Skocz do zawartości

Uważajcie na klienta o ksywie KOLAGDANSK na allegro


Rekomendowane odpowiedzi

Uważajcie na klienta o ksywie KOLAGDANSK na allegro. Człowiek sprzedaje częsci i nawet nie wie co to jest i do jakiego modelu. Gdy przychodzi do zwrotu nie chce pokryć kosztów przesyłki do niego, chociaż gdy sprzedaje towar niezgodny z opisem powinien pokryć koszta w obydwie strony. W dodadtku cwaniakuje przez telefon.

http://moto.allegro.pl/show_user.php?uid=2...pe=fb_recvd_neg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wysłanie listu do allegro naprawde pomaga zablokują mu konto i bedzie spokuj z jednym

Glupoty piszesz allegro ma to bardzo gleboko w dupie. Dla nich liczy sie tylko prowizja.

http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=1713548

Jakos sk****la nie zablokowali. Poinformowali mnie tylko ze ich rola ogranicza sie do udostepnienia ,,miejsca,,Jak chce to moge dochodzic cywilnie swego, a oni moga ewentualnie organom udostepnic dane.

Ale kase swoja dostalem bo zalozylem sprawe. Pajac mial wyrok w zawiasach wiec oddal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8O 8O 8O 8O 8O 8O znam osobiscie Kole, jestem... zdziwiony. ja kupowalem pare gratow to zawsze mialem co chcialem i za kase nizsza niz gieldowa. nie bronie go, bo jezeli zrobil to co zrobil to jego wina. tlumaczyc go moze ilosc czesci. ostatnio jak bylem mial okolo 10 motocykli do rozbiorki i jeszcze raz tyle w czesciach. telefon dzwonil non stop. problemem dla niego jest co komu mial wyslac. mowil mi tez o przypadku wyslania czesci pod inne adresy. teraz prosi o dokladne dane na sms i co ma wyslac. dla mnie byl zawsze w porzo. nie robie mu reklamy ani anty reklamy, po prostu ja kupowalem i bede kupowal u niego. fakt, ze ja widze co kupuje bo mam to w lapce i potargowac tez sie moge.

 

 

sk****la

 

Pajac

 

tak na marginesie: jak go nie znasz to tak nie pisz, chyba, ze lubisz zadzierac z mc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

tak na marginesie: jak go nie znasz to tak nie pisz, chyba, ze lubisz zadzierac z mc ;)

 

Buhahahahaah :-D :-) :-D :-) dawno sie tak nie usmialem juz trzese gaciami hahahahah. :lol:

 

Mlody widze ze chyba czytac umiesz, ale ze zrozumieniem czytanego tekstu juz gozej. Ale moj przekaz byl jasny inni zakumali (ukasz mnie uprzedzil) Hahahaha

Jeszcze jeden palant... ( i to na forum):-D ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z palca tego nie wyssalem podalem link kazdy moze sprawdzic. a konto koles caly czas ma aktywne. Zalozylem sprawe i kase odzyskalem, ale udzial allegro byl zaden. Wyjasnili mi tylko ze to kupujacy i sprzedajacy zawieraja miedzy soba umowe cywilno prawna, a ich (allegro) rola ogranicza sie do udostepnienia miejsca (serwera) i tyle bylo z ich pomocy. Natomiast zdziwila mnie nagla i zdecydowana reakcja allegro gdy bralem udzial w aukcji za free (koles wysylal darmowe dema), konto mialem zablokowane natychmiast. No ale to oni byli ''poszkodowani" nie mieli od kogo pobrac prowizji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem jedną transakcję z tym gościem i wprawdzie po wpłacie czekałem ponad miesiąc, ale wszystko dostałem i to z dużą nawiązką (jako zadośćuczynienie za straty moralne :-) - z tym że to była jego inicjatywa ), więc złego słowa o nim nie powiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast zdziwila mnie nagla i zdecydowana reakcja allegro gdy bralem udzial w aukcji za free (koles wysylal darmowe dema), konto mialem zablokowane natychmiast.

To tak jak ja. Do dziś mi go nie odblokowali pomimo wielu próśb. Kazali założyć nowe konto i nie było gadki. Walczyłem chyba ze 2 miesiące. W końcu przestali mi odpisywać. Olałem ich i założyłem drugie konto.

A tobie w końcu odblokowali?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...