Skocz do zawartości

Krówka Milka w garażu :D


EnduroMax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siema

No wiec dzis stalem sie posiadaczem dt 80 lc2 po tuningu polini na 112cm3 z wydechem gianelli. Papiery ma, opłacona, ale narazie zarejestrowana jako 80cm3 (to sie zmieni :) ). Zawieszenie akcesoryjne podobno (Powietrze-olej), blotnik przod acerbis baja, oryginalny lakier i chyba ploza pod silnikiem jest dorabiana (orginalnie cos tam jest??), kiera Renthala zlociutka ;) i co najwazniejsze 0 patentow! Sprzet kompletny (brakuje tylko oslonki pod siedzeniem) ale trzeba podlaczyc akumulator i bedzie bomba! Co najwazniejsze dalem 1100zl!!!! Zdjecia beda za jakis czas bo czyscimy filtr, zmieniamy plyny itp! dla niecierpliwych powiem ze jest czerwono-czarna :lol: .

 

BTW. Wie ktos moze do czego sluzy ta taka puszka umiejscowiona pod bakiem, ktora jest polaczona z kroccem od gaznika rurka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączam sie do gratulacji. Ale ja bym nie kupywac takiej przerobki

Nie znasz sie ;)

 

 

 

Max, gratuluje sprzeta :) w dodatku za tak niską cene :lol:

 

Ps. Na temat tej puszki mam pewną teorie, ale poczekam z nią troche bo pewny nie jestem. Może ktos bedzie wiedzial dokladniej o soo chosssi :P

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje sprzęta !! :) oby się długo i dobrze sprawował ;)

 

 

Wie ktos moze do czego sluzy ta taka puszka umiejscowiona pod bakiem, ktora jest polaczona z kroccem od gaznika rurka?

 

Hymm jak to sie nazwyało.. Gas Box chyba ( sorki ale nie jestem pewnien) on niby ma poprawiać reakcje na gaz... jednak z tego co mi mówiono, nie daje praktycznie nic :P

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dzieki dzieki :)

Fotki już w drodze (zrzucam na kompa). Problem to mały gaźnik ale zaraz wskoczy 28mm :P

Sprzęt naprawdę miły, przycięzki ale moc będzie rekompensować. Zablokowana była na filtrze powietrza. Jutro regulacja i lataie :>

112cm polini i gianelli to jest to ;)

A ktos wie czy ten cylinder to na nicasilu?? Bo to najdroższy jaki był :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...