Skocz do zawartości

Oleje do pił łańcuchowych.


Enduroboj.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie dzisiaj zaczełem się nad tym zastanawiać, olej husqvarny kosztuje 25zł/litr. Jest to pół syntetyczny olej na którym pracują piły zawyczaj na 13tys obr/min. także chłodzone powietrzem. Trzeba pamiętać o tym że mieszanke do piły robimy w stosunku 1-50. I zastanowiło mnie to czy gdybym zrobił mieszanke 1:40 a nawet mniejszą to sprzęd dał by rade. Silnik ma lepsze chłodzenie niż piła, chodzi na niższych obrotach. A więc gdzie jest ta przeszkoda :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedziesz mial za 35 zl CAstrola R2 racing

Ciekawe gdzie :D U mnie castrol R2 kosztuje 46zł i chyba dlatego zaczełem kombinować :D A jakie jeszcze syntetyki polecacie :?: Pan w serwisie motoromy bardzo polecał oleje Motorex :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Enduroboj. to troche zdzieraja u Was ze ten olej Castrola -fakt drogo, ale uwazam ze na tym nie ma co oszczedzac -musi byc dobre smarowanie...A motorex -w sumie nie slyszalem o oleju do mieszanki, mam tej firmy olej do filtra,takze za duzo nie moge powiedziec. Motul 800 tez bardzo dobry olej do mieszanki tyle tylko ze drozszy od Castrola :roll:

Jeszcze Mobil 2t racing(czy jakos tak) dobry olej tylko nie pamietam jak z cena.[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli olej jest do piły to jest do piły, jak jest do kosiarki to do kosiarki, a jak ma być do motoru to powinien być do motoru. Takie moje zdanie na ten temat jest. Ja jeżdże na Orlen Platinum połsyntetyk i lipa jest, ale już się kończy :D i kupuje Mobile 1. Dozbierać te pare złotych i olej porządny i do mootocykli 2T. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zauwazasz Zielorz subtelnej roznicy miedzy olejem do skrzyni a do mieszank

 

troszke zle to napisalem chodzilo mi o to ze jesli olej do skrzyni bedzie dobry to raczej firma nie bedzie leciec w h... i do mieszanki bedzie tez dobry (tak to mialo byc :D )

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...