Skocz do zawartości

Ogar 205 + silnik WSK 125


wojti2001
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja takie coś "budowałem" ale doszłem do wniosku, ze sie nie opłaca, ale oczywiście po fakcie jak sobie zje*ałem rame od ogara 205.

Fotki mojego niedoszłego bulleta.

www.motorower.skutery-motocykle.pl/bullet7.jpg

www.motorower.skutery-motocykle.pl/bullet8.jpg

Honda CBR F4 99

 

http://www.cbrf4.blogspot.com - moja przygoda z motocyklem Honda CBR F4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ja pier.... Wygląda to jak kupa złomu. WT w pełni wypasionym wydaniu. Ja to bym sie ze wstydu zjarał po publicznym pokazie takiego czegoś.

Po tym utwierdziło się we mnie przekonanie, że każdy ma swoją matkę i swój świat.

Sobek wstydź się!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Hahaha co to ku*wa jest? Dawno nie widziałem takiej kupy :-D dobrze ze sobie łba na tym do konca nie rozbiłes :) Podziwiam za odwage, ja bym sie bał na to wsiąść

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ja pier.... Wygląda to jak kupa złomu.

nieprzecze... mi tez sie niepodoba...

 

 

Ja to bym sie ze wstydu zjarał po publicznym pokazie takiego czegoś.

niebylo i niebedzie publicznego pokazu... widzialo mnie kilka osob jak jezdzilem gdzies po lesie albo po lakach...

 

 

Po tym utwierdziło się we mnie przekonanie' date=' że każdy ma swoją matkę i swój świat. [/quote']

masz jakis kur*a problem :?:

 

niemam kasy na fajne moto a na badziew z 60 roku niebede tracil bo i tak wstyd sie tym gdzies pokazac

 

edit:

 

niemam nic przeciw weterana/klasyka ... mi sie nie podobaja na tej samej zasadzie na ktorej komus sie niepodobaja crossy czy czopery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tym utwierdziło się we mnie przekonanie' date=' że każdy ma swoją matkę i swój świat. [/quote']

masz jakis kur*a problem :?:

 

niemam kasy na fajne moto a na badziew z 60 roku niebede tracil bo i tak wstyd sie tym gdzies pokazac

 

Dołączam sie do Sobkkka, wez go do jasnej ciesnej nie obrażej bo to mnie wpierdziela (pewnie nie tylko mnie).Tym bardziej że nie ma kasy na jaieś fajne moto, sam wiem jak to jest bo dużo sie nakompinowąłem zeby miec cos w miare fajnego. A po drugie weż nie wjeżdząj na jego rodziców bo to jest już szczyt hamstwa...

Przez neta to każdy taki kozak a jakby przyszło co do czego to wszyscy daja noge :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popiera brugi i sobekkk Wkoncu sam mowi ze niema kasy na cos lepszego a czyms chce jezdzic. Moze sprzet nie jest za piekny ale przynajmniej jezdzi:) Mi tez przydal by sie taki sprzet do katowania . Bo czasami szkoda mi dt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mowi Brugi, każdy jest kozak a jak przychodzi co do czego to się okazuje że flak jest i tyle, nie róbcie gnoju i misiek775 nie jedz po jego rodzicach bo to szczyt braku kultury ,wychowania i hamstwa, a pozatym wracając do tematu myśle że taki pomysł jest dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...