Skocz do zawartości

kto na 50 Elefantentreffen 2006 ????????


paluch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Maćko!

 

Jade, qurva jade Ziooom!

Motór mi zajjeballi ale mam jeszcze Busa! (Ford Transit)

Na pewno się wam przydam. Wezmę Paczkę styropianu, suche drewno na opał no i poza tym wasze bety żebyście motorki mieli luźniejsze.

Jakby się który tfu-tfu, wykopyrtnął to maszynę zarzucimy na pakę i gra!

Będę na was czekał we Wrocławiu. Szczegóły dogadamy przez maila. Mam nadzieje że masz jeszcze mojego (maila). Pozdrosy dla Michaiłła!

 

:) ZŁY BOB :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogladam sobie fotki z tegorocznego zlotu i jestem pelen podziwu dla ludzi, ktorzy w nim brali udzial. Pol biedy jak ktos ma moto z koszem, ale zastanawiam sie jak mozna jezdzic na 2OO po takim sniegu :?

 

Chetnie bym sie wybral na taka impreze, pewnie niesamowity klimat, ale nie wiem jak bym dal sobie rade z jazda. Moze pomysle o tym w 2007 roku :lapagora:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Maćko!  

 

Jade, qurva jade Ziooom!  

Motór mi zajjeballi ale mam jeszcze Busa! (Ford Transit)  

Na pewno się wam przydam. Wezmę Paczkę styropianu, suche drewno na opał no i poza tym wasze bety żebyście motorki mieli luźniejsze.  

Jakby się który tfu-tfu, wykopyrtnął to maszynę zarzucimy na pakę i gra!  

Będę na was czekał we Wrocławiu. Szczegóły dogadamy przez maila. Mam nadzieje że masz jeszcze mojego (maila). Pozdrosy dla Michaiłła!  

 

ZŁY BOB  

serdecznie witam mojego przyjaciela :!: :!: z którym przejechałem przeszło 6 000 wspaniałych i mniej wsopaniałych dróg Białorusi, Rosji, Ukrainy!!! Serdecznie cie zapraszamy na Elefanta z nami. wóz sie przyda jak cholera !!!! a przez wrocław i tak bedziemy jechać bo tam dołancza do nas ekipa z Rawicza. meila twojego oczywiście mam. Czekam na info !!!!!

 

p.s. z taką ekipą to 50 Elefanten treffen zostanie mi w pamięci do końca życia !!!!

 

[ Dopisane: 26-10-2005, 15:08 ]

Tekstylne ciuchy z podpinka , pod to polarowe spodnie i polarowa bluza, na wszystko kombi przeciwdeszczowe, zeby zimne powietrze nie mialo szansy sie przedostac.
nie do końca bo ja mam skórzaną kurtkę a spodnie heine gericke, kumpel ma skórzaną kurtkę i spodnie, kazdy jedzie w tym co ma. co do kondonów (przeciwdeszczówek) to część w tym jechała (ja) ale część nie bo wilgoć się zbiera w tym bo nie ma dostępu tlenu. ważne są ciepłe buty, rękawice. przydadzą sie podgrzewane manetki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kuźwa jak się Zły BoB pojawił,

to i ja się wybiorę, a myślę, że za ZEBRANE pieniądze

może coś nowego kupi .

Ja sie wybieram od kilku lat ale tak się składa, że

zawsze coś mi wypada ale w przyszlym roku postaram

stanąć na wysokości zadania.

pozdro dla

Maćka i Roberta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajjebiśście!

 

Słowem "Timur i jego drużyna"!

Ciekaw jestem czy Krzysiek też przybędzie, z tego co pamiętam to strasznie się zarzekał że chce jechać.

Moja żonka ma termin (urodzenia dzidziusia) na 20 Styczeń. Ja właśnie prowadzę z nią wojnę o wyjazd. W całą sprawę zaangażowałem brata ma jej pilnować przez te parę dni jak mnie nie będzie. Muszę ją tylko przekonać, że to dobry pomysł. :P

A tak w ogóle to bardzo się cieszę że was zobaczę...

I mniemam że Komandor nie nawali.

Nie wiem jak wy ale ja śmiem twierdzić, że będzie gites! :D

 

 

;) ZŁY BOB :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

no i jak ?????????? bo termin sie zbliża !!! ja kupiłem już mufy na kierownice KOBI, zamontuje jeszcze crashpady i bede miał sprzęta gotowego. a wy ??????????????

pozdrawiam!!!!

p.s. z Rawicza jedą 3 motocykle i samochód z przyczepą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

 

Na poważnie traktuję tę wycieczkę,

byliśmy na 45 więc wypada powtórzyć.

Sprzęt się przygotowuje ja z kumplem również.

Ruskiem planujemy z w-wy w 3 dni

Mimo wyznawania zasady jeden motocykl jeden problem ...

chętnie gdzieś po drodze połączymy siły (najchętniej ruski z wiadomych powodów)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy nocleg gdzieś przy granicy może Szklarska to i tak kawałek drogi, ale wolał bym z konkretami powrócić przed samym wyjazdem - bo to jeszcze miesiąc a życie bywa przewrotne (o sprzęcie nie wspominając)

Poprzednio trochę nam się trasa rozjechała generalka na dworzu - w jednym ze sprzętów (były 4 ruski) wyjmowaliśmy skrzynię i na czeskim zadupiu dopasowywaliśmy łożyska od skody - nie powiem było milo lokalna piwiarnia wynagrodziła niepowodzenia, trochę nam się doba przestawiła jechaliśmy w nocy spaliśmy nad ranem tak że dotarliśmy w nocy z piątku na sobotę ok 03;00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alo.......witam wszystkich forumowiczow...bylem na elefancie w 98r i wybieram sie w tym roku..chetnie udziele w miare mozliwosci info na temat przygotowania moto lub wlasnej osoby do tej niedzielnej przejazdzki ...z mojej wsi jeszcze wybiera sie jeden koles /tez joz byl na sloniu/ no chyba ze nie zdazy sprzeta ulepic...generalnie to mam taka propozycje zeby umuwic sie w szklarskiej....i poznniej joz razem wiadomo w kupie cieplej.....generalnie POZDRAWIAM ludzi ktorzy nie poddali sie systemowi.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! doczytałem, że jedzie ekipa spod Rawicza ja tez nie daleko mieszkam, chetnie bym pojechał na ten zlot! a ten kolega co jedzie busem ma mniejsce? bo motorkiem nie dam rady! dokładnie kiedy jest wyjazd i powrót? pozdrawiam :(

Pozdrawiam

 

Ilek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam taka propozycje zeby umuwic sie w szklarskiej....

jechaliśmy w zeszłym roku prze szklarską i nic z tego dobrego nie wyszło bo śniegu tam nawalone tyle żę o kawałku asfaltu można pomarzyć. wracaliśmy przez Kudowe i tu polewaczki chodzą cały czas i tiry rozjeżdżają snieg. my jedziemy przez Kudowe w tym roku i wszystkim to polecam.

pozdrawiam

bo motorkiem nie dam rady!

tam się jedzie motocyklem a wóz to tylko zabezpiecznie gdyby ktoś się przewrócił i rozbił maszynę lub gdyby któraś się popsuła bo w tak ekstremalnych warunkach różne żeczy się mogą stać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tekstylne ciuchy z podpinka , pod to polarowe spodnie i polarowa bluza, na wszystko kombi przeciwdeszczowe, zeby zimne powietrze nie mialo szansy sie przedostac. Rekawiczki snowboardowe/narciarskie tylko jakies lepsze oczywiscie :buttrock: 3000 osob dalo rade na poprzednim zlocie.... :crossy:

 

Dodatkowo polecam ogrzewacz, ktory przyczepia sie do ubrania (np. bielizny) i przez pare godzin bije od niego mile ciepelko - mozna kupic w niektorych sklepach turystycznych lub w necie (np. w aptekach interentowych domzdrowia.pl, vitanea.pl).

 

Sting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...