Skocz do zawartości

Yamaha MT 01 ( MT01, MT-01 )


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...

A ja sobie chwilę ganiałem na MT-01 i musze przyznać że maszyna robi wrażenia...ale.... silnik jest tak ekstremalnie nie elastyczny... Praktycznie nie ma sensu go wysoko kręcić. Działa jak diesel :)

 

Ej no jak nie elastyczny. Własnie elastyczny jak cholera. DOpiero go kupuję, jeżdziłem tylko jeden dzień jak dotąd, ale własnie fajne jest to ze elastyczny jest na maksa. Biegi zmieniam 2 x rzadziej niż w innym moto.

 

pozdr.

Power

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam, jestem powaznie zainteresowany tym sprzetem? Na forum przeczytalem już wszystkie tematy o nim. Chcialbym zapytac sie posiadaczy MT-01 jak jest z serwisem/eksploatacją/utrzymaniem tego moto? O jazde sie nie pytam, bo 20 sierpnia mam jazde testowa i sprawdze jak to lata.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ubiegłym roku byłem w bydgoszczy na zakończeniu... zastanowiło mnie to, że koleś chciał sprzedać po jednym sezonie, gdzie kupił nówkę maszynę w salonie... hmm..

Mówił o elastyczności i wielkości silnika... ale... coś nie chciał wyjawić czemu chciał szybko sprzedać...

 

Gdy po jazdach próbnych musisz sam dopytać w serwisie o przeglądy, eksploatacji.. jest to chyba najbardziej wiarygodne źródło...

 

Przy tak dużych silnikach zależy od stylu jazdy... potrafią bardzo dużo wychlać.. jak swój kupowałem straszono mnie że pali ponad 10, a mnie nie przekroczyło 7,5...

Ale układ napędowy i opony będą szybko zuzywać, gdzie sprawcą tego jest duży momnent i moc silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maestro - trafne spostrzezenie. Juz wczesniej sie zastanawialem czemu na mobile.de jest ich aż tyle na sprzedaż, mozna żąglować w ofertach. Wszystko sie okaże w ten poniedzialek, ale mam jeszcze nadzieje, że skontaktuje sie z jakims wlascicielem MT-01.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam, miesniak daje rade, kupilem w Niemcowni moto demonstracyjne, 800 km. MT przyjechal do mnie 31 sierpnia, dzisiaj z rana wrocilem z opijania sprzeta. Nigdy wczesniej nie jezdzilem V-ka. Wrażenia nieziemskie.

Całe cialo wibruje razem z silnikiem. Prowadzi sie jak po sznurku do jakichs 170 km/h, ale na przyszly sezon i tak chyba skusze sie na owiewke. Motocykl robi wrazenie na wszystkich, nawet na moim kumplu, ktory dosiada zielona 10 '06 i na starcie ma problemy z MT. :notworthy: Prawa reka musi uważac przy takim momencie z 250 kg potworem, a hample? żyleta, zawiecha też sportowa, pozycja wygodna. Ponad 150 Nm to nie przelewki, zawija asfalt aż miło. :notworthy: Narazie malo nim pojezdzilem, żeby powiedziec cos wiecej (w PL zrobilem 230 KM).

Ci, ktorzy jezdzili na rzedowych czworkach, moga miec zastrzezenia co do krótkich przelożen (odcinka 5500).

Wiecej wad nie znalazlem, i nie zaluje ani jednego centa na MT, naprawde polecam, super prowadzenie, w winkle wchodzi jak sport. Na przyszly sezon przewiduje Skorpiony. To chyba bylo by na tyle w wielkim skrocie, bo o tym motocyklu moglbym opowiadac godzinami... Pozdrawiam!

 

PS. Fotki już zrobione, tylko kumpel musi mi przeslac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...