Skocz do zawartości

SUZUKI GSX-R 750 ZDŁAWIONE TYLKO NA JAKA MOC ??


frycu5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM WSZYSTKICH

Posiadam Suzuki gsxr 750 2001 rok import francja dowiedziałem sie całkiem przypadkiem kiedy zamawiałem w autoryzowanym serwisie SUZUKI termostat poproszono mnie o podanie numeru ramy , żeby nie było pomyłki . I tu miły pan z serwisu oznajmił mi , ze moja suzi jest zblokowana . Niestety nie moze mi tego powiedzieć bo sam tego nie wie jaka moc ma ten motocykl po rozmowie powiedział ze ponoć można go odblokować odłączając jakiś przewód od centrakki wtryskowej ( komputera) miał sie dowiedzieć jak to sie robi od kogos kto to juz testował . Niestety po paru telefonach w długich odstepach czasowych miły pan cos zaczoł (ściemniać) ze nie może sie zkontaktować z tym pacjentem co to potrafi robić !!!

Ciekawość zaczeła mnie brać ,więc pojechałem do innego serwisu i ta sama historia nr ramy i odpowiedz zblokowany , ale tez brak odpowiedzi na jaką moc ??? Ustaliłem tylko to ze jest to blokada elektroniczna i centralka o nr. 32920-35F10 i 32920-35F20 ( takową posiadam) są to centralki zblokowane , a centralka o nr .32920-35F00 to centralka pełna moc zaznaczam ze są to sentralki jakie były montowane w tym modelu i roczniku Czy może ma ktoś patent na ominięcie blokady i wentualnie jak ta blokada działa ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są to informacje ściśle tajne i bardzo strzeżone przez serwisy.

Nie licz na to że ktoś Ci pomoże za friko i ujawni takie patenty.

Proste i logiczne bo za kilka dni ktoś zapyta jak zaprogramować nowy kluczyk do Hondy przy pomocy agrafki lub w domowym garażu podrasować skuter aby pakował 120 kmh na motorowerowej tablicy.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok zgadzam sie z toba tylko chodzi mi czy jest możliwe przerobienie tej centralki lub w inny sposób po małych kosztach Pytanie moje z tąd ponieważ znajomy ma taki sam motorek tylko 2 lata młodszy( wiem ze jest troche zmian w silniku ale!!! ) pochodzenie STANY ZJEDNO. i jego nie jest blokowany bo sprawdzaliśmy w serwisie generalnie nie robił bym problemu bo jeżdzimy zazwyczaj razem i nie widziałem w zasadzie żadnej różnicy między jednym i drugim . Ale ostatnio była różnica i to znaczna przy dużej predkości i wysokich obrotach , niestety mnie objechał i to znacznie była to duża róznica wiec jak z tą mocą ile mam KM ?? niestety nie posiadam go od nowości a wiec moze ktoś już coś dłubał w centralce itp ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli jest faktycznie fabrycznie dławiona to w serwisie powinni Ci przynajmniej powiedzieć jakie wersje (tzn. z jaką mocą ) wychodziły na rynek francuski :!: -a domyślam się , że nie było ich 15 8) tylko pewnie ze 3 ....i to być może znacząco się od siebie różniące a to Ci powinno pomóc 8)

a i spróbuj poszperać jakie są przepisy we francji bo być może jest podobnie jak w DE z tańszym ubezpieczeniem jeżeli moc motocykla nie przekracza chyba 72 kW jak dobrze pamiętam....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz wiecie dlaczego lepiej kupowac motorki z Ameryki- tam konstytucja nie pozwala na ograniczenia mocy- jak w EU- bo to wbrew wolnosciom obywatelskim :lol: Janek.A odnosnie zdlawienia prawdopodobnie masz 72 kW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praktyki niezwykłe. Ja od importera Yamahy po numerze ramy/silnika dowiedziałem się z jaką mocą motocykl wyjechał w fabryki. Ciekawe, dlaczego Suzuki nie może tego podać...

 

Moja propozycja jest taka, żebyś pojechał do jakiejś tuningowni, do ludzi zajmujących się silnikami wyścigowymi czy jak - oni być może będą chętniejsi do udzielenia takiej informacji, a może nawet oddławienia.Inne, co przychodzi mi do głowy, to wizyty na zagranicznych forach konkretnego modelu. Całkiem prawdopodobne, że znajdzie się tam jakiś magik, który coś podpowie. Ludzie mogą mieć z resztą podobne zagwozdki. Szukaj, a znajdziesz...że tak powiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu miły pan z serwisu oznajmił mi , ze moja suzi jest zblokowana
chodziło mu pewnie o to z jaką mocą zjechał z taśmy...

 

Ja od importera Yamahy po numerze ramy/silnika dowiedziałem się z jaką mocą motocykl wyjechał w fabryki

 

to tak jak mi ale nie mówią co jest zdławione :?

 

 

może jest podobnie jak w DE z tańszym ubezpieczeniem jeżeli moc motocykla nie przekracza chyba 72 kW jak dobrze pamiętam....

 

nie chodzi tu o tansze ubezpieczenie tylko o czas posiadania prawa jazdy ,jeżeli motocyklista nie ma ich dłużej niż 3 lata moto jest dławione do 72kW

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...