Skocz do zawartości

Sportowe filmy- linki


Pawel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przewód przerwany i musieli go wydłubać aby wsadzić nowy. I zalepić silikonem.

 

a tutaj zapowiedź 4 rundy. Jak tylko złożę do kupy to nie omieszkam się pochwalić..

 

https://www.youtube.com/watch?v=_Kjs3Jrk5IY

Edytowane przez niwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

siema, może kogoś zainteresuje albo komuś pomoże - mój filmik z Poznania

 

 

Ogólnie start jest od 04.50, od 10.09 zacznę trochę szybciej jechać - 4 kółka pod rząd 1,41 i najszybsze - 1,40,9 - od 15,12 do 16,52. Potem, od 24.33 świętowanie i głupot gadanie.

...to nie motur, LECZ TWA BANIA
...WYMAGA... tuningowania!

https://www.facebook.com/pawel.rinas.przybylski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno na forum nie pisałem ale patrząc na Twoją postawę, upór, pasję jaki i trudne chwile w przeszłości, muszę Ci pogratulować dobrego, a nawet bardzo dobrego wyniku. Świetny wynik, świetne czasy i w ogóle. Fajnie że możesz i potrafisz realizować to co kochasz przynajmniej w minimalny sposób, masz wsparcie od sponsorów i co najważniejsze swoich przyjaciół. Piękna sprawa Rinas, byle do przodu, jeszcze raz WIELKIE GRATULACJE.

Co do samego filmiku to dwie podstawowe rzeczy zauważyłem, niesamowicie wchodzisz w dużą patelnie i w sławiniaka (mocne opóżnianie hamowania) oczywiście patrząc na Twoich wyścigowych kolegów w tym wyścigu. Rewelka.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to patrzcie na to !

Pierwszy wyscig w rookie i na drugim okrazeniu bym urwal glowe Litwinowi !

Uderzylem go w kaske lewa strona kola , oslona na sprzeglo i podnozkiem .

Mial chlop naprawde szczescie bo malo co a bym mu przelecial po szyi !

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejechałem się z kamerą na treningi Supermoto które odbywają się co środa na lotnisku na bemowie. Za śmieszną kasę (50zł rocznie + zrzuta na ewentualną koparkę czy cement ok 100zł rocznie) można się wyszaleć i przy okazji zaczerpnąć trochę techniki od lepszych. Na tym filmie jest zawodnik MP jak i dwóch PP. Także chyba warto.

Krótki materiał video poniżej, materiał własny.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...