteligencji w kosmosie jest to, że nas nie odwiedzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boniek, dzisiaj jezdziles na swiatlach mijania? Bo jak za mna jechales ,to w lusterku widzialem takie bardzo slabiutkie swiatelko, prawie jak rowerowe. Cos chyba tam jest nie tak, ze te swiatla sa ledwo widoczne-tym bardziej ze masz mocniejsze zarowki wstawione.

Moje mijania to światełko rowerowe? To żeś mi pojechał :banghead: Jak tak piszesz to pewnie i tak musiało być. Kwestia ustawienia. Same żarówki nowiutkie więc na pewno są ok. Będzie trzeba pokombinować.

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje mijania to światełko rowerowe? To żeś mi pojechał :evil: Jak tak piszesz to pewnie i tak musiało być. Kwestia ustawienia. Same żarówki nowiutkie więc na pewno są ok. Będzie trzeba pokombinować.

Boniek, nie pisze tego zlosliwie-chcialem sie Ciebie o to zapytac, ale jakos umknelo to mojej uwadze :P

Zreszta ,w kazdym tescie Fazerki narzekaja na swiatla-wszyscy radza polepszyc je, zaprzegajac do pracy obydwa odblysniki. Moze warto sprobowac?:banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie. Jeżeli chodzi o szybę turystyczną do fazera to jej cena wyniesie 260zł. Przypominam że to produkt MRA. Dostępne są tylko szyby do modelu 98-01. Szyba jest wyższa o jakieś 7cm i jak zapewnia producent ma kierować strumień poowietrza ponad kierowcę. Cena jest przystępna jak na MRA.

 

Dodatkowo mam pytanie. Czy po włączeniu stacyjki świeci się u was kontrolka temperatury cieczy? Mi nie zapala się w żadnej sytuacji.

Pozdrawiam Iwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie. Jeżeli chodzi o szybę turystyczną do fazera to jej cena wyniesie 260zł. Przypominam że to produkt MRA. Dostępne są tylko szyby do modelu 98-01. Szyba jest wyższa o jakieś 7cm i jak zapewnia producent ma kierować strumień poowietrza ponad kierowcę. Cena jest przystępna jak na MRA.

 

Dodatkowo mam pytanie. Czy po włączeniu stacyjki świeci się u was kontrolka temperatury cieczy? Mi nie zapala się w żadnej sytuacji.

Pozdrawiam Iwo

 

czyli do modelu 05 nie pasuej szkoda!!

 

nie lampak sie nie zapala przynajmniej mi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanko, kolga znalazł FZ6 Fazerka, rocznik 2003, przebieg 8000 km, kupiony w Salonie Yamahy, zresztą Salon sprzedaje, Cena 15 000 PLN. Na oko Moto igiełka nawet ani jedej ryski nie ma. Cena atrakcyjna? Warto? Sądze że jak Salon sprzedaje to nie powinno być jakiejś miny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o wskaźnik to wyskakiwanie poza skalę to jedno. U mnie dodatkowo na początku jazdy z pełnym bakiem wskazówka prawie się nie porusza, a potem sruuuuuuu na dół :evil: z każdym kilometrem, jakby wir w baku się zrobił. Poza tym zdarzało się, że wskazówka szła na trochę do góry :P

Generalnie wolę taki wskaźnik niż żaden. Zawsze to jakaś pomoc :D

 

Wskazniki motocyklowe maja to do siebie... Wydaje mi sie ze to z powodu nieregularnych ksztaltow bakow Alternatywa byloby zamontowanie zamiast oryginalnego baku taki od samochodu :icon_eek: I jaka zaj******ta torbe moznabyloby wtedy zainstalowac ;) O zasiegu nawet nie wspomne 70l WOW

Edytowane przez jarekk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje mijania to światełko rowerowe? To żeś mi pojechał :evil: Jak tak piszesz to pewnie i tak musiało być. Kwestia ustawienia. Same żarówki nowiutkie więc na pewno są ok. Będzie trzeba pokombinować.

 

Eeee tam zapewne wszystko jest w porządku, tylko wiesz w tych "hundach" tak lusterka łopotają od wibracji i zajcowi wydawało się, że jakiś punkcik widział :D

 

 

 

Dodatkowo mam pytanie. Czy po włączeniu stacyjki świeci się u was kontrolka temperatury cieczy? Mi nie zapala się w żadnej sytuacji.

Pozdrawiam Iwo

 

Po przekręceniu stacyjki zapala mi się kontrolka cieczy, rezerwy i poziomu oleju. Po chwili gasną i wzium :D

 

Witam, mam pytanko, kolga znalazł FZ6 Fazerka, rocznik 2003, przebieg 8000 km, kupiony w Salonie Yamahy, zresztą Salon sprzedaje, Cena 15 000 PLN. Na oko Moto igiełka nawet ani jedej ryski nie ma. Cena atrakcyjna? Warto? Sądze że jak Salon sprzedaje to nie powinno być jakiejś miny ;)

 

Kupno uzywanego motocykla to często wielka loteria ;)Jednak nie można do każdego motocykla podchodzić jak do kupy złomu :P

 

Trzeba dokładnie oblukać, posłuchac, przejechac się i ocenić, ale z Twojego opisu moze wynikać, ze to nówka prawie nie smigana :icon_eek:

Najlepszym dowodem na istnienie obcej inteligencji w kosmosie jest to, że nas nie odwiedzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boniek, nie pisze tego zlosliwie-chcialem sie Ciebie o to zapytac, ale jakos umknelo to mojej uwadze :evil:

Zreszta ,w kazdym tescie Fazerki narzekaja na swiatla-wszyscy radza polepszyc je, zaprzegajac do pracy obydwa odblysniki. Moze warto sprobowac?;)

Wiem wiem, że nie złośliwie :icon_eek: Od dziś już świecą obydwie żarówki także na światłach mijania. Udało mi się dokonać modyfikacji wg posiadanego opisu. Zdecydowanie lepiej maszyna się prezentuje. Jeszcze będzie trzeba w nocy zobaczyć co i jak.

Eeee tam zapewne wszystko jest w porządku, tylko wiesz w tych "hundach" tak lusterka łopotają od wibracji i zajcowi wydawało się, że jakiś punkcik widział

No no :D Ja tak zasuwałem, że w lusterku u zajca tylko ten punkcik został :D A ja już dawno ze sprzętem z przodu byłem :D

 

Co do następnych spostrzeżeń dotyczących Fazera to spalanie średnie na 250 kilometrach wyszło mi 6,5/100 co chyba jest niezłym wynikiem biorąc pod uwagę, że jeździłem po mieście, w paradzie weselnej i po autostradzie z prędkościami w granicach 140-160. W trakcie jazdy z pasażerem przy odkręcaniu do czerwonego pola na początkowych biegach czułem, że dużo nie brakuje, żeby przednie koło poszło w niebo :P

Jutro jak coś wykombinuję to pojeżdżę z kamerą na baku. Może coś ciekawego się nakręci.

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wam powiem ze URUCHOMIENIE DWÓCH ZARÓWEK do świateł mijania jest zabronione i za to mozna dostać mandat wiec doradzam lepiej wlaczyc mijania (1lampe) i (2długie) i pala sie obie niz placic mandat!!!!

Na jakiej podstawie prawnej to jest zabronione w naszym pięknym kraju? Żarówki świecą praktycznie identycznie więc dlaczego miałoby być to zakazane?

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...