Skocz do zawartości

Iż 49


zbyhu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

tez mi cos nie pasowalo, ale ojciec powiedzial, ze to 49, wiec wzialem to za pewnik.

no coz. musial sie dupnac, a ja takiego motorka na zywca jeszcze nie widzialem...

thnx, za sprostowanie.

choc nie ujmuje to ani troche w kwesti, ze motorek jest odwalony na medal :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę że rama została tu już specjalnie zaprojektowana pod siedzenie kanapowe-Qler czy widzisz tu gdzieś jakieś uchwyty do mocowania tylnego osobnego siedzenia pojedyńczego?to na zdj to nie jest napewno rozwiązanie oryginalne

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konrad, moze to jest i rama pod kanape ale byly tez takie modele z ta rama i 2 siedzeniami sercowymi. Wiem bo juz chcialem kupic takiego iza, koles mi go opisywal i powiedzial ze ma 2 siedzenia wiec ja sie domyslilem ze to model 49 a okazal sie modelem 56 z siedzeniami sercowymi, koles gadal ze nic nie bylo zmieniane w nim od nowosci a jego ojciec to potwierdzil, ze ten motor zostal kupiony nowy w tej wlasnie formie. :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

O kurka dinozaura nie znalazłeś?

A nas wiedzie siedem demonów, co nami się karmią: Na przedzie pycha podąża z tańczącą latarnią, Chciwość wczepiła się w siodło i grzebie po sakwach, Broi pod zbroją lubieżność, pokusa niełatwa. Bandzioch domaga się płynów i straw do przesytu, Wabi rozkoszne lenistwo do łóż z aksamitu, Gniew zrywa ze snu i groźbą na oślep wywija, A zazdrość nie wie, co sen i po cichu zabija...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...