Skocz do zawartości

MGH - nowa fura szefa :)


Hubert
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No, Prezesie, to i ja sie do tych wazeliniarzy przyłaczam:-)

Piekny rumak:-)

 

Tyle, że nie wiem co sie dzieje:-))) Aker, teraz Ty....na nastepne wyjazdy MGH będę musiał ruszać swoją kanapą dzień wczesniej coby Was na miejscu spotkać:-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że nie wiem co sie dzieje:-))) Aker, teraz Ty....na nastepne wyjazdy MGH będę musiał ruszać swoją kanapą dzień wczesniej coby Was na miejscu spotkać:-(

 

Spoko, będziemy jeździć na skróty, dobrze Ci szło na MRU. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na nastepne wyjazdy MGH będę musiał ruszać swoją kanapą dzień wczesniej coby Was na miejscu spotkać:-(

Nie, no bez histerii - w te pędy do sklepu po zestaw tjuninkowy. Na przykład takie neony silnika dodają jakieś 30% mocy, kolorowa szybka jakieś 10%, wentyle w kształcie trupiej czaszki 15% :) :P :D . Drżyj Preziu, mnie wystarczy dołożyć dobre kapturki wentylów i mam te twoje 116 KM :mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj. poniedzialek odpada - pracuje ;)

pojezdzilem troszke sobie przez weekend

ech..... chyba odstawiam niedlugo bo zimówek nie mam

 

pozdrawiam

 

ps. Hubert, kiedys sie do bandyty1200 przymierzalem :banghead:

ale jak widac zostalem "bambusem" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polatałem sobie troche w sobotę, ale to, co się działo na drogach, odebrało mi przyjemność z jazdy. Masa samochodów z rozkojarzonymi kierowcami.

W dziale puasto, bo już trochę zimno na jakieś dalsze wypady. Pracujemy nad planami na przyszły rok.

A maszyna wypucowana i nawoskowana :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z mocno ostatnio lansowanym tryndem również postanowiłem się dozbroić :mrgreen: coby zaskoczyć z naniecka sie nie dać, a i kamratów w potrzebie wspomóc :banghead: ;)

 

Zaś co do przyjemności z jazdy w te dni, to nawet na teoretycznie spokojnych dróżkach nadziać się można nielicho (pisałem w innym temacie, jak mnie buraki przestraszyły lepiej, niż dynie w hallowin 8O )

Ale pogoda jest świetna, choć chłodno, fakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...