Skocz do zawartości

Uwaga - huligani!!!


bohen
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio zaparkowałem koło zawodówki. Podeszło do mnie 3 dzieciaków i jeden się pyta czy by go nie przewieźć. Nie było w tym nic zadymiarskiego, ot, takie zwykłę cwaniactwo. Zgodziłem się przewieźć klienta pod skrzyżowanie, jakieś... 300 m. Efekt był taki, że jak wyjechałęm na drogę i po przejechaniu paru metrów odwinąłem rolkę to gość (ponoć trzymał się uchwytu), wywinął kozła przez plecy do tyłu. Dopiero jak sie zatrzymałem po tych 300 m to stwierdziłęm że jadę sam. 8O Przerażony myślą że właśnie debil rozwalił sobie mózg, zaróciłem by zobaczyc co sie stało. Okazało się że spadł zaraz na początku i nic wiele sie mu nie stało. Musiało się to roznieść po budzie bo od tego czasu już nikt nie podchodzi. :twisted:

 

A tak na poważnie, to trzeba zwijać żagle jesli to tylko możliwe. Bóg wie, co może zrodzić się w takim łysym umyśle. Dla zabawy popchnie, kopnie, machnie i nie poprzestanie. Takich najlepiej pętęlką ze stalowej linki (wg fucktu każdy motonita takie coś wozi) za nogę i wlec za moto aż zacznie wyć :-x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś taki znajomy z Gdyni jechał z laską CBR-ką też ją zgubił dopiero na obwodnicy zobaczył że moto za dobrze jedzie. Tylko takiej zgrabnej dupeczki to szkoda na szczeście nic się jej nie stało, ale takiej łysej głupiej pały co jeszcze zaczepia "żeby go przewieźć" bardzo dobrze, że sobie fiknął koziołka 360 stopni. Bardzo mi się to podobało. :-D :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Telefon i 112.

Uszkodzenie ciałą - myślę' date=' że dozór by dostał jeden lub dwóch potem sąd[/quote']

 

optymista ;)...zanim sie dodzwonisz to goscie dobiegną, stracisz telefon, moto, i parę zębów... jak odjedziesz i zadzwonisz to i tak policaje nikogo nie znajdą jak juz przyjadą(a nie będą się kwapić),potem spiszą Ciebie- bo kogoś muszą...jeszcze dowalą Ci mandat za nieuzasadnione wezwanie ...

 

 

 

mnie napadła grupka osob...policja złapała jednego. ja oberwałem calowymi prętami zbrojeniowymi(na szczescie udalo mi się zasłonic najwazniejsze rzeczy :) ) - na rękach i plecach miałem prawie 20 sladów po trafieaniach...

temu jednemu sędzia zmienil kwalifikacje czynu na zwykłe pobicie(zamiast z użyciem niebezpiecznego narzędzia-uznał ze taki pręt to nie jest niebezpieczne narzędzie POMIMO opinii bieglego,ze jest :>)... i przełozył ogłoszneie wyroku na inny termin. oskarzonego nie było nawet- pomimo powiadomienia prawidłowego... ale to nie miało znaczenia :>

 

władza jest odważna- w stosunku do zwykłych obywateli... w pl lepiej byc oskrazonym niż ofiarą(np oskarzony ma prawo do ksera darmowego WSZYSTKICH dokumentów w jego sprawie... poszkodowany za to płaci)...

 

MC to ciekawa sprawa. myślałem z kumplami kiedys o załozeniu jakiejs strazy obywatelskiej- ale jak to zwykle bywa- na mysleniu i gadaniu się skonczyło...warto pomyslec o MC.

 

pozdro600 : umiejętności przy przewadze liczebnej dają tyle,ze wiesz jak zasłonić ważne miejsca...a ręce i tak mogą Ci połamać...

 

co do kickboxingu, to pewien pan dośc sławny miszcz i w ogóle, został napadnięty przez 3 ziomków z nożami, machał sobie nogami i machał,ale ziomki były kumate- unikały i zasłaniały się nożami... nasz kicker wykrwawiał sie z ran na nogach, w koncu osłabł ,padł na ziemie i dostał kosę...

 

jakbym miał na coś stawiac- to może krav maga...ale i tak i herkules dupa kiedy ludzi kupa...

 

jeszcze 10 lat temu ludzie wyskakiwali na solowki...ale drechom sie to przestało opłacac- bo dostawali. ładnych paru lat nigdy mniej niz 10osobowa grupa mnie nie zaczepiła...(nie licząc cwaniaków wysiadających z autobusu i bluzgających po zamknięciu drzwi :))...

ludzi na świecie rodzi się coraz więcej- nie wystarcza honoru dla wszystkich...

 

 

Drodzy koledzy.Moim zdaniem im sie to kiedy odbije...jesli beda miec jakis wlasny sprzet i znajda sie w takiej sytuacji to wkoncu (moze) to zrozumia. Musimy takich "ludzi" poprostu olewac bo nie wiedza co czynia...Pozdrawiam

 

to najgorsza rzecz pod słońcem... sprawa wyglada tak: zaczyna się od szczyla który popala i klnie na przystanku- nikt mu uwagi nie zwróci bo przeciez to nie jego dziecko... potem gnojek rośnie i zaczyna rzucac kamieniami gdzieśtam, i robic inne drobne rzeczy: niszczy ławki, maluje sciany, niszczy mienie publiczne- ludzie odwracają głowy, przeciez nie ich sprawa.

milczące przyzwolenie- brak reakcji na takie zachowanie to dla nich zachęta... zeby daleko nie patrzyć- co hitlerek robił zanim polska powiedziała nie? zajęcie austri, czech, zdemilitaryznowanej strefy nadrenii- było to niezgodne z prawami ,układami i w ogóle 'złe',ale nikt nie powiedział mu stop...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy mowia ze te MC to fajna sprawa, bo telefon i ktos jest. To sluchajcie, zalzomy temat, gdzie kazdy chetny by podawal telefon wraz z miastem. Nie ma chyba problemu wpisac do komorki np. FORUM MOTO-ZDZIS czy cos takiego.

Jak zainsteniej sytuacja tego wymagajaca, mozna zadzwonic i sie spytac czy akurat maja chwilke :] Mysle ze w takiej sytuacji wiekszosc by znalazla, bo rownie dobrze moze spotkac to kazdego z nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też sie spotkałem z podobną sytuacja jechałem raz aprilia rs 50 też przez nie wielkie miasteczko i stali owi dresiarze i jeden wyszedł ( wybiegl) na rynek i chciał mnie kapnac tak jakby w motor czy cos tylko mu sie nie udało i mu but spad i polecial ( omalo bym nie dostal) ale taklich delili normalnie zabic, ja zawsze uciekam jak takowych wize

pzdr Jaro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sluchajcie, zalzomy temat, gdzie kazdy chetny by podawal telefon wraz z miastem. Nie ma chyba problemu wpisac do komorki np. FORUM MOTO-ZDZIS czy cos takiego.

Jak zainsteniej sytuacja tego wymagajaca, mozna zadzwonic i sie spytac czy akurat maja chwilke :] Mysle ze w takiej sytuacji wiekszosc by znalazla, bo rownie dobrze moze spotkac to kazdego z nas

 

moje dane są w podpisie

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy mowia ze te MC to fajna sprawa' date=' bo telefon i ktos jest. To sluchajcie, zalzomy temat, gdzie kazdy chetny by podawal telefon wraz z miastem. Nie ma chyba problemu wpisac do komorki np. FORUM MOTO-ZDZIS czy cos takiego.

Jak zainsteniej sytuacja tego wymagajaca, mozna zadzwonic i sie spytac czy akurat maja chwilke :'] Mysle ze w takiej sytuacji wiekszosc by znalazla, bo rownie dobrze moze spotkac to kazdego z nas.

No i mamy zorganizowaną grupę przestępczą. Wiecie na ile lat się idzie siedzieć za to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...