Skocz do zawartości

Co o tym sądzicie????


Magik8888
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!

Dzis pojechałem sobie do Grodziska Mazowieckiego ze 4km od domciu i jadąc był straszny korek... wiec postanowiłem ze sobie wyprzedze ...8)

no i wyprzedzam po linii na początku stoi tir....jechałem w miare wolno coby dojechać na pomarańczowe, aby szybko przyśpieszyć i wszystko wyprzedzić....No i niestety przy pomarańczowym świetle kierowca tira mnie uprzedził... i ruszył pierwszy :) i zaczoł zjeżdżać w moją strone <lewo> przyciskając mnie do wysepki więc niewiele myśląc wyciełem przez wysepke i go wyprzedziłem..... tak mnie zdenerwował bo niedość ze zajechał droge to jeszcze trąbił :) no i wyciełem szybko do przodu z jakieś 500m szybko zawruciłem i jechałem sobie spowrotem i pokazałem mu śliczny gest "fuck you" :D :D :D a to był jakiś nienormalny koleś... wpadł w szał i zaczoł trąbić i zjeżdżać na moj pas....

 

Czy można tak wyprzedzać te samochody stojące na swiatłach??? czy ja miałem racje czy on ją miał zajeżdżając mi droge???

 

 

Pozdro!!

Magik

 

 

P.S. Z kierowcami tirów to nie przelewki...:P:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie nie wolno wyprzedzac samochodow stojacych na swiatlach, ale wiadomo, ze motocykle sa po to, zeby w korkach nie stac. Ja zawsze omijam korki (chyba, ze nie mam akurat gdzie sie wcisnac) i nawet policja ustepuje mi niejednokrotnie miejsca, ale niestety zdarzaja sie takie debile i nic na to nie poradzisz - musisz po prostu uwazac na siebie.

 

Pozdrawiam

Internetowy sklep komputerowy http://mirwit.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty, wyprzedzając nieprzepisowo powinieneś zrobić to neutralnie dla innych kierowców (czyli zeby ani nie musieli Ci zjeżdzac ani nie musieli hamowac) - wina polega na nieprawidłowym wyprzedzaniu, jak sam powiedziałeś, na ciągłej linii :)

 

kierowca tira nie powinien Ci umyślnie zajeżdzać drogę [na złość] :?

 

 

ale to jak rozpracowałeś sytuację i skutkil... po prostu piękne :mrgreen:

a to był jakiś nienormalny koleś... wpadł w szał i zaczoł trąbić i zjeżdżać na moj pas....
:lol: :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednym słowem co za ludzie.

dokładnie nie raz się z takim zachowanie spotykałem jak miałem simsona.. ale za to jaka satysfakcja jak się ma coś co już troszkę koników ma i taki delikwent po 2 sek. wącha twoje spaliny :)

 

jak będe miał cos wiekszego niż moj skuterek 50 to zobaczymy kto ma moc a teraz trudno trzeba sie pogodzic z takimi "kierowcami"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grigor ja też kiedyś miałem pod tyłkiem 3,5KM teraz mam 12KM może nieduża różnica ale takiego problemu nie mam nie dlatego że większy silnik tylko wychodze z założenie że jeśli jeździ się motocyklem to powinno się mieć na tyle rozbudowaną wyobraźnie i znać zasadę ogranicznego zaufania, bo gdybyś wyprzedzał i byłbyś w martwym punkcie lusterka a on chciałby skręcić w lewo to ja Cie chłopie całego nie widze a wyprzedzanie zajmuje Ci kilkanaście sekund.. myślenie jeśli chcesz być cały.. no koniec prawienia morałów aprilią wyprzedzałem auto na prostej i koleś za cholere nie dał mi się wyprzedzić jechałem ok. 110km/h i a on przyśpieszał i patrzył na mnie jak na idiote i głupio się śmiał zdziwił się z deczka jak podjechałem pod jego drzwi w odległości kilku centymetrów pohamował na tyle żebym go wyprzedził.. a hamstwa łatwo się uczyć więc wyhamowałem kolesia do 20km/h później to ja się smiałem :twisted: pozdrawiam i szerokości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest wielu idiotów na drodze i nic na to nie poradzisz - trzeba uważac na siebie i tyle :)

 

ps. kurde, takiemu truckerowi nawet lusterka nie urwiesz bo za wysoko :mrgreen: :)

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja dzisiaj na swoim skuteku wyprzedzałem przez zakrętem (widziałem że sie zmieszcze)

Oj Grigor,wypuszczać się do wyprzedzania tak długiego zestawu przed zakrętem..Nie ładnie.I nie ma wytłumaczenia że WIEDZIAŁEŚ..Jadąc katamaranem trzeba się dobrze zastanowić i jeszcze zamieszać biegami a co dopiero kosiarką :lol:

A poza tym tir czy osobowka-nieważne,za kierownicą człowiek,trafiają się idioci wszędzie.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że koleś nie powinien Ci był zajeżdżać drogi.

Ale na Twoim miejscu bym się nie dziwił jego zachowaniu po tym jak mu pokazałeś fucka: skoro wcześniej i bez tego Ci zajechał drogę, to niby czego się spodziewałeś później? Że się zatrzyma, grzecznie przeprosi i postawi browara? 8O

Troche tak, jakbym policjantowi w USA pokazal fucka i sie dziwił, że mnie aresztuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mu pokazałeś fucka: skoro wcześniej i bez tego Ci zajechał drogę, to niby czego się spodziewałeś później? Że się zatrzyma, grzecznie przeprosi

 

 

Jakby wysiadł to bym my chyba doje*ał bo taki byłem zapieniony że niewiem....ale niestety tylko tak mogłem z nim postąpić bo jak wyżej napisano "za wysokie progi" :-) :-) :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...