Skocz do zawartości

Yamaha MT 01 ( MT01, MT-01 )


Rekomendowane odpowiedzi

Eee tam. MT-ek jest tylko jeden. Jak to napisał już ktoś kiedyś, "motocykl jest jak wódka, prawdziwa jazda zaczyna się dopiero od litra".

w przypadku naszych Kodo spokojnie możemy ambitnie powiedzieć, że od półtora litra:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ma ktoś z was alarm Patrol line 545 w emteku? Chce wymienić baterie i nie wiem czy jest jakis tryb serwisowy czy coś w tym badziewiu? W instruckji jest wszytsko tylko nie o wyjmowaniu akumulatora a nie chce zablokować sobie tej mojej padaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee tam. MT-ek jest tylko jeden. Jak to napisał już ktoś kiedyś, "motocykl jest jak wódka, prawdziwa jazda zaczyna się dopiero od litra".

 

Zgadza się, ale należy się cieszyć że rodzina MT się powiększa, może kiedyś wskrzeszą MT-01 w nowej wersji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobiłem najgorszą rzecz jaką mogłem zrobi motongowi....Sprzedałem.....wyższe cele potrzebują dofinansowania.piję i płaczę normalnie. obiecałem sobie że jak się odkuję , wracam do mt bo wszystko inne to oszustwo..chciałbym się pożegnać z szanownym gronem.....do za 2 lata LwG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobiłem najgorszą rzecz jaką mogłem zrobi motongowi....Sprzedałem.....wyższe cele potrzebują dofinansowania.piję i płaczę normalnie. obiecałem sobie że jak się odkuję , wracam do mt bo wszystko inne to oszustwo..chciałbym się pożegnać z szanownym gronem.....do za 2 lata LwG

no cóż, szkoda chłopa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanko!

zdemontowałem i oddałem do pospawania i wzmocnienia popękany stelaż od wentylatora na którym trzyma się stelaż kufra centralnego.

Fachowcy powiedzieli, że wykonany jest ze zbyt słabej blachy aby utrzymywać ciężar kufra i zapytali czy chcę aby zrobili taki sam stelaż ale dużo bardziej wytrzymały z blach "5". Czy ewentualnie któryś z Was jest zainteresowany takim stelażem? (dostałem info, że zrobienie jednego czy np. pięciu sztuk to taka sama robota)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alexiunio

Witam. Spotkaliśmy się na parkingu pod Biedronką w Hajnówce. W fajnym miejscu mieszkasz, choć komary i inne latające potwory są okropnie męczące :biggrin:

Mam nadzieję, że się jeszcze spotkamy gdzieś na trasie.

Pozdrowienia z Wrocka.

Edytowane przez RaKu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alexiunio

Witam. Spotkaliśmy się na parkingu pod Biedronką w Hajnówce. W fajnym miejscu mieszkasz, choć komary i inne latające potwory są okropnie męczące :biggrin:

Mam nadzieję, że się jeszcze spotkamy gdzieś na trasie.

Pozdrowienia z Wrocka.

 

Witaj. Widzę, że wróciliście już do domu po wojażach po naszym pięknym kraju. Masz rację , pieknie jest tu u mnie na wschodzie, ale oprócz Puszczy są tu również te gryzące latające stworzenia, które naprawdę uprzykszają życie, wiele ich potem zostaje na kurtce, kasku i moto. Może w przyszłym roku z kumplami pojedziemy w rejon Kudowy lub Gór Sowich zobaczymy. Byliście na jeziorach? Ile Wam wyszło kilometrów? Jak się spisało KODO?

Zobaczcie forumowicze, na naszych stronach w sumie jesteśmy anonimowi w jakimś tam stopniu, a tu proszę , było tak: jadę sobie z żoną i córką autem, patrzę a tu trzech "nowych" bikerów na parkingu przy drodze wylotowej do Białowieży, w tym błyszczące KODO z kufrem. Chciałem koniecznie zobaczyć mocowania plyty i obejrzeć moto, podjechałem , zagadałem , no i od słowa do słowa wyszło, że właścicielm jest RaKu z Naszego forum. Gdzie Wrocław, a gdzie Hajnówka, w linii prostej na mapie to z 600 km, swiat jest mały , a Polska jeszcze mniejsza. Pozdrawiam więc z tego miejsca kolegę RaKu oraz jego towarzyszy motocyklistów z którymi podróżówał. :) Zapraszam też w rejony Puszczy Białowieskiej innych MT-kowców, jest co zobaczyć i gdzie odpocząć.Pozdrawiam wszystkich. LwG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :) od dwóch lat jeżdżę na MT-ku, ale dopiero teraz wpadłem na to forum :) widze że jest nas wielu. W moich stronach rzadko widuje kogoś na KODO. Jednocześnie mam pytanie, Panowie jak pakujecie się na jakieś dłuższe trasy? Nie mam stelażu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...