Skocz do zawartości

Vanucci - Kombinezon


Pitu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

Natrafiłem właśnie na Allegro na taki oto kombinezonik:

 

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=68098316

 

Vanucci, nówka 1000 złotych. W porównaniu do innych konkurentów, jest to atrakcyjna cena, a i sam kombinezon ładnie się prezentuje. Prosiłbym o opinie na jego temat: jak sie sprawuje (jakieś niedoróbki w wykonaniu), czy dobrze się w nim jeżdzi, czy się opłaca go kupić i w ogóle wszystko na jego temat ;)

 

louis08030403.jpg

louis08030402.jpg

 

(ogolnie to i tak narazie wszysko wstępnie, poważnie pomyśle w lato, jak będzie prawko w ręku :-) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosiłbym o opinie na jego temat: jak sie sprawuje (jakieś niedoróbki w wykonaniu)' date=' czy dobrze się w nim jeżdzi, czy się opłaca go kupić i w ogóle wszystko na jego temat [/quote']

Co do Vanucci, to napisz do Pabla (Pablo2x). On ma kombi właśnie Vanucci, więc coś Ci napewno powie na jego temat

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WYSYŁAJĄ DO POLSKI.

Wymagana jest jedynie przedpłata na rachunek w Niemieckim banku. Czas wysyłki to zwykle 4-6 dni, koszty wyniosą pewnie ok. 20-30 EURo.

 

Procedura jest następująca:

1. składasz zamówienie na www.louis.de

2. towar zostaje zarezerwowany na 2 tygodnie

3. w ciągu kilku dni otrzymujesz fakturę pocztą

4. wysyłasz przelew

5. po zaksięgowaniu wpłaty nabytek jest wysyłany pocztą i po kilku dniach jest na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3. w ciągu kilku dni otrzymujesz fakturę pocztą

u mnie bez tego punktu to sie odbylo - po prostu zrobilem przelew, a faktura przyszla w paczce. ale to jeszcze w zeszlym roku bylo...

no i zamawialem kurtke Vanucci wlasnie;) zlego slowa nie powiem - wygodna i zajebiscie porzadnie wykonana! 60 euro bodaj;)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie bez tego punktu to sie odbylo - po prostu zrobilem przelew, a faktura przyszla w paczce. ale to jeszcze w zeszlym roku bylo...

no i zamawialem kurtke Vanucci wlasnie;) zlego slowa nie powiem - wygodna i zajebiscie porzadnie wykonana! 60 euro bodaj;)))

 

A jakie są dokładne koszty wysyłki ? Powiedz w jakim banku wpłacałeś kase i jakie byly opłaty. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to kombi ale ja kupiłem rok temu skórę vanucci po lekkim szlifie(kurtka). Jest zajefajna. Ma wszystkie niezbędne protektory i odblaski. Jest super wygodna i kurde molki ładna. Przetestowałem ją nietety również i dalej w niej jeżdżę :twisted: (solidnie wykonana).Myśle że zmienię ja za rok nie wcześniej, tylko już widzę że będzie problem. Ostatnio chodziliśmy z moja panią po sklepach i szukalismy dla nie spodni na motrek. Udało się ale ja tak sobie po kurtkach patrzyłem. Jakieś tłumoki projektują te ciuchy motocyklowe. No ładnych kurtek to na lekarstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosiłbym o opinie na jego temat: jak sie sprawuje (jakieś niedoróbki w wykonaniu), czy dobrze się w nim jeżdzi, czy się opłaca go kupić i w ogóle wszystko na jego temat

jeżdżę od dwóch sezonów w kombinezonie Vanucci i jestem zadowolony :) ma pare plusów i minusów, ale po kolei:

 

1) ten o którym myslisz to jednoczęściówka, raczej dedykowana na tor, imho dużo mniej praktyczna w codziennym bądź turystycznym użytkowaniu od kombinezonów dwuczęściowych, spinanych zamkiem

2) cena poniżej 200 EUR jest mocno zadowalająca :D:):D :arrow: za swój zapłaciłem 510e.

3) jesli wykonany jest, podobnie jak mój, z grubej skóry (zdaje się 1,2-1,5 mm) powinien solidnie chronić w razie "wu" :)

4) w przypadku mojego kombi: naprawdę porządne ochraniacze; w połączeniu z solidną skórą dobrze chronią przed czołowymi zderzeniami (V=140kph) z gołębiem :lapagora:

5) jest pewien problem z założeniem żółwia na plecy (takiego na szelkach) standardowe oraz akcesoryjne ochraniacze (coś ok 15 eur) pleców nie przekonują :?

6) bardzo dobra trwałość, żadnych rozdarć, pęknięć czy jakichkolwiek innych defektów, jest wygodny, aczkolwiek w tropikalnych upałach można się ugotować :D

7) czas na minusy, podstawowy w moim modelu to mała liczba kieszeni (2 niewielkie wewnątrz + zewnętrzna na kluczyk)

8) wstawki z materiału, w upalne dni umozliwiają jazdę, natomiast wraz z pierwszymi kroplami deszczu woda natychmiast dostaje się wszędzie (czytaj: konieczność wożenia condomka)

 

ogólnie polecam, zakupu nie żałuję, to kombinezon na lata.

 

w razie pytań pisz na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...