Skocz do zawartości

wydech w simsonie


andziafront
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Według mnie kupowanie 'tjuningowego' wydech jest poprostu bez sensu.  

Ja słyszałem jak to chodzi.....  

I nic nie daje.

ale mowisz o tym wloski????? bo mi sie wydaje ze mowisz o tych polskich za okolo 70 zl :P

 

350zl na simsona :/ chyba nie warto. Ja mam w swoim przerobiony wydech i spisuje sie super. Moze dam kiedys jakis filmik jak jezdzi i jaki ma dziwek. Jest to wydech przelotowy wygluszony wata.

ja mam uczucia co do tego moto inaczej bym w niego tak nie inwestowal :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie Panowie spokojnie 8) Niniejszy Sportowy tlumik nie daje nic gdy zastosujecie go do fabrycznie przygotowanego cylindra 8) Ten Wloski (Leovincie S) Daje bo ma inaczej skonstruowany dyfuzor 8) inaczej pluka cylinder ze spalin;]Jzeli chcecie miec jakies lepsze osiągi to przerobice seryjny niemiecki tlumik a za ta 100 co kosztuje ten sportowy kupcie sobie maszynke do polerowania kanalow z alegro zmiencie fazy rozządu uzyskajcie 12 tys obrotow(tylko w simsonie z iskrownikiem na przerywaczu :D ) zaaplikujcie zebatke 14 do przodu i bujnijcie sie 95-100 na godzine ;]Wszystko jest mozliwe nie ma problemu;]hehe ja nie wieze w te polskie gowno;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak kupiłem ten wydechniby sportowy to mechanicy co robili w klubie gokardy 2 dni sie ze mnie śmieli ( młody byłem) ale potem mi go pożądnie zrobili. tj wywaliłem wszytkie przegrody a koncówke zrobiłem przelotową czyli rurka dziurawka i na około wata szklana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...