Skocz do zawartości

Gazeta "Automobilista"


kilervirago
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! od dłuższego czasu kupuję automobilistę .Jakie jest Wasze zdanie na jego temat,czy w temacie staroci znacie jakieś ciekawsze tytuły :?: Jeśli ktoś z Was ma może na zbyciu jakieś numery Automobilisty,to chętnie wezmę ( jeśli ich nie mam) 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Automobiliste mam wszystkie numery nawet dziś kupiłem 67 :) Mam do sprzedania tylko jeden nr 7 z 2000 roku Jest tam opisana miedzy innymi SHL Gazela .

Macbrus Shl M17 Gazela, Junak B20, WSK M21 S1 Sport, WSK M06B3, BMW R1200GS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automobilista jest ok. Profesjonalne podejście do weterańskich klimatów. Szkoda że tak mało o motocyklach, a tak dużo o samochodach. Kupuję czasem, ale nieregularnie.

Apropos innych gazet, to z łezką w oku wspominam gazetę ''Ostra Jazda'' (notabene też Pan S. Dziawer ją współtworzył) Szkoda że wyszły tylko dwa numery, bo zapowiadało się zajebiaszczo...

Gryf MC Poland

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzadko zdarza mi się kupić, trochę częściej przejrzeć... Nie chcę rozdrapywać starych ran :cry:

http://forum.motocyklistow.pl/album_page.p...php?pic_id=1477

To nie fotomontaż, ani efekt sepii :mrgreen: tylko ja z moją Cytryną jakieś 22 lata temu 8O :oops: :) Ech... Jednak rozdrapałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miro ! Super autko  :lapagora: Posiadasz je jeszcze  :?:  :roll:

No przecież mowiłem, że nie chcę ran rozdrapywać :) :P Ech, długa i stara historia, może Ci kiedyś opowiem w czasie nocnego kursu :D (tak średnio raz w roku korzystam w Poznaniu z taxi, najczęściej w okolicy Budmy 8) :D )

W każdym bądź razie, jak jechałem, to dzieciaki na widok cytrynki robiły rączką coś tak, jakby chciały powiedzieć: hola, hola, zły człowieku! :) :twisted: :mrgreen: :mrgreen:

W zasadzie nic dziwnego, duch Hansa Klossa wciąż jeszcze żywy unosił się wówczas nad podwórkami... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...